Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

witam
jakiś czas temu widziałem linka do informacji w sprawie poszczególnych giwer (zasięg obrażenia itd.), wie ktoś czy ta informacja została zaktualizowana po karkandzie? jeśli tak wrzućcie linka. Prosze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa crackerska Razor zrobiła jakiegoś cracka pozwalającego na taki manewr, ale jest on niestety niedozwolony i użycie go grozi banem. Niestety, puki EA tak chce jesteś zmuszony korzystać z Orishitu... Choć mogę się założyć, że po jakimś czasie z niego zrezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 13:48, Sipso2008 napisał:

Grupa crackerska Razor zrobiła jakiegoś cracka pozwalającego na taki manewr, ale jest
on niestety niedozwolony i użycie go grozi banem. Niestety, puki EA tak chce jesteś zmuszony
korzystać z Orishitu... Choć mogę się założyć, że po jakimś czasie z niego zrezygnują.

no juz go "ogarnalem" niestety po ostatnim patchu juz nie dziala , wlasnie z tego co czytalem na roznych forach to nie ma chyba ani jednej osoby ktora "lubi" ten program, jak dla mnie tez jest po prostu straszny i denny , tak samo battlelog to strzał w piete moim zdaniem , gra sama w sobie jak dla mnie prawie idealna ale wlasnie najgorszy minus to ten origin i battlelog ... jesli chca konkurowac ze steamem to jeszcze dluga droga przed nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam origin nie przeszkadza, bo w ogóle go nie obsługuje (bo niby po co?).
Działa sobie w tle, grę uruchamiam przez przeglądarkę, ja problemu nie widzę :)

Battlelog też jest bardzo fajny, denerwuje mnie tylko to, że gdy chcę dołączyć do znajomego a mam włączoną grę, muszę ją wyłączyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 19:10, Mafioso_PL napisał:

Mnie tam origin nie przeszkadza, bo w ogóle go nie obsługuje (bo niby po co?).
Działa sobie w tle, grę uruchamiam przez przeglądarkę, ja problemu nie widzę :)

Battlelog też jest bardzo fajny, denerwuje mnie tylko to, że gdy chcę dołączyć do znajomego
a mam włączoną grę, muszę ją wyłączyć :P

ja go rowniez w ogole nie uzywam jak z reszta zapewne kazdy i dlatego tez mnie to denerwuje, nie wiem po co ma byc wlaczony a ja niestety mam dosyc slabego kompa jak na BF3 i dlatego kazdy program/proces wiecej to juz jest duzo a ze jeszcze battlelog wlacza mi jeszcze rozne procesy typu jakies sonary i jeszcze musze miec firefox''a wlaczonego to mam te dla mnie kilka cennych fps''ow mniej :) i no to wszystko by nie bylo takie zle bo i tak moge jakos w miare plynnie grac ale chodzi tez o to ze jest to dla mnie no coz nie wygodne, ja jestem przyzwyczajony ze uruchamiam gre i tam mam wszystko (np. w BF2 tak bylo) a nie sie mecze przez rozne programy i jeszcze u mnie to wszystko wolno dziala dosyc i sie czesto scina i mam bledy -.- no ale to moze tylko ja i nie wiem czy ktos jeszcze sie spotkal z tym problemem , nie moge grac w np. FIFE 12 , zawsze gdy uruchamiam gre to automatycznie mi sie uruchamia origin (?!) i nie moge na fife zaladowac zadnego profilu bo wszystkie sa "zepsute" robie alt-tab wylaczam origin - dziala ale po chwili znowu sie wlacza origin i jak wylacze to FIFA sie scina i jedyne wyjscie to alt+f4 i niestety nie odinstaluje origina bo nie pogram sobie juz w BFa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 19:17, ja33no napisał:

Wróciłem do gry po miesięcznej przerwie i wywala mnie po paru sekundach gry xd. Miał
ktoś taki problem?

Niedawno był chyba update punkbustera,może z tym jest problem. Spróbuj go zainstalować ręcznie (wpisz po prostu w google punbuster Battlefield 3, powinno samo znaleźć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 19:25, ja33no napisał:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654347800202919/
Będę miał chyba ten sam problem, bardzo denerwująca sprawa dla kogoś kto chce sobie po
prostu od czasu do czasu postrzelać w wolny wieczór.

Cóż, wygląda na to że po prostu trzeba przeinstalować drivery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie zgłaszam się do was z następującym problemem. Zakupiłem w EMPIKU oryginalną wersje gry. Po instalacji Origina próbując wpisać CD-Key wyświetla się że jest już zajęty;| Jak to możliwe ? Próbowałem dzwonić do EA ale numer ciągle zajęty. Proszę o pomoc. Może ktoś miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 21:43, KOREKTBG napisał:

Panowie i Panie zgłaszam się do was z następującym problemem. Zakupiłem w EMPIKU oryginalną
wersje gry. Po instalacji Origina próbując wpisać CD-Key wyświetla się że jest już zajęty;|
Jak to możliwe ? Próbowałem dzwonić do EA ale numer ciągle zajęty. Proszę o pomoc. Może
ktoś miał taki problem?

Czym prędzej zgłoś się do punktu gdzie kupiłeś, zwlekając możesz stracić kasę wydaną na grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do pomocy EA
Po przesłaniu skanu okładki z kluczem załatwiają większość problemów od ręki w ciągu 48h
Ale skan wyślij gdy cię poprosi od to pracownik

Miałem kilka problemów z kluczami od EA i bez problemu support załatwił to w 3 wiadomościach mailowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caly czas wyskakuje mi taki blad a czasem zwyczajnie system pokazuje okienko ze program przestal dzialac i moge tylko zakonczyc dzialanie,raz po 10 min gry raz po godzinie i totalnie nie wiem o co chodzi.Sprzet mam taki wiec teoretycznie wszystko powinno byc dobrze,jakies pomysly?

Intel Core2Duo E8400(3.0Ghz)
2x2 GB PDP Patriot DDR2
GeForce Gainward GTX260 868mb
Zasilacz Chieftec 800W

20120108103835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co mają problem, że battlelog pokazuje żeby kupili grę - Nie macie w koncie EA 18 (lub 16) lat. Przyjaciel tak miał, a ludzie z ea polska (przez telefon gadał) powiedzieli że to właśnie powód błędu. Na szczęście przysłalii mu 2 klucz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować