Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2012 o 00:48, DarkWolf_PL napisał:

Jedna uwaga to nie CoD, tu nie ma imba perków.

Jak nie ma, a te do pojazdów to niby co ? Spróbuj sobie polatać jako nowy gracz jetem bez flar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, (do ludzi z X360, ale nie koniecznie) w jaki sposób mam zabić kogoś za pomocą tej "koparki" z dlc, bo po 1. Za nic jej nie mogę jej znaleźć, a tym bardziej zabić... Walczę o achivmenta "Like a boss"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 18:07, Azeix napisał:

Mam pytanko, (do ludzi z X360, ale nie koniecznie) w jaki sposób mam zabić kogoś za pomocą
tej "koparki" z dlc, bo po 1. Za nic jej nie mogę jej znaleźć, a tym bardziej zabić...
Walczę o achivmenta "Like a boss"...


Taką ładowarkę znajdziesz na Wake Island (być może nie tylko tam). Wystarczy, że rozjedziesz nią przeciwnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 18:26, charnjit013 napisał:

Taką ładowarkę znajdziesz na Wake Island (być może nie tylko tam). Wystarczy, że rozjedziesz
nią przeciwnika ;)



No dzięki, choć mam wrażenie że pierwszy lepszy technik, i z "mojej" ładowarki nie wiele zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 21:33, Azeix napisał:

> > No dzięki, choć mam wrażenie że pierwszy lepszy technik, i z "mojej" ładowarki nie wiele
zostanie...


Umów się z kimś niech wejdzie z tobą na serwer :] i go przejedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2012 o 21:49, Bralo napisał:

Umów się z kimś niech wejdzie z tobą na serwer :] i go przejedz.

Że też na to nie wpadłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema

Niech mi ktos wytłumaczy. Mam tą misje w Battlefield3 ze latam z tym kolesiem i po tym jest taki cel zebym zabił uciekajacych z predatora tzn z dzialka z odrzutowca i nie moge w niego trafic... ch*j mnie strzelil... 2 godziny robiłem podejscia zeby go zestrzelić... Czy to jakiś bug z grą? no poprosu nie moge trafic centralnie jest cel na niego, powinien zginąc a ten dalej jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 14:42, Stian3D napisał:

Siema

Niech mi ktos wytłumaczy. Mam tą misje w Battlefield3 ze latam z tym kolesiem i po tym
jest taki cel zebym zabił uciekajacych z predatora tzn z dzialka z odrzutowca i nie moge
w niego trafic... ch*j mnie strzelil... 2 godziny robiłem podejscia zeby go zestrzelić...
Czy to jakiś bug z grą? no poprosu nie moge trafic centralnie jest cel na niego, powinien
zginąc a ten dalej jedzie.


Tam był element, w którym trzeba utrzymać cel na muszce po wystrzeleniu pocisku. Być może o tym zapomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 18:26, charnjit013 napisał:

> Mam pytanko, (do ludzi z X360, ale nie koniecznie) w jaki sposób mam zabić kogoś
za pomocą
> tej "koparki" z dlc, bo po 1. Za nic jej nie mogę jej znaleźć, a tym bardziej zabić...

> Walczę o achivmenta "Like a boss"...


Ja gram na x360 i chętnie pomogę i przy okazji tez bym sobie tego achivmenta zaliczył ^^

Edit: odpisalem na niewlasciwego posta :/ sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 18:07, Azeix napisał:

Mam pytanko, (do ludzi z X360, ale nie koniecznie) w jaki sposób mam zabić kogoś za pomocą
tej "koparki" z dlc, bo po 1. Za nic jej nie mogę jej znaleźć, a tym bardziej zabić...
Walczę o achivmenta "Like a boss"...


Chętnie Ci pomogę i przy okazji sam bym moze sobie zaliczył to osiągnięcie ;)
mój nick: YolkyPack50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2012 o 15:57, Alien1981 napisał:

Chętnie Ci pomogę i przy okazji sam bym moze sobie zaliczył to osiągnięcie ;)
mój nick: YolkyPack50


No to super :) odezwę się na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myliłem się co do supporta. To wcale nie jest taki ociężały grubas jak mi się wydawało. Jak się dobrze przyczaić to fragi lecą aż miło. A robienie zasadzek przy pomocy C4 to już w ogóle bajka. :) Który z jego ciężkich karabinów jest najlepszy? Zależy mi przede wszystkim na jak najmniejszym odrzucie. Póki co używam TYPE 88 LMG z Physical Warfare Packa, ale może warto przerzucić się na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:23, Hartus napisał:

Który z jego ciężkich karabinów jest najlepszy? Zależy mi przede
wszystkim na jak najmniejszym odrzucie.

Co kto lubi. Ja na ten przyklad cenie sobie pechenega. Odrzut niby ma duzy - ale tylko poczatkowo, pozniej jak dobrze kontrujesz, to z celownikiem holo zciagasz na 500m wszystkich kamperow z "latarkami" az milo.
Do tego MG36 jest dosyc ciekawa zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Który z jego ciężkich karabinów jest najlepszy? Zależy mi przede

Dnia 10.02.2012 o 23:23, Hartus napisał:

wszystkim na jak najmniejszym odrzucie. Póki co używam TYPE 88 LMG z Physical Warfare
Packa, ale może warto przerzucić się na coś innego?


Ja po przebadaniu wszystkich broni supportu, zakochałem w wyżej wspomnianym MG36. Naprawdę szczerze polecam, w połączeniu z uchwytem/większym magazynkiem/dobrym celownikiem naprawdę robi robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:23, Hartus napisał:

Myliłem się co do supporta. To wcale nie jest taki ociężały grubas jak mi się wydawało.
Jak się dobrze przyczaić to fragi lecą aż miło. A robienie zasadzek przy pomocy C4 to
już w ogóle bajka. :) Który z jego ciężkich karabinów jest najlepszy? Zależy mi przede
wszystkim na jak najmniejszym odrzucie. Póki co używam TYPE 88 LMG z Physical Warfare
Packa, ale może warto przerzucić się na coś innego?

M240 króluj, MG36 ma mniejszy DMG ale celność bez rozstawienia jest dość dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 15:42, charnjit013 napisał:

Tam był element, w którym trzeba utrzymać cel na muszce po wystrzeleniu pocisku. Być
może o tym zapomniałeś.


Ale w momencie gdy ja go zaznacze to jest pomaranczowy taki jakby trójkąt i mam trzymac na nim myszke zanim nie dostanie? bo z tego co widzialem to samo sie zaznacza ja tylko 1 raz klikne no, ale zobacze tak ja ty mowiles ;p
Jest mozliwosc ze mam jakas zbugowaną gre/misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ta misja jest dość upierdliwa, ale jak ci już pisano musisz mieć ciągle namierzonego przeciwnika, sęk w tym że koleś uwielbia kontrować flarami szczególnie na najwyższym, jest to czasochłonna i niezwykle frustrująca rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 13:10, DarkWolf_PL napisał:

Raczej nie, ta misja jest dość upierdliwa, ale jak ci już pisano musisz mieć ciągle namierzonego
przeciwnika, sęk w tym że koleś uwielbia kontrować flarami szczególnie na najwyższym,
jest to czasochłonna i niezwykle frustrująca rzecz.

Lol, ja tę misję ukończyłem za pierwszym podejściem właśnie na najwyższym :) Trudna to ona moim zdaniem nie jest, ale owszem, pojedynek w powietrzu był dłużyzną, wrogi pilot bardzo często wypuszczał flary. Z tego co pamiętam trzeba natychmiast po wypuszczeniu flar szykować już następne rakiety i od razu go namierzać. Inaczej będzie się powtarzać czynność w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować