Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Prawdopodobnie miał jeszcze lepszego hacka od tego tutaj: Battlefield 3 Hack - BF3 HAEKX http://www.youtube.com/watch?v=MllLFmZvrKE. A weź zabij takiego typka psując mu statystyki, a następnie spróbuj pobić te 0.5 sekundy życia na respawnie, coś niesamowitego!. wiem, bo miałem kiedyś taką sytuacje w BF2 w którym biegał rambo z nitro w tyłku jednocześnie waląc przy tym hity w głowę z drugiego końca mapki we wszystko co ma przed sobą używając zezowatej broni m249 waląc wyłącznie ciągłe serie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takich cheaterów jest taka bardzo prosta rada, zapamiętuje się nick takiego, wyszukuję się jego profil na battlelog i raportuje, niech sobie odpocznie od gry, ja już 2 takich zaraportowałem jeden cheater, a drugi niewychowany wszystkich obrażał i wyzywał od nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 16:07, CrazyGambler napisał:

Na takich cheaterów jest taka bardzo prosta rada, zapamiętuje się nick takiego, wyszukuję
się jego profil na battlelog i raportuje, niech sobie odpocznie od gry, ja już 2 takich
zaraportowałem jeden cheater, a drugi niewychowany wszystkich obrażał i wyzywał od nazistów.


I dało to coś? Ja też już niejednego zaraportowałem, ale nie mam pojęcia czy to rzeczywiście pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop ale postanowiłem wymienić grafikę na taką która dała by sobie rade z BF na ultra w full HD,
ktoś się orientuje jaka grafika, najlepiej od nvidia (nie ufam czerwonym) w przedziale cenowym max 1000zł, była by dobrym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:06, CrazyGambler napisał:

Przepraszam za offtop ale postanowiłem wymienić grafikę na taką która dała by sobie rade
z BF na ultra w full HD,
ktoś się orientuje jaka grafika, najlepiej od nvidia (nie ufam czerwonym) w przedziale
cenowym max 1000zł, była by dobrym wyborem?

w tym przedziale jedynie GTX 560 , cena około 800 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:14, DarkWolf_PL napisał:

> cenowym max 1000zł, była by dobrym wyborem?
w tym przedziale jedynie GTX 560 , cena około 800 PLN.


Też tak myślałem, ale znajomy twierdzi że bardziej się opłaca GTX480.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:54, CrazyGambler napisał:

Też tak myślałem, ale znajomy twierdzi że bardziej się opłaca GTX480.


Jest to opcja lecz GTX 480:

a) Ciężko teraz zdobyć
b) kosztują ponad 1500

Powodzenia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że do tej pory za bardzo nie wsiadałem do jetów, a chciałbym w końcu przynajmniej flary sobie zrobić (bo obecnie nie da się grać bez przynajmniej flary, lot trwa wtedy około 20 sekund) to szukam chętnych do asystowania mi jako cele na jakimś pustym serwerze:). Ktoś mi pomoże? Na gsie mam gg, można się oferować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 14:59, hans_olo napisał:

Jako że do tej pory za bardzo nie wsiadałem do jetów, a chciałbym w końcu przynajmniej
flary sobie zrobić (bo obecnie nie da się grać bez przynajmniej flary, lot trwa wtedy
około 20 sekund) to szukam chętnych do asystowania mi jako cele na jakimś pustym serwerze:).
Ktoś mi pomoże? Na gsie mam gg, można się oferować :).



"Cheaternoob" :D Lepiej samemu wybić w prawdziwym boju :) Wcale tak bez flar nie jest źle, po prostu jak Cie ktoś namierza to spadaj ( w tym przypadku leć) na obrzeża mapy z pomocą "Shift''a" :P
________________

Ja mam pytanie, czy ktoś wie ile się czeka na reakcje Panów od DICE gdy się kogoś zraportowało.... bo miałem tą nieprzyjemność grać z kimś kto chyba używa pewnego wspomagacza i accuracy jest na poziomie ok 50% z każdej broni + masa killi. Zresztą jak się mu pojawiło na "widkoku" to nawet się nie wiedziało skąd przyszła śmierć... :? co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 17:57, Kermit napisał:

"Cheaternoob" :D Lepiej samemu wybić w prawdziwym boju :) Wcale tak bez flar nie jest
źle, po prostu jak Cie ktoś namierza to spadaj ( w tym przypadku leć) na obrzeża mapy
z pomocą "Shift''a" :P

Z mojego punktu widzenia wygląda to tragicznie. Ogólnie gra jest wg mnie bardzo słabo zbalansowana i bez perków nie da się już obecnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admini na niektórych serwerach mogą być bardziej dobijający niż wszystkie błędy w grze razem wzięte, dzisiaj wbiłem na serwer i zabiłem 2 razy admina i dostałem bana za spawnkilling, a do spawna się nawet nie zbliżyłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2012 o 17:59, hans_olo napisał:

Z mojego punktu widzenia wygląda to tragicznie. Ogólnie gra jest wg mnie bardzo słabo
zbalansowana i bez perków nie da się już obecnie grać.


Tu się zgodzę. Osoba, która tera zaczyna grać ma przechlapane. Kolejne odblokowania dają niesamowitą przewagę + doświadczenie w używaniu danego pojazdu robi swoje. Ale każdy przez to przejść musiał :)
Żeby flary odblokować to wystarczy zniszczyć jeden inny samolot albo helikopter więc, polecam Ci gdzieś w środku rudny gdy zobaczysz, że przeciwnik lata nisko i nad punktami ( w podboju) to pakuj się w samolot, poleć wysoko i nurkuj waląc ile wlezie. Czasem się udaje, że akurat helikopter jest w bezruchu to jego zniszczenie jest gwarantowane*.

*gwarancja nie obejmuje dobrych pro pilotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie jest to trudne. Robimy tak:
- idziemy na Rush na Kharg Island/Caspian Border (ogólnie na mapę, gdzie jest albo A-10 albo Su-25TM)
- ładujemy się od razu do jeta, startujemy i latamy bokami
- gdy widzimy, że wrogi jet nurkuje na nasze pojazdy siadamy mu na ogonie i nie schodzimy, póki nie zestrzelimy :)
Ewentualnie można łatwo tymi dwoma samolotami robić coś na styl Sztukasa - wznosimy się, po czym pikujemy na czołg bijąc go z działka i podrywamy się ofkors na jakieś rozsądnej wysokości :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom sam przez to przechodze wlasnie:D.Narazie katuje 2 klasy i tam odblokowywuje dopoki dobrze samej gry nie ogarne i bede mogl sobie pozwolic na lazenie z jako takim sprzetem.W ogole to dodatek Back To Karkadan mozna kupic w sklepach w wersji pudelkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 22:33, szaryczlowiek napisał:

Nom sam przez to przechodze wlasnie:D.Narazie katuje 2 klasy i tam odblokowywuje dopoki
dobrze samej gry nie ogarne i bede mogl sobie pozwolic na lazenie z jako takim sprzetem.W
ogole to dodatek Back To Karkadan mozna kupic w sklepach w wersji pudelkowej?


Wysyłają tylko kartę z kodem chyba ;P Takiej fizycznej formy nie ma. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 22:45, Kermit napisał:

Wysyłają tylko kartę z kodem chyba ;P Takiej fizycznej formy nie ma. Powodzenia :D

Można kupić w wersji pudełkowej... ale w pudełku znajduje się jedynie karteczka z samym kodem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować