Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

No niestety wracam do was z kolejnymi problemami ;/
Mam kartę Radeon HD 6770 2GB, przy pierwszym odpaleniu nie widziałem napisów, ale jakoś się z tym uporałem. Teraz mam nowe błędy:
-w opcjach mogę poruszac się jedynie za pomocą klawiatury, myszka tak jakby nie działa
-po probach zainstalowania nowych sterowników do karty wyświetla mi się takie cos:
Dodam że mam najnowszego Directa
Teraz to w ogole grać się nie da, po wczytaniu misji/mapce wyświetla mi się takie coś jak na dołączonym obrazku ;/

20120201124814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam osoby które by chętnie chciały zagrać w BF 3 - PC. Mój nick origin : BartexooN
Posiadam BF 3 + Back to karkand (dojdzie mi dzisiaj wieczorem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 13:31, BartexooN napisał:

Zapraszam osoby które by chętnie chciały zagrać w BF 3 - PC. Mój nick origin : BartexooN

Posiadam BF 3 + Back to karkand (dojdzie mi dzisiaj wieczorem) :)


Dodałem Cię do znajomych. Mój nick to Smoker2PL. Również zapraszam innych do dodawania mnie do znajomków to się zgadamy na jakiegoś coopa lub team mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 11:12, DarkWolf_PL napisał:

Dodam od siebie tylko że famas zostanie w dużym stopniu osłabiony.


I bardzo dobrze :)
Połowa medyków tym gra wcale się nie dziwie bo ta pukawka jest OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:15, szaryczlowiek napisał:

Naprawili wreszcie blad z kickami z serverow i przez pb?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wogóle możliwość zagrania w kampanie bez połączenia z internetem ?
Bo bardzo chciałbym już teraz zagrać ale będzie mi się ściągać prawie 4 gb przez ponad 9 godzin. Czy można to jakoś ominąć i uruchomić już teraz gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 16:31, vonArnold napisał:

Może mi ktoś do kurwy nędzy wytłumaczyć, jak to sie dzieje, że jade sobie czołgiem i
bam nagle ginę. Dla pojazdu zero obrażeń, tylko ja tracę całę. Po czym nagle wyskakuje
z krzaków cieć co niby mnie zabił i podpierdala czołg. Dla mnie śmierdzi to hackiem na
kilometr. Wkurwiło mnie parę takich akcji dziś i stwierdziłem, że **** mam na dziś dosyć...


Na pewno na killcamie był gość, który Cię zabił?
Takie coś zdarzyło mi się jedynie w przypadku, gdy nieopacznie rozczłonkowałem sojusznika za pomocą pocisku czołgowego, a ten nerwus wpisał !punish przez co zginąłem sobie wesoło na fotelu otoczonym kilkudziesięcioma centrymetrami pancerza z każdej strony (czyt. w czołgu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest błąd bad lucka, który ma niby być naprawiony w najbliższym patchu i który chyba miał być naprawiony już z 10 razy. Często zdarza się także w momencie skoku do wody. Błąd przywleczony jeszcze z BC2, więc cudów po zapowiedziach wielmożnych z DICE bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 21:05, hans_olo napisał:

To jest błąd bad lucka, który ma niby być naprawiony w najbliższym patchu i który chyba
miał być naprawiony już z 10 razy. Często zdarza się także w momencie skoku do wody.
Błąd przywleczony jeszcze z BC2, więc cudów po zapowiedziach wielmożnych z DICE bym się
nie spodziewał.

Oj tam w BC2 gdy pływałeś na Port Valdes umierałeś z wychłodzenia, tu to jest tragedia stoję na kontenerze, bach nie żyje, idę drogą bach nie żyje, po prostu wszechświat chcę byś umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 21:52, DarkWolf_PL napisał:

Oj tam w BC2 gdy pływałeś na Port Valdes umierałeś z wychłodzenia,

No nie słyszałem jeszcze o zgonach z wychłodzenia po 2 sekundach w wodzie - takie rzeczy tylko w DICE. Czasami można było dopłynąć do ostatniej drabiny, a czasami ledwie się weszło do wody. Po prostu to nigdy nie działało poprawnie.

Dnia 01.02.2012 o 21:52, DarkWolf_PL napisał:

tu to jest tragedia
stoję na kontenerze, bach nie żyje, idę drogą bach nie żyje, po prostu wszechświat chcę
byś umarł.

Doskonale to znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani razu jeszcze nie zdażyło mi się tak zginąć, może macie jakieś problemy z łączem? Sam nie wiem.
Mam już przegranych z 70 godzin i serio, nigdy nie trafiło mi się coś takiego. Nie licząc oczywiście punishy po dokonaniu TK, ale to też tylko ze dwa razy trafiłem na takich znerwicowanych imbecyli.

Może Wasi żołnierze mają słabe serduszka? Założę się, że zdarza Wam się to głównie, jak gracie po stronie USA. Nawpierdziela się taki w mcdonaldach, potem ma problemy z cholesterolem i wywija się do góry kopytami w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ponad 250, 54 ranga żołnierza .. 70 godzin ? Za mało jeszcze przeżyłes, nawet dziś fajny bug zostałem potrącony przez helikopter z którego wyskakiwałem, love it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 23:56, DarkWolf_PL napisał:

Mam ponad 250, 53 ranga żołnierza .. mało jeszcze wiesz :?


Nie wystawiałem swojego pokemona. Jednak nawet jeśli taka śmierć zdażyła Ci się trzy razy w ciągu tych 250 godzin... serio, to tak frustruje?? Już częściej zdaża mi się zacinka na czarnym ekranie z niekończącym się loadingiem w dolnym prawym rogu, gdzie ratunkiem jest jedynie starożytna technika-palcoukład "alt+f4".

Haha rzadko udaje mi się przeżyć awaryjne opuszczenie myśliwca. Zwykle ginę uderzony nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 23:59, Snake08 napisał:

> Mam ponad 250, 53 ranga żołnierza .. mało jeszcze wiesz :?

Nie wystawiałem swojego pokemona. Jednak nawet jeśli taka śmierć zdażyła Ci się trzy
razy w ciągu tych 250 godzin... serio, to tak frustruje?? Już częściej zdaża mi się zacinka
na czarnym ekranie z niekończącym się loadingiem w dolnym prawym rogu, gdzie ratunkiem
jest jedynie starożytna technika-palcoukład "alt+f4".

Kto mówił o 3 razach, minimum 50, ale chcę ci tylko powiedzieć by pewne rzeczy stały się uciążliwe potrzeba większej ilości czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby naprawić skok do wody na mapce z Sekwaną :P
Bo często zdarza mi się zaliczyć zgon po tym jak skacze do wody czy to podczas ucieczki czy w innych okolicznościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować