Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2012 o 17:26, crash807 napisał:

Znajomy chciałby zobaczyć jak u niego by chodził battlefield i zobaczyć ogólnie jak mu
się będzie grało i chce ode mnie pożyczyć grę. Czy gdybym mu ją pożyczył to on będzie
miał wgl możliwość zagrania w nią czy musiałbym mu podać mój nick wraz z hasłem?

Hehe pewnie że tak, chyba że posiada własny klucz/konto do bf 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2012 o 19:36, DarkWolf_PL napisał:

Hehe pewnie że tak, chyba że posiada własny klucz/konto do bf 3.


A gdybym mu dał mój klucz to co by wtedy było? Po prostu by mu nie wszedł czy ja bym miał później komplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 10:26, crash807 napisał:

> Hehe pewnie że tak, chyba że posiada własny klucz/konto do bf 3.

A gdybym mu dał mój klucz to co by wtedy było? Po prostu by mu nie wszedł czy ja bym
miał później komplikacje?


Sam pożyczałem dla kolegi bfa, bo kupił nowy komputer (resztę się domyślacie). Wystarczy że dasz mu pudełko z grą i login i hasło do konta Origin. A jak będzie grał i ty będziesz się chciał zalogować, wyskoczy ci info, czy chcesz, żeby wylogowało go na tamtym komputerze i zalogowało na twoim, lub czy chcesz grać w trybie offline. Czyli musisz mu dać pudełko z grą (żeby nie musiał pobierać z internetu i login i hasło do Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 10:26, crash807 napisał:

> Hehe pewnie że tak, chyba że posiada własny klucz/konto do bf 3.

A gdybym mu dał mój klucz to co by wtedy było? Po prostu by mu nie wszedł czy ja bym
miał później komplikacje?

Klucz jeśli użyłeś został na trwale przypisany jednorazowo do twojego konta, innymi słowami klucz stracił ważność, w tym przypadku kolega musi znać twoje dane logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić, jeżeli ktoś preferuje grę bardziej w stylu BF BC2 ( rush w sensie ) aniżeli conquest i 3-godzinne bieganie? w BC2 grało mi sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 17:37, Pernia napisał:

Warto kupić, jeżeli ktoś preferuje grę bardziej w stylu BF BC2 ( rush w sensie ) aniżeli
conquest i 3-godzinne bieganie? w BC2 grało mi sie swietnie.

Tu króluje conquest mapki są po prostu świetnie dopracowane pod tym względem, rushe wyglądają średnio szczególnie te z back to karkand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 17:31, Sipso2008 napisał:

Jak od czasu premiery poprawiła się wydajność?


w moim wypadku ostatnio coś spartolili grało całkiem miło a teraz laguje tnie zacina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B3 korzysta normalnie z 4-rdzeniowych procków? Bo taki Bad Company 2 też miał 4-rdzeniowca w zalecanych wymaganiach, mimo że sama gra była w stanie wykorzystać tylko 2 rdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 14:47, Hommicide napisał:

B3 korzysta normalnie z 4-rdzeniowych procków? Bo taki Bad Company 2 też miał 4-rdzeniowca
w zalecanych wymaganiach, mimo że sama gra była w stanie wykorzystać tylko 2 rdzenie.

Korzysta w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy da radę jakoś uruchomić grę na: AMD Athlon 64 X2 4200+ (podkręcony do 2.6 GHZ), NVidia GeForce 8800 GT, 4GB RAM DDR2 800MHZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2012 o 15:55, Sithis napisał:

Witam. Czy da radę jakoś uruchomić grę na: AMD Athlon 64 X2 4200+ (podkręcony do 2.6
GHZ), NVidia GeForce 8800 GT, 4GB RAM DDR2 800MHZ?

Może na minimalnych, ale z tym prockiem będzie chrupało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2012 o 21:31, Bralo napisał:

Tego jeszcze nie widziałem :].


Nah kilka niemieckich serwerów tak ma no nic jak to obwiniać naród za cziterstwo i hacki. Szkoda, że u nas takowych nie ma albo jeszcze nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 16:11, lukasir napisał:

Gram sobie w Battlefield''a 3,mam ponad 5000 pkt. i...Game disconnected: game session
on server was removed.

Welcome in my world ... the world of Battlefield..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować