Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Pytanko bo sporo czasu nie grałem i teraz wróciłem:

- czy to myszka mi padła (przycisk), czy teraz pistolety maszynowe nie próją ciągłym ogniem, tylko mają jakieś tendencje do zacinania się i strzelania nie zawsze seriami, tylko czasem po 3, 2 strzały i przerwa i znów 2-3 i znów...

- też wam się gra wywala teraz częściej niż wcześniej? Bo po premierze w ogóle nic mi się nie działo, a teraz z raz dziennie minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 15:35, MKRaven napisał:

Pytanko bo sporo czasu nie grałem i teraz wróciłem:

- czy to myszka mi padła (przycisk), czy teraz pistolety maszynowe nie próją ciągłym
ogniem, tylko mają jakieś tendencje do zacinania się i strzelania nie zawsze seriami,
tylko czasem po 3, 2 strzały i przerwa i znów 2-3 i znów...

Co do myszki mam podobnie :]. Gdy chce walić full auto , to czasami jak by się broń zacinała i nie strzela :]. Często się dziwie dlaczego typek nie padł a gdy patrze na magazynek mam 25naboi :]. W cs mam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że to wynajmowanie serwerów niedawno wprowadzone na konsolach to bardzo fajna sprawa. Nareszcie można znaleźć fajne gry lub łoić tylko na jednej mapce :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 16:48, Bralo napisał:

> Pytanko bo sporo czasu nie grałem i teraz wróciłem:
>
> - czy to myszka mi padła (przycisk), czy teraz pistolety maszynowe nie próją ciągłym

> ogniem, tylko mają jakieś tendencje do zacinania się i strzelania nie zawsze seriami,

> tylko czasem po 3, 2 strzały i przerwa i znów 2-3 i znów...
>
Co do myszki mam podobnie :]. Gdy chce walić full auto , to czasami jak by się broń zacinała
i nie strzela :]. Często się dziwie dlaczego typek nie padł a gdy patrze na magazynek
mam 25naboi :]. W cs mam normalnie.


Ale to jakiś znany bug? Czy nikt nic o tym nie wie? Wina ostatniego patcha? Bo kurna trochę słabo tak się gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 17:59, MKRaven napisał:

Ale to jakiś znany bug? Czy nikt nic o tym nie wie? Wina ostatniego patcha? Bo kurna
trochę słabo tak się gra...

Nie mam zielonego pojęcia , na początku też myślałem , że mi się myszka sypie , ale grając w Cs tego nie uświadczyłem , więc nie wiem w czym tkwi problem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie,ale nie wiem czy to bug czy co ?xd Odblokowałem dla Amerykanów RPK-74M a dla Rosjan M27 IAR.Przecież to broń początkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 23:06, lukasir napisał:

Może to głupie,ale nie wiem czy to bug czy co ?xd Odblokowałem dla Amerykanów RPK-74M
a dla Rosjan M27 IAR.Przecież to broń początkowa...


Gdy odblokujesz wszystkie bronie dla support , to kolejnymi są RPK dla Amerykanów i M27 IAR dla Rosjan. Tak samo jest ze szturmowcem , że na koniec AK-74M odblokowujesz dla amerykanow itp. Z technikiem i zwiadowcą jest tak samo :]. Mi się to podoba , bo np: nie lubisz grać AK , możesz u ruskow wziąć sobie M4 i ogień :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 23:13, Bralo napisał:

> Może to głupie,ale nie wiem czy to bug czy co ?xd Odblokowałem dla Amerykanów RPK-74M

> a dla Rosjan M27 IAR.Przecież to broń początkowa...

Gdy odblokujesz wszystkie bronie dla support , to kolejnymi są RPK dla Amerykanów i M27
IAR dla Rosjan. Tak samo jest ze szturmowcem , że na koniec AK-74M odblokowujesz dla
amerykanow itp. Z technikiem i zwiadowcą jest tak samo :]. Mi się to podoba , bo np:
nie lubisz grać AK , możesz u ruskow wziąć sobie M4 i ogień :].

Aha,dobra,dzięki :) Wiesz może jak zmienić swój nick w grze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 23:23, lukasir napisał:

Aha,dobra,dzięki :) Wiesz może jak zmienić swój nick w grze? :P


W przypiętym poście masz linka do zmiany imienia postaci , chyba o to chodzi :]>?.

8. Jak zmienić imię żołnierza?

Wejść na http://www.origin.com/us/change-id Nastąpi zmiana ID EA we wszystkich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 14:22, peter000 napisał:

Też macie jakieś problemy z tym ostatnim patchem? Mi nie wyszukuje żadnych serwerów teraz.
Gram na Xboksie 360

A w przeglądarce serwerów znalazło ci coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:42, Chlorofil napisał:

Czy jeżeli gram w rozdziałce 1024x768 i na ustawieniach AUTO i single działa mi płynnie
to czy będzie mi chodził też płynnie tryb multi ?

Single a multi to kolosalna różnica, też kiedyś o to pytałem. Zasadniczo tryb rush na 32 osoby jest prawie niegrywalny, cq 64 śmiga u mnie całkiem zacnie ( sprzęt poniżej ) i dosyć sporo się w gierkę zagrywam, więc polecam. Kwestia tego, jak bardzo jesteś wyczulony na ścinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:48, Chlorofil napisał:

>
Ja posiadam procek AMD dwa rdzenie 2.7 ghz , 4 gb ramu i kartę 512 mb. Pociągnie tryb
multi ?

podaj model karty. Wstępnie powiem ze tak, nie licz na super ilosc fpsow ale bedzie grywalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:53, Pernia napisał:

> >
> Ja posiadam procek AMD dwa rdzenie 2.7 ghz , 4 gb ramu i kartę 512 mb. Pociągnie
tryb
> multi ?
podaj model karty. Wstępnie powiem ze tak, nie licz na super ilosc fpsow ale bedzie grywalnie.


Zintegrowana ale tak jak pisałem BF3 chodzi płynnie, tak samo inne nowe jak i stare gry. GTA IV, Saints Row 3 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2012 o 19:58, Chlorofil napisał:

Zintegrowana ale tak jak pisałem BF3 chodzi płynnie, tak samo inne nowe jak i stare gry.
GTA IV, Saints Row 3 itp.

uhhhh.... można probowac, ale na wyzej niz low nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A battlelog na konsoli działa? (Taka ramka po prawej stronie w głównym menu). Jeśli nie to może być problem z twoim netem. Chyba musisz odblokować porty do gry, ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować