Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Zepsuło mi cię coś z trybem współpracy :/ Tworzę grę,czekam aż ktoś dołączy i gramy w tą 3 mapkę(trzeba zabrać tego zakładnika Al-Zakira) jest wszystko ok,idziemy po niego,odprowadzamy do aut,oczyszczamy drogę,następnie załatwiamy kolejnych i mamy zająć pozycje strzelnicze i nic nie można zrobić,mogę sobie biegać itp. ale wątek stoi w miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 19:32, lukasir napisał:

Zepsuło mi cię coś z trybem współpracy :/ Tworzę grę,czekam aż ktoś dołączy i gramy w tą 3 mapkę(trzeba zabrać tego zakładnika Al-Zakira) jest wszystko ok,idziemy po niego,odprowadzamy do aut,oczyszczamy drogę,następnie załatwiamy kolejnych i mamy zająć pozycje strzelnicze i nic nie można zrobić,mogę sobie biegać itp. ale wątek stoi w miejscu :(

Pozycje strzelnicze w Humvee, tych jeepach co mieliście chronic. Jeden wchodzi do jednego jeepa a drugi do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 20:07, The_Tau napisał:

Pozycje strzelnicze w Humvee, tych jeepach co mieliście chronic. Jeden wchodzi do jednego
jeepa a drugi do drugiego

Problem jest w tym że nie można wejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 12:44, lukasir napisał:

KAPITAN
STOPIEŃ 42
62550 / 60000 -2550 do awansu
To jest jakieś nienormalne!!! CO MAM ZROBIĆ ??? O_O

Już jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam ale ja zwracam uwagę na takie rzeczy i irytuje mnie to trochę.Mam jakiś strój-kamuflaż i na wyświetleniu postaci mam pokazaną postać w całym czarnym kombinezonie i w długim rękawie.Natomiast gdy już gramy mamy podwinięte rękawy,jasne rękawice i czarne spodnie,ale inni gracze widzą nas tak jak w menu postaci,tam gdzie wybieramy kamuflaż.Mogli by to poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Grę kupiłem listopadzie i na radeonie 4870 chodziła bez problemu na 1680 w średnie detale w multi natomiast po wymianie i kilku tygodniach grania gra zaczeła się wieszać lagować mimo że nowa karta spełnia częściowo wymagania (6870) i powinna według filmików hulać na wys ust na 1680. Co może być przyczyną tego stanu?
Komp:
radeon 6870
4 gb ram
quad 9400 podkrecony do 3 Ghz
zasilacz XFX 550W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 13:47, lukasir napisał:

Może się czepiam ale ja zwracam uwagę na takie rzeczy i irytuje mnie to trochę.Mam jakiś strój-kamuflaż i na wyświetleniu postaci mam pokazaną postać w całym czarnym kombinezonie i w długim rękawie.Natomiast gdy już gramy mamy podwinięte rękawy,jasne rękawice i czarne spodnie,ale inni gracze widzą nas tak jak w menu postaci,tam gdzie wybieramy kamuflaż.Mogli by to poprawić...

No to pomyśl jak ja się czuję, mając w battlelogu ustawioną postać snajpera z czapką, słuchawkami i hustą na twarzy, a na serwerze jak ktoś mnie zabije i przypadkowo zobaczę tam swoją postać to widzę murzyna z kaskiem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lukasir i CiRi0

Ustawienie postaci w battlelogu to tylko wizualna ozdoba profilu.
Dopiero w grze podczas dostosowywanie wybiera się odpowiednią "skórkę" dla klas. I każda z klas ma własny desing, że tak to nazwę.... czarnoskórzy to medycy, a gość z czapeczką i chustą do snajper itd. Dziwne, że tego nie zauważyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem sobie ostatnio GTX-a 560(bez Ti). Problem w tym, że działa razem z procesorem Core 2 Duo E6850 3,00 GHz. Czy ten procesor nie robi "wąskiego gardła" w moim PC? Głównie chodzi mi o BF-a 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 16:17, KloniskO napisał:

Witam. Zakupiłem sobie ostatnio GTX-a 560(bez Ti). Problem w tym, że działa razem z procesorem Core 2 Duo E6850 3,00 GHz. Czy ten procesor nie robi "wąskiego gardła" w moim PC? Głównie chodzi mi o BF-a 3

Karta graficzna jest ograniczana przez procesor :/. Spróbuj go trochę podkręcić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 15:23, CiRi0 napisał:

/cut/
No to pomyśl jak ja się czuję, mając w battlelogu ustawioną postać snajpera z czapką, słuchawkami i hustą na twarzy, a na serwerze jak ktoś mnie zabije i przypadkowo zobaczę tam swoją postać to widzę murzyna z kaskiem na głowie.

HEHEHEHE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 15:33, Kermit napisał:

Ustawienie postaci w battlelogu to tylko wizualna ozdoba profilu.
Dopiero w grze podczas dostosowywanie wybiera się odpowiednią "skórkę" dla klas. I każda z klas ma własny desing, że tak to nazwę.... czarnoskórzy to medycy, a gość z czapeczką i chustą do snajper itd. Dziwne, że tego nie zauważyliście.

Mi chodzi o grę,a nie Battleloga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są drzwi od prawej strony pojazdu, nie pamiętam czy te z przodu czy styłu. Nie ma innej opcji przejscia dalej, musicie do tych jeepów wsiąść. Na konsoli wchodzenie też jest zabugowane i czasami nie łapie. Musisz stać przy drzwiach i naciskać przycisk. W razie czego możesz włączyć youtuba, który dokładnie jeep i do których drzwi możesz wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 18:18, The_Tau napisał:

To są drzwi od prawej strony pojazdu, nie pamiętam czy te z przodu czy styłu. Nie ma innej opcji przejscia dalej, musicie do tych jeepów wsiąść. Na konsoli wchodzenie też jest zabugowane i czasami nie łapie. Musisz stać przy drzwiach i naciskać przycisk. W razie czego możesz włączyć youtuba, który dokładnie jeep i do których drzwi możesz wejść

Ok,dzięki,pokombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie dla problemu : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=4019

Mianowicie sypnęły się dane przechowywane w "chmurze", a konkretnie plik "PROF_SAVE_body". Ważył on 0kb... więc wystarczyło wziąć od kogoś ten plik, zastąpić i gdy origin się pytał skąd brać dane kliknąć na plik lokalny i gotowe. Co prawda trzeba ustawienia postaci i pojazdów zrobić od początku, ale gra działa....
Co się oszukałem i okombinnowałem to już moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienić nick od kilku dni i oczywiście:

Ta strona jest obecnie niedostępna. Powodem może być wyjątkowo duży ruch w sieci lub trwające prace serwisowe. Spróbuj ponownie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komputer wyposażony w: Asus GeForce 9500GT 1GB DDR2 128bit, 4GB RAM 800 Mhz i procesor AMD Athlon X2 6000+ uciągnie Bf''a? Jeśli tak to na jakich detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 17:14, lukasir napisał:

HEHEHEHE :D

Proszę Cię o cięcie cytatów, o ile nie ma jakiejś wyjątkowej potrzeby w Twoim poście nie powinien się znaleźć cytat z Twojego poprzedniego posta. W przyszłości staraj się też zawrzeć w swojej wypowiedzi nieco więcej treści - forum to nie czat i HEx4 trudno uznać za post wprowadzający coś do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludzie, gra chyba przestała się wyłączać, to jeśli ktoś szuka partnera do gry niech doda Kirabaxiora(albo mejl: kirabax@gmail.com) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować