Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2012 o 22:33, szaryczlowiek napisał:

Nom sam przez to przechodze wlasnie:D.Narazie katuje 2 klasy i tam odblokowywuje dopoki
dobrze samej gry nie ogarne i bede mogl sobie pozwolic na lazenie z jako takim sprzetem.W
ogole to dodatek Back To Karkadan mozna kupic w sklepach w wersji pudelkowej?


http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-3-powrot-do-karkand

"Opakowanie nie zawiera płyty z grą. Zamawiając ten produkt otrzymasz wyłącznie pudełko z kodem umożliwiającym pobranie dodatku Powrót do Karkand przez program EA Download Manager lub sklep EA Store. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 01:09, DarkWolf_PL napisał:

"Opakowanie nie zawiera płyty z grą. Zamawiając ten produkt otrzymasz wyłącznie pudełko
z kodem umożliwiającym pobranie dodatku Powrót do Karkand przez program EA Download Manager
lub sklep EA Store. "

A myślałem, że z kodem umożliwiającym odblokowanie dodatku w obecnie zainstalowanej najnowszej wersji gry, tak samo jak to zrobili w BC2 z dodatkiem Vietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 17:59, hans_olo napisał:

Z mojego punktu widzenia wygląda to tragicznie. Ogólnie gra jest wg mnie bardzo słabo
zbalansowana i bez perków nie da się już obecnie grać.

No, jeżeli ktoś teraz kupuje grę to owszem. Ale luz, ja 2 dni po premierze już spotykałem na serwarach nolife którzy zdążyli nabić przez niecałe 48 godzin 20 leveli...
Co do flar... jeżeli naprawdę ci ciężko ustrzelić to po prostu zastosuj atak kamikadze- jebnij jetem w helikoptery (relatywnie wolne) albo w startujące jety/heli w bazie wroga. Zgniesz, ale punkty na flary będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 01:45, Darkstar181 napisał:

> Z mojego punktu widzenia wygląda to tragicznie. Ogólnie gra jest wg mnie bardzo
słabo
> zbalansowana i bez perków nie da się już obecnie grać.
No, jeżeli ktoś teraz kupuje grę to owszem. Ale luz, ja 2 dni po premierze już spotykałem
na serwarach nolife którzy zdążyli nabić przez niecałe 48 godzin 20 leveli...
Co do flar... jeżeli naprawdę ci ciężko ustrzelić to po prostu zastosuj atak kamikadze-
jebnij jetem w helikoptery (relatywnie wolne) albo w startujące jety/heli w bazie wroga.
Zgniesz, ale punkty na flary będą :)

Ogólnie to już sobie dzisiaj poradziłem. Ale to był fuks totalny, bo koleś został ustrzelony prze LAVa podczas mojego pościgu i w momencie gdy już wyskoczył z samolotu, znajdował się nisko nad ziemią, a ja trochę przyhaczyłem o podłogę i przypadkiem zgarnąłem kolesia na turbinkę i dostałem roadkilla :D. No i teraz w powietrzu można sobie polatać, nabiłem już HSa, więc jako tako się już gra :).
A grę kupiłem w preorderze, tylko zazwyczaj unikałem latania jetem. Na początku nie, bo wszyscy chcieli latać i nie było szans żeby sobie normalnie pograć, wiec wolałem twardo stąpać po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 01:09, DarkWolf_PL napisał:

http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-3-powrot-do-karkand
"Opakowanie nie zawiera płyty z grą. Zamawiając ten produkt otrzymasz wyłącznie pudełko
z kodem umożliwiającym pobranie dodatku Powrót do Karkand przez program EA Download Manager
lub sklep EA Store. "



Nooo i o to mi chodzilo:).Wystarczy mi zwykly kod,dzieki za odpowiedzi,a w media markcie sprzedaja tez te "pudelka" czy glownie online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że już odblokowałeś ale jakbyś chciał poćwiczyć latanie to można znaleźć serwery gdzie gra staruje już z jednym "interesantem". Trochę to nudne ale przynajmniej nie narazisz swojego K/D. Ja tak się nauczyłem latać heli.
Poza tym często ktoś wbija na taki serwer w podobnym celu i można próbować 1vs1.
Jeślibyś chciał łatwy sposób na heli to: wbij na taki serwer w trybie podboju i ląduj przy pointach i przejmuj flagi ;D
nie męczysz się żeby kogokolwiek trafić a punkciki lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 16:23, Sipso2008 napisał:

Jest w sieci jakiś spis wszystkich nieśmertelników wraz z obrazkami? Szukam i szukam i nic.


http://www.bf3log.com/en/pc/

Wklepujesz nazwę swojego konta w search następnie po załadowaniu zakładkę DOGTAGS i już wszystko widac jak na dłoni, co gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie, korzystając z okazji, chciałbym zaprosić Was, drodzy gracze do...

Społeczności (i klanu) Killers Company!

Na pewno nie brzmi to zbyt zachęcająco, dlatego poprę to tym, iż:

Oferujemy:
-Miłą atmosferę
-Ogarniętych graczy z wiekiem
minimum 15 lat i po mutacji
-Pomoc w razie problemów
-Wspólną grę, treningi, mecze, udział w pucharach, turniejach i ladderach
głównie organizowanych przez ESL.

Jednak wymagamy:
-Aktywności na naszym serwerze teamspeak
-Mikrofonu, jak ktoś nie ma to przeżyjemy, byle by był
na teamspeaku (komunikacja ważna!)
-Wiek''u minimum 15 lat, koniecznie po
mutacji :)
-Kultury osobistej minimum w 70%
-By być w klanie (czyli grać mecze itp.) to K/D ratio
minimum 1.2)

Strona klanu: http://kc.sitewithme.info/"]
Pluton na battlelogu: http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240982943544/

Adres serwera teamspeak (jest to prywat, żaden publik z mega ilością kanałów):
IP: 176.31.240.221

Jeżeli ktoś nie chce z nami grać to możemy postawić komuś kanał na serwerze :)

Pozdrawiam, REEDDS

P.S. Jak ktoś ma grupkę graczy, to z chęcią przyjmiemy pod skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Bf3. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, czy mój komputer go uciągnie? To znaczy, wg. minimalnych uciągnie, ale różnie to z optymalizacją bywa:

e8400
8800GTS 512
4 giga RAMu
+ jakiś Windows 7, na chwilę obecną mam XP, ale noszę się już jakiś czas z zakupem nowego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:18, Jave napisał:

Zastanawiam się nad zakupem Bf3. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, czy mój komputer
go uciągnie? To znaczy, wg. minimalnych uciągnie, ale różnie to z optymalizacją bywa:

e8400
8800GTS 512
4 giga RAMu
+ jakiś Windows 7, na chwilę obecną mam XP, ale noszę się już jakiś czas z zakupem nowego
systemu.

1280x1024 (czy inne 720p) i minimalne powinny śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:23, hans_olo napisał:

> Zastanawiam się nad zakupem Bf3. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, czy mój komputer

> go uciągnie? To znaczy, wg. minimalnych uciągnie, ale różnie to z optymalizacją
bywa:
>
> e8400
> 8800GTS 512
> 4 giga RAMu
> + jakiś Windows 7, na chwilę obecną mam XP, ale noszę się już jakiś czas z zakupem
nowego
> systemu.
1280x1024 (czy inne 720p) i minimalne powinny śmigać.


I troszkę zabiegów, żeby Ci to jakoś działało, typu services.msc i wyłączamy zbędne serwisy...itp.

Jednak nie myśl, że to będzie tak dobrze chodziło...pomyślałbym na twym miejscu o modernizacji PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:23, hans_olo napisał:

> Zastanawiam się nad zakupem Bf3. Czy ktoś z Was może mi powiedzieć, czy mój komputer

> go uciągnie? To znaczy, wg. minimalnych uciągnie, ale różnie to z optymalizacją
bywa:
>
> e8400
> 8800GTS 512
> 4 giga RAMu
> + jakiś Windows 7, na chwilę obecną mam XP, ale noszę się już jakiś czas z zakupem
nowego
> systemu.
1280x1024 (czy inne 720p) i minimalne powinny śmigać.


No ja mam praktycznie to samo tzn.
Intel core 2 duo E4400 2x2 Ghz
4GB ram
Radeon HD 5670 521mb
Win 7 32 bit
Gram w BF3 na rozdzielczości 1280x1024 all. niskie i mam 30 fps i da się grać :]. 32lvl. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player ''HEROESING5'' (for 0 minutes) ... CO TO ZNOWU KUR.. JEST ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 17:25, lukasir napisał:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player
''HEROESING5'' (for 0 minutes) ... CO TO ZNOWU KUR.. JEST ?!

1) update wymagany
2) pk is on the blitz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 17:36, Numenpl napisał:

> Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked
player
> ''HEROESING5'' (for 0 minutes) ... CO TO ZNOWU KUR.. JEST ?!
1) update wymagany
2) pk is on the blitz

A o co dokładniej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 17:47, Crew_900 napisał:

Teraz coś wszystkich punkbuster wywala. Może jakiś update był czy coś ? ;p

Aktualizacja PB była, proszę tutaj, ściągnijcie i zaktualizujcie:
http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Ok dzięki,Zainstalowałem to dla Windowsa i dodałem Battlefield''da 3 na ta listę.To tylko o to chodziło czy coś mam jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować