Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Witam. Mój przyjaciel kupił Battlefield 3 na allegro i ma problem. Kupił sam cd-key. Do wersji ruskiej którą tam można zmienić na polską ale o co chodzi. Zakłada konto i wpisuje klucz i daje na żółty przycisk "instaluj" pod obrazkiem gry w originie. Po 5 minutach jakiejś tam pracy komputera bezskutecznej nic sie nie dzieje i znów naciska na ten przycisk i nic. Grać nie może bo każe mu zainstalować grę. Coś jest nie tak. Komputer wydaje się pracować po naciśnięciu przycisku jednak się poddaje. 4GB ramu ma oraz Vistę. Myślę że problem nie tkwi w hardware bo nie dopuszcza go do instalacji bo nic sie nie dzieje. Tak przy okazji to mój BF3 działa choć kupiłem tą samą wersje. Ale kupiłem jakiś niecały miesiąc temu. Jakieś rady? Grę mu ściągnęło normalnie. Da się inaczej zainstować grę? Jakiś setup gdzieś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mu ściągnęło normalnie. Da się inaczej zainstować

Dnia 12.04.2012 o 01:32, Colder napisał:

grę? Jakiś setup gdzieś?!


W folderze ze ściąganymi plikami? W opcjach jest ścieżka do tego folderu.
Niech się przy tym przygotuje na znikniecie gry z konta w przeciągu 2-3 miesięcy. Też tak miałem i gra wyparowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam pytanie, mianowicie w misji( CO- OP) ATAK I UCIECZKA pod koniec trzeba uciekać samochodem z tego podziemnego parkingu i w momnecie kiedy uciekam tym samochodem leci taka muzyka w radiu ( w samochodzie). Jeżeli zna ktoś tą piosenkę to prosze o podanie tytułu albo jakiegos szlaku do szukania tego. Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem ale musze to napisać. Chciałem dostać 3 tagi, zobaczyłem zwiastun- był zajebisty, ale gdy sie zalogowalem na ich stronie wpisujac passy z origina to wyskoczyło mi: ''''Sorry, this offer is open to users in the United States and Canada only.'''' co teraz? probować sczęścia na 2) Zarejestrować się na stronie http://www.alienwarearena.com/giveaway/battle...em-giveaway/??? robił to ktoś? opłaca się wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 00:15, Stian3D napisał:

Przepraszam, że post pod postem ale musze to napisać. Chciałem dostać 3 tagi, zobaczyłem
zwiastun- był zajebisty, ale gdy sie zalogowalem na ich stronie wpisujac passy z origina
to wyskoczyło mi: ''''Sorry, this offer is open to users in the United States and Canada
only.'''' co teraz? probować sczęścia na 2) Zarejestrować się na stronie http://www.alienwarearena.com/giveaway/battle...em-giveaway/???
robił to ktoś? opłaca się wogóle?


Co do Act of Valor wiem, że gdzieś w ustawieniach konta origin (lub EA) trzeba zmienic narodowść, czy coś w tym stylu. A co do 2) Dostaniesz za to jeden niesmiertelnik, jeżeli je kolekcjonujesz to czemu nie :) Dostaniesz coś takiego: http://taw.net/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/111/4237.alienware.png

EDIT: co do piosenki: Treizième Etage - Comme d'habitude http://www.youtube.com/watch?v=5kX56h5gvlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2012 o 11:06, charnjit013 napisał:

Co do Act of Valor wiem, że gdzieś w ustawieniach konta origin (lub EA) trzeba zmienic
narodowść, czy coś w tym stylu. A co do 2) Dostaniesz za to jeden niesmiertelnik, jeżeli
je kolekcjonujesz to czemu nie :) Dostaniesz coś takiego: http://taw.net/cfs-filesystemfile.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/111/4237.alienware.png

EDIT: co do piosenki: Treizième Etage - Comme d''habitude http://www.youtube.com/watch?v=5kX56h5gvlU


ooo dzięki wielkie za nute ;) Nie kolekcjonuje, ale szkoda chyba czasu na tylko 1 nieśmiertelnik, wiec sobie odpuszczę. Teraz mam pytanie co do B2K, gdy zamowie na stronie battleloga to Back2k jest po ANG? i czy to w czymś przeszkadza? bo mam BF''a po polsku a B2K po ANG to będzie jakiś problem to robiło czy nie powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam aktywnego, mającego doświadczenie w grze BF3. Ostatnio zauważyłem, że granie w dwójkę dajmy, że snajperami oraz skradanie się po lasach itp... jest bardzo zajebistą zabawą. Najlepiej by było gdyby kolega/ koledzy którzy postanowią się zemną zgrać, dobrze by było mieć skypa/ TS3 żeby rozmawiać ze sobą podczas gry.
Pisze ten temat, bo wielu moich znajomych przestało aktywnie grać co wiąże się z graniem raz na tydzien po 1 mapce. Rzecz polega w tym, że umawiamy się na daną godzinę grania np 19 i gramy przez jakiś czas . Jeśli gracie samotnie to polecam wam pogranie z kimś + skype zabawa jest niesamowita, oraz można się wygrać jak i pośmiać. Czekam na odpowiedzi, jeżeli ktoś jest odrazu gotowy to proszę zaprosić mnie na battlelogu (nick: Stian4D ) są jakieś pytania? to pisać odpowiem jak najszybciej mogę. ( można pisać na numer GG 13878367.

PS. Szukam też kolegi który pomoże w CO-OP''ie bo mam dość podchodzeń 10 razy do misji z jakimiś rumunami co nie mogą spokojnie misji wykonać tylko walą odrazu w byle co... Był bym wdzięczny za pomoc, oczywiście szukam też do multi kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 18:52, zerohunter napisał:

Keye z allegro po 5 dych są warte zaufania?

jesli to wersja rosyjska to nie bo jest banowana natomiast jesli od poczatku polska tak:)
origin ma teraz promocje okresowe na tego battlefielda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem właśnie BF-a i gra się "aktualizuje", waży to 4,5 GB, tymczasem ja chciałem sobie pograć w kampanię. Klikam "Uruchom kampanię" i pojawia się info od Menadżera gry: "Najpierw musisz zainstalować grę." Tymczasem gra zainstalowana, wtyczka także, tylko jeszcze się aktualizuje te 4,5 GB. To znaczy, że muszę czekać do końca aby sobie pograć w singlu? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 11:48, KloniskO napisał:

Witam. Zainstalowałem właśnie BF-a i gra się "aktualizuje", waży to 4,5 GB, tymczasem
ja chciałem sobie pograć w kampanię. Klikam "Uruchom kampanię" i pojawia się info od
Menadżera gry: "Najpierw musisz zainstalować grę." Tymczasem gra zainstalowana, wtyczka
także, tylko jeszcze się aktualizuje te 4,5 GB. To znaczy, że muszę czekać do końca aby
sobie pograć w singlu? o.O


Tak, w przypadku nowych produkcji często jest stosowany taki trick, że na płycie umieszczane jest np. 80% zawartości gry, a pozostałą cześć trzeba pobrać przez daną platformę internetową (w tym wypadku Origin). Ot takie zabezpieczenie antypirackie, ale bardziej uprzykrzające życie ludziom ze słabym netem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 11:48, KloniskO napisał:

Witam. Zainstalowałem właśnie BF-a i gra się "aktualizuje", waży to 4,5 GB, tymczasem
ja chciałem sobie pograć w kampanię. Klikam "Uruchom kampanię" i pojawia się info od
Menadżera gry: "Najpierw musisz zainstalować grę." Tymczasem gra zainstalowana, wtyczka
także, tylko jeszcze się aktualizuje te 4,5 GB. To znaczy, że muszę czekać do końca aby
sobie pograć w singlu? o.O

Spróbuj odpalić origina w trybie offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 13:29, Wszystkozajete napisał:

Tak, w przypadku nowych produkcji często jest stosowany taki trick, że na płycie umieszczane
jest np. 80% zawartości gry, a pozostałą cześć trzeba pobrać przez daną platformę internetową
(w tym wypadku Origin). Ot takie zabezpieczenie antypirackie, ale bardziej uprzykrzające
życie ludziom ze słabym netem ;/

Dzięki
@DarkWolf_PL Nie sprawdzałem tej opcji, bo wyszedłem z domu i zostawiłem kompa, żeby się pobrało, ale dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi po co takie beznadziejne zabezpieczenia bo i tak góra tydzień po premierze są piraty

Jedynie uczciwi gracze tracą czas i pieniądze :P

Polityka dużych firm jest beznadziejna jakby nie zabezpieczenia cena gry byłaby niższa

I tak nic nie wnoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 10:18, MasterChiefGT napisał:

Ale powiedz mi po co takie beznadziejne zabezpieczenia bo i tak góra tydzień po premierze
są piraty


Ano co zrobić, wyścig producenci vs piraci/hakerzy trwał i będzie trwał dalej. Szkoda tylko, że twórcy coraz częściej poświęcają sporą ilość czasu i funduszy na opracowywaniu nowych zabezpieczeń (które i tak zostaną szybko złamane), zamiast skupić się na jakości samej gry. Fakt, co więksi laicy w temacie kompów mogą mieć problem z ominięciem tych wszystkich zabezpieczeń, ale kto się zna (zdecydowana większość) i tak zainstaluje takiego pirata bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że te zabezpieczenia wcale nie są dopracowane i wzorując się na Origin tylko wnerwiają ludzi kupujących orginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Takie mini opóźnienie przy ruchach myszką jest normalne? Pojawia się ono przy celowaniu i strzelaniu. U mnie wynosi ono jakieś pół sekundy i dość przeszkadza, ale to może tak ma być? Ma ktoś tak jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... u mnie czegoś takiego nie ma, właśnie myszka porusza się wyjątkowo szybko i reaguje dynamiczne. Poustawiaj czułość myszy.

A ja mam problem, felerny problem z BF3 w kwestii technicznej. Gra działa, płynnie na wysokich detalach, ale... po 15 minutach gry gra wywala z komunikatem ''Program Battlefield 3 przestał działać''. Czytałem, że pomóc mogą różne rzeczy, od instalacji sterów, po DirectXy, usuwania znaczka TM przy nazwie folderu i w rejestrze... ja to wszystko zrobiłem. TM w nazwie folderu nie miałem, w rejestrze usunąłem, sterowniki instalowane, DirectX również, zwiększyłem pamięć wirtualną do zalecanej i dalej to samo. Najlepsze jest to, że to tak nagle, gra nie zaczyna gorzej działać czy coś w ten deseń. Jutro przeinstaluję grę do domyślnego katalogu ale wątpie czy to coś pomoże. Na pewno ktoś z was miał ten problem, bo jest on dość popularny. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 21:48, KloniskO napisał:

Mam pytanie. Takie mini opóźnienie przy ruchach myszką jest normalne? Pojawia się ono
przy celowaniu i strzelaniu. U mnie wynosi ono jakieś pół sekundy i dość przeszkadza,
ale to może tak ma być? Ma ktoś tak jeszcze?


Jeżeli Masz kartę Nvidia, to do głowy przychodzi mi pewne ustawienie w panelu kontrolnym (załączone w ss). Maksymalna liczba wstępnie renderowanych klatek. Jak mówi opis: "zmniejsz tę wartość, jeżeli podczas gry występuje opóźnienie na działanie urządzeń wejściowych." Mam nadzieję, że to pomoże. Pozdrawiam.

20120426190751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować