Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2012 o 10:16, Stian3D napisał:

Ja mam to samo kiedys mi takie staty wchodziły na metro 3500 ticket to juz była gra no,
ale szukam dobrej broni i tam pare razy zabiłem gościa i on mial wlasnie to PKP PECHENG...
ja chyba od dzis zbieram na tą broń bo mam niby tego AEK-971 jakoś tak czy M16A3, ale
jestem bardziej za PKP. Długo trzeba grać żeby się jej dorobić?

Powiem Ci tak, do tej pory grałem właśnie głównie szturmowcem z AEK-971. Jednak gdy odkryłem te serwery z duża ilością ticketów to postanowiłem wypróbować supporta. Nigdy nie lubiłem tej klasy, ale chciałem zobaczyć jak się nim gra. Zacząłem z Type 88 LMG. Początkowo głupio mi się nim grało bez tych wszystkich dodatków, ale już po pierwszych 10 zabiciach odblokowałem celownik 3.4x, który bardzo ułatwił sprawę. Po następnych 20 był już powiększony magazynek, a po następnych 30 miałem już uchwyt, który zmniejsza odrzut. I właśnie to są moim zdaniem trzy najważniejsze rzeczy, które trzeba jak najszybciej odblokować, aby dobrze się strzelało supportem: dobry celownik, powiększony magazynek i uchwyt. Po 127 zabiciach przesiadłem się na odblokowanego M249. Po 203 zabiciach przesiadłem się na PECHENEGa, którego używałem przez 173 zabicia. Spodobał mi się głównie dzięki dużo większemu DMG niż poprzednie karabiny oraz mniejszym odrzutem. Jeszcze do wczoraj bawiłem się M27 IAR, który ma co prawda o wiele mniejszy magazynek, ale za to można z nim latać jak szturmowiec bo ma bardzo dobrą celność i mały odrzut "w biegu". Po 165 zabiciach wczoraj przesiadłem się na MG36 i jestem z niego bardzo zadowolony. Generalnie service star dla supporta wydaje mi się bardzo łatwą sprawą gdy skutecznie gramy na tych serwerach conquest xxxx tickets. Ja w 4 dni mam już 98% postępu. Jeśli chcesz to możemy później zagrać wspólnie w squadzie na takim metro.

Dnia 14.02.2012 o 10:16, Stian3D napisał:

Nie wiem czy ty tez to masz, ale wkurzają Cie nooby z M320? bo mnie bardzo idioci nie potrafią grać na
normalnie raz trafil przed respa jeden i w krzakach leżał i pol drużyny padło, ale to szczegół.

Jak cholera, ale to zależy od tego jacy gracze się trafią. Polecam grać maksymalnie na 32 graczy bo przy 64 jest tłok i granie na zasadzie "pięciu kampi się za rogiem, a drugie pięciu strzela do nich z granatników". Ale za to ja wkurzam innych rozstawiając claymory w kluczowych miejscach. :)

Dnia 14.02.2012 o 10:16, Stian3D napisał:

Tylko ze mnie też sie nie śmiej bo też mam staty jakie mam, ale to wina ze ba początek
grania w BF3 zacząłem na 17 fpsow i nic nie mogłem ugrać. Teraz poustawiałem i mam 35
fps-y i można w końcu grać. kiedyś na Metro nie mogłem trafic w drzewo jakoś tak mi
chodziła myszka ( przez te fpsy pewnie) a teraz sami mi podchodzą pod celownik na metro,
ale szukam dobrej broni zeby mieć czym bic jaką mi polecasz na początek? żebym te staty
odrobił bo słabo zacząłem z początku:
Kills 337
Deaths 678

Chyba każdy na początku dostawał po du*ie. Ja też pamiętam, że mocno wyczekiwałem aż moja liczba zabić przewyższy liczbę zgonów. Jednak po ograniu się, odblokowaniu lepszych broni już praktycznie nie kończę rundy przynajmniej kilkoma zabiciami więcej niż zgonami. Także to tylko kwestia czasu.

Dnia 14.02.2012 o 10:16, Stian3D napisał:

Jak myślicie ciężko będzie to odrobić? dodam, ze powili uczę sie grać bo jeszcze chyba
2 tyg temu miałem 12 na 495.

Tak jak mówię, ja też przez dłuższą chwilkę musiałem odrabiać zarówno k/d jak i stosunek wygranych do porażek, ale ostatecznie wyszedłem na prostą. Tobie też się to uda tylko potrzeba czasu.

Dnia 14.02.2012 o 10:16, Stian3D napisał:

Jeszcze jedno pytanie jaki styl walki mi polecicie położyć
się z dobrą snajperką w krzakach czy wziasc dobry karabin i latać po mapce i nabijać
kille? na metrze wiadomo, że karabin, ale takie mapy jak Kaspijska granica czy coś ja
tam nie gram prawie bo wole metro, ale jak sie czasem trafi to można coś pograć.

Ja próbuję każdego po kolei. Zdobywam service stara dla jednej klasy i przechodzę na drugą. Najpierw wymaksowałem mechanika, potem szturmowca, a teraz supporta. Od dzisiaj pewnie będę próbował grać snajperem, ale podejrzewam, że nim zdobywa się znacznie mniej fragoów bo nie walczy na pierwszej linii tylko zdejmuje wrogów z daleka.

Edit: Wg moich obserwacji to gdy skończymy rundę to wszystkie dane aktualizują się na battlellogu błyskawicznie, natomiast gdy wyjdziemy przed końcem to pojawiają się po jakimś czasie. Jednak nigdy mi się nie zdarzyła utrata punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 13:40, Crew_900 napisał:

Jest to M98B

Heh zapatrzyłem się i zapomniałem, że przy każdym zabiciu pisze czym kogoś zabito... cofam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 13:45, Hartus napisał:

Powiem Ci tak, do tej pory grałem właśnie głównie szturmowcem z AEK-971. Jednak gdy odkryłem
te serwery z duża ilością ticketów to postanowiłem wypróbować supporta. Nigdy nie lubiłem
tej klasy, ale chciałem zobaczyć jak się nim gra. Zacząłem z Type 88 LMG. Początkowo
głupio mi się nim grało bez tych wszystkich dodatków, ale już po pierwszych 10 zabiciach
odblokowałem celownik 3.4x, który bardzo ułatwił sprawę. Po następnych 20 był już powiększony
magazynek, a po następnych 30 miałem już uchwyt, który zmniejsza odrzut. I właśnie to
są moim zdaniem trzy najważniejsze rzeczy, które trzeba jak najszybciej odblokować, aby
dobrze się strzelało supportem: dobry celownik, powiększony magazynek i uchwyt. Po 127
zabiciach przesiadłem się na odblokowanego M249. Po 203 zabiciach przesiadłem się na
PECHENEGa, którego używałem przez 173 zabicia. Spodobał mi się głównie dzięki dużo większemu
DMG niż poprzednie karabiny oraz mniejszym odrzutem. Jeszcze do wczoraj bawiłem się M27
IAR, który ma co prawda o wiele mniejszy magazynek, ale za to można z nim latać jak szturmowiec
bo ma bardzo dobrą celność i mały odrzut "w biegu". Po 165 zabiciach wczoraj przesiadłem
się na MG36 i jestem z niego bardzo zadowolony. Generalnie service star dla supporta
wydaje mi się bardzo łatwą sprawą gdy skutecznie gramy na tych serwerach conquest xxxx
tickets. Ja w 4 dni mam już 98% postępu. Jeśli chcesz to możemy później zagrać wspólnie
w squadzie na takim metro.

Jasne nie widzę problemu sam ci to chciałem zaproponować, ale nie było okazji. Czym mi polecasz grać na początek ? teraz gram szturmowcem ale chciał bym spróbować czegoś nowego. Na jakiej mapce, ilu graczy jaki typ rozgrywki mi polecasz żebym wyrobił pierwsze 50 killi? na te uchwyty, kolimatory i inne akcesoria?. Masz może mikrofon i skypa albo coś do rozmowy bo mam kilka pytań, ale to w czasie gry ;) jednego nie rozumiem... wiesz czego? laseru. Jak to z nim jest? on Ci sam namierza wroga i pokazuje go czy jak? no nie miałem jak się dowiedzieć co i jak bo wiem tyle, że zdradza naszą pozycję. Twoim zdaniem AEK-971 jest dobry na początek do nauki zabijania z pozycji stojącej jak i każdej tylko nie wiem jaką zacząć żeby dorobić się czegoś porządnego?

Dnia 14.02.2012 o 13:45, Hartus napisał:

Jak cholera, ale to zależy od tego jacy gracze się trafią. Polecam grać maksymalnie na
32 graczy bo przy 64 jest tłok i granie na zasadzie "pięciu kampi się za rogiem, a drugie
pięciu strzela do nich z granatników". Ale za to ja wkurzam innych rozstawiając claymory
w kluczowych miejscach. :)

Jak byś mógł zdradzisz mi kiedyś gdzie je rozstawiasz ;)? przyda się mam dość tego dosłownie 3 sekundy po zrespieniu sie XXXXX[M320]Stian

Dnia 14.02.2012 o 13:45, Hartus napisał:

Chyba każdy na początku dostawał po du*ie. Ja też pamiętam, że mocno wyczekiwałem aż
moja liczba zabić przewyższy liczbę zgonów. Jednak po ograniu się, odblokowaniu lepszych
broni już praktycznie nie kończę rundy przynajmniej kilkoma zabiciami więcej niż zgonami.
Także to tylko kwestia czasu.

Masz racje moje pierwsze 30 minut na wyspie chark były takie, ze zwiedzałem mape i słuchałem odgłosów bo są zajebiste... nie ma co ukrywać dzwięk zrobił swoje. Chyba 1 raz ustawiłem na ultra i chodziłem slajdami no, ale jest na co popatrzeć.

Dnia 14.02.2012 o 13:45, Hartus napisał:

Tak jak mówię, ja też przez dłuższą chwilkę musiałem odrabiać zarówno k/d jak i stosunek
wygranych do porażek, ale ostatecznie wyszedłem na prostą. Tobie też się to uda tylko
potrzeba czasu.

Ja wiem i też tak myślę więcej pogram to się ustawie na prostą. Bo jak się nauczę grać i zabijać to będzie z górki.
Naprawdę nie jest ciężko wystarczy ogarnąć tryb ognia bo ja zawsze chciałem walić full seria na 1 przeciwnika a on 2 strzały i leże.

Dnia 14.02.2012 o 13:45, Hartus napisał:

Ja próbuję każdego po kolei. Zdobywam service stara dla jednej klasy i przechodzę na
drugą. Najpierw wymaksowałem mechanika, potem szturmowca, a teraz supporta. Od dzisiaj
pewnie będę próbował grać snajperem, ale podejrzewam, że nim zdobywa się znacznie mniej
fragoów bo nie walczy na pierwszej linii tylko zdejmuje wrogów z daleka.


Ja też będę próbował wszystkiego po kolei, ale jednak grając karabinem maszynowym/lekkim więcej fragów wpada i ciągle się coś dzieje. Snajper też jest ciekawy tylko często się leży, maskuje się żeby zabijać z daleka no, ale to już jaki kto lubi typ. A właśnie powiedz mi co to jest '''' service star'''' ? bo coś kojarzę, ale nie jestem pewien.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 11:16, Stian3D napisał:

> Jak chcecie sobie ponabijać ptk to polecam wam ten serwer :D
>
> http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/3494c7a7-e291-403e-9348-4be8a7b43bd5/p0mp-Full-Metal-Madness-35k-tickets-8h-idle-No-exploits/

No no 35k, ale 8 godzin na takim metrze to sobie mozna spokojnie odblokować wszystko
conajmniej do 2 broni jak komuś staty wejdą to parę lv wskoczy ;p a grałeś tam? fajnie
jest? czy 8godz to za dużo?


Gram, grałem :)
Gra się fajnie szczególnie na Przeprawa przez Sekwane ale nigdy nie siedziałem tam 8h :D
najdłużej 4h i wysiadłem z powodu bulu czaszki :D hahaha ale polecam bo serwer jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 14:44, Liptox napisał:

Gram, grałem :)
Gra się fajnie szczególnie na Przeprawa przez Sekwane ale nigdy nie siedziałem tam 8h
:D
najdłużej 4h i wysiadłem z powodu bulu czaszki :D hahaha ale polecam bo serwer jest rewelacyjny.


No ja mam tak samo ;D nie mogę wysiedzieć normalnie pół dnia na BF3 bo jest taka akcja ciągle coś się dzieje i nie ma powodów do nudy. Grasz na słuchawkach, że cie czaszka boli :P ?
Tak zapytam jest jakas grupa gram.pl na Battlelogu? takie coś jak na Steamie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 14:58, Stian3D napisał:

Grasz na słuchawkach, że cie czaszka boli :P ?


Tylko na słuchawkach :P
No i jestem zmuszony dołączyć do grona osób którzy są wywalani przez PB :|
najs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 15:11, Liptox napisał:

> Grasz na słuchawkach, że cie czaszka boli :P ?

Tylko na słuchawkach :P
No i jestem zmuszony dołączyć do grona osób którzy są wywalani przez PB :|
najs...


Ok.
Problem z wywalaniem po dzisiejszym patchu rozwiązany :)
http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654624860507372/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 16:57, diabolo20 napisał:

a jak pacz poprawili coś oprucz tego?

Support for Intel’s new Ivy Bridge product line (as yet unreleased)

Fixes for two reproducible client crashes:
Operation Firestorm- Conquest Large – Fixed a client crash when users spawn in certain vehicles.

Canals - Rush – Fixed a client crash at the 2nd set of mcoms if the player drives a vehicle into the vicinity of the exploding rocket battery.

AMD Radeon 7xxx series performance improvements

This minor fix is releasing on the 14th February, 8AM UT. This download will be via Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2012 o 13:45, Hartus napisał:

Ja próbuję każdego po kolei. Zdobywam service stara dla jednej klasy i przechodzę na
drugą. Najpierw wymaksowałem mechanika, potem szturmowca, a teraz supporta. Od dzisiaj
pewnie będę próbował grać snajperem, ale podejrzewam, że nim zdobywa się znacznie mniej
fragoów bo nie walczy na pierwszej linii tylko zdejmuje wrogów z daleka.


Z tego co piszesz to grasz dużo na metrze, więc snajpera bierz tylko wtedy gdy któryś z teamów jest zamknięty na spawnie. Najlepiej też nie wchodź do budynków grając od strony US bo najczęściej tam snajperzy szukają ofiar. Postaraj się stać po bokach tych budynków, i wtedy jeśli masz dobrego cela to powinieneś mieć sporo fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co oni porobili, ale teraz gra na moim kompie w tą grę jest niemożliwa ścina totalnie laguje pomimo serwerów polskich. Ten patch cos popsuł bo wcześniej spokojnie grało na 25-30 fpsów... Dziwne to i chyba jednak nie kupię karkand..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 22:51, Hacket napisał:

Ja nie wiem, co oni porobili, ale teraz gra na moim kompie w tą grę jest niemożliwa ścina
totalnie laguje pomimo serwerów polskich. Ten patch cos popsuł bo wcześniej spokojnie
grało na 25-30 fpsów... Dziwne to i chyba jednak nie kupię karkand..

Nie jesteś sam, uważaj na mapkach z back to karkand jeszcze przed tym patchem miałem spadek fps w równaniu do podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 00:20, DarkWolf_PL napisał:

> Ja nie wiem, co oni porobili, ale teraz gra na moim kompie w tą grę jest niemożliwa
ścina
> totalnie laguje pomimo serwerów polskich. Ten patch cos popsuł bo wcześniej spokojnie

> grało na 25-30 fpsów... Dziwne to i chyba jednak nie kupię karkand..
Nie jesteś sam, uważaj na mapkach z back to karkand jeszcze przed tym patchem miałem
spadek fps w równaniu do podstawki

Dźwne , bo na moim sprzęcie ( podpis ) doszło jakieś 5fps :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z BF3. Nie mogę grać przez sieć. Połączę się z jakimś serwerem, wchodzę do gry, nie mija 30 sekund i mnie wywala. Dodam że komputer jest zupełnie nowy, więc mogę niemieć czegoś zainstalowanego. To samo na serwerach bez pb. Z góry dzięki za pomoc. Mam wgrane sterowniki v285.38, system Windows 7 32bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam pytanie


Gram w battlefielda 3 juz od jakiegos i niedawno kupilem dodatek Back to karkan.

Robie zadania i gram technikiem, kilka razy zdobylem asyste przygworzdzenia i zobaczylem postep w zadaniu klasy wsparcia.

I jeszcze mam jeden przyklad znowy gralem technikiem i zabilem kilku przeciwników strzalem w glowe i zabaczylem postep w zadaniu klasy zwiadowcy.

I tu jest moje pytanie czy grajac byle jakos klasa mozna odblokowac niektóre rzeczy w innych zadaniach klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 12:21, mistrz917 napisał:

czesc mam pytanie


Gram w battlefielda 3 juz od jakiegos i niedawno kupilem dodatek Back to karkan.

Robie zadania i gram technikiem, kilka razy zdobylem asyste przygworzdzenia i zobaczylem
postep w zadaniu klasy wsparcia.

I jeszcze mam jeden przyklad znowy gralem technikiem i zabilem kilku przeciwników strzalem
w glowe i zabaczylem postep w zadaniu klasy zwiadowcy.

I tu jest moje pytanie czy grajac byle jakos klasa mozna odblokowac niektóre rzeczy
w innych zadaniach klas.


Jak najbardziej tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy chciałby zobaczyć jak u niego by chodził battlefield i zobaczyć ogólnie jak mu się będzie grało i chce ode mnie pożyczyć grę. Czy gdybym mu ją pożyczył to on będzie miał wgl możliwość zagrania w nią czy musiałbym mu podać mój nick wraz z hasłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować