Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2012 o 15:11, Kermit napisał:

Niestety B3 nie ma litości dla nowych graczy. Odblokowania, poznanie mapy, feeling miażdżą
nowych żołnierzy. Osobiście jak bym miał teraz zaczynać to wesoło by mi nie było :)


Nie przesadzałbym aż tak bardzo :) Po patchu to i tak u większości klas najlepszymi giverami są te, którymi dysponuje się na początku. Może razić trochę brak celowników - ale jeśli mnie pamięc nie myli, to te najfajniejsze (holo:)) dochodzą po 10 kilach na broni - więc dosyć szybko.

Innym problemem zdecydowanie jest ogranie i znajomość map - tu już frycowe i tak trzeba zapłacić, ale z czasem można liczyć na ogranie i polepszenie swoich statystyk :)

A wbrew wszystkiemu - jak zaczynałem grać w okolicach premiery to i tak wyszło na to, że ciągle trafiałem na wymiataczy, którzy chyba przy grze spędzali po 80h tygodniowo. Przynajmniej tak mi wychodziło jak liczyłem ich czas gry w stosunku do dnia wydania B3 :) I niestety goście już wtedy robili rzeźnie, jaką normalnie można spotkać i teraz ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wyszukać serwer Battlefield 3 po nazwie a nie po filtrze? Bo wiem że CHYBA jest takie coś ale nie jestem pewien a nie mam pojęcia gdzie to jest? Więc jeśli coś takiego istnieje to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:56, MAJOT14 napisał:

Witam. Jak wyszukać serwer Battlefield 3 po nazwie a nie po filtrze? Bo wiem że CHYBA
jest takie coś ale nie jestem pewien a nie mam pojęcia gdzie to jest? Więc jeśli coś
takiego istnieje to gdzie?


Hmmm chyba nie końca rozumiem pytanie.
Wchodzisz w zakładkę multiplayer (czy tam Online) i masz "Filtruj wg nazwy serwera" po lewej stronie.
Chyba o to Ci chodzi, a jak nie to nie znam innego sposobu na wyszukanie serwerów po nazwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:59, Kermit napisał:

> Witam. Jak wyszukać serwer Battlefield 3 po nazwie a nie po filtrze? Bo wiem że
CHYBA
> jest takie coś ale nie jestem pewien a nie mam pojęcia gdzie to jest? Więc jeśli
coś
> takiego istnieje to gdzie?

Hmmm chyba nie końca rozumiem pytanie.
Wchodzisz w zakładkę multiplayer (czy tam Online) i masz "Filtruj wg nazwy serwera"
po lewej stronie.
Chyba o to Ci chodzi, a jak nie to nie znam innego sposobu na wyszukanie serwerów po
nazwie.


Nie, filtr to wiem ale chodzi mi o to że wpisujesz nazwę serwa np. BF3PL Gram.pl itp. i serwer ci wyskakuje bo szukanie po filtrze to równie dobrze można wyszukać 10000 takich samych serwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją. Normalnie mam cały czas dostęp do internetu i po instalacji origin pojawia mi się taki komunikat jak na obrazku. I nie moge nic dalej zrobić. Co mam zrobić by gra się zainstalowała do końca ?

20120520175903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:59, POZDRO-Grizzly napisał:

Mam problem z instalacją. Normalnie mam cały czas dostęp do internetu i po instalacji
origin pojawia mi się taki komunikat jak na obrazku. I nie moge nic dalej zrobić. Co
mam zrobić by gra się zainstalowała do końca ?


Wyłącz na chwile zapory i antywirusa i sprawdź czy idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2012 o 18:36, Bralo napisał:

Wyłącz na chwile zapory i antywirusa i sprawdź czy idzie .


wyłączyłem firewalla a żadnego programu antywirusowego nie używam a dalej ten sam problem :(( Macie jeszcze jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 13:22, Largooo napisał:

Kupuje lapka, i się zatsanawiam czy mi 2mb internet wystarczy do gry w sieci?


Ja mam neta 1mb/s i gram bez większych problemów, wysoki ping mam jedynie na jakiś hostach z odległych krajów, ale nawet tam nie wchodzę. Jakiś problemów technicznych też nie uświadczyłem do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 13:22, Largooo napisał:

Czeeeść
Kupuje lapka, i się zatsanawiam czy mi 2mb internet wystarczy do gry w sieci?


Ja również mam 2mb, gra się normalnie, żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2012 o 17:59, POZDRO-Grizzly napisał:

Mam problem z instalacją. Normalnie mam cały czas dostęp do internetu i po instalacji
origin pojawia mi się taki komunikat jak na obrazku. I nie moge nic dalej zrobić. Co
mam zrobić by gra się zainstalowała do końca ?


Jeśli to nie antywirus ani firewall, to problem wynika zapewne z posiadanego przez Ciebie łącza lub od dostawcy internetu. Wiem to po sobie, bo gdy jestem na studiach w akademiku to nie mogę się połączyć z żadnym serwerem przez battleloga w wyniku błędnego połączenia z EA online.

A i pozdrawiam dawnego wiernego towarzysza z F.E.A.R. Combat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej kusi mnie ten Battlefield 3 swoim multim. Związku z tym mam parę pytań:

1. Gra wymaga Origina?
2. Czy początkujący ma czego szukać w sieci?
3. Czy trzeba mieć od razu dodatek czy można grać na razie samą podstawką?

Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

Coraz bardziej kusi mnie ten Battlefield 3 swoim multim. Związku z tym mam parę pytań:

1. Gra wymaga Origina?

Tak

Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

2. Czy początkujący ma czego szukać w sieci?

Każdy kiedyś był początkujący :) Teraz będzie nieco trudniej, ale dość szybko łapie się budowę map i feeling gry.

Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

3. Czy trzeba mieć od razu dodatek czy można grać na razie samą podstawką?

Można grać spokojnie w podstawkę, ale dodatek oferuje fajne mapy i bronie, więc sam musisz zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

Coraz bardziej kusi mnie ten Battlefield 3 swoim multim. Związku z tym mam parę pytań:

1. Gra wymaga Origina?

Tak

Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

2. Czy początkujący ma czego szukać w sieci?

Każdy kiedyś był początkujący :) Teraz będzie nieco trudniej, ale dość szybko łapie się budowę map i feeling gry.

Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

3. Czy trzeba mieć od razu dodatek czy można grać na razie samą podstawką?

Można grać spokojnie w podstawkę, ale dodatek oferuje fajne mapy i bronie, więc sam musisz zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2012 o 14:58, Wszystkozajete napisał:

Jeśli to nie antywirus ani firewall, to problem wynika zapewne z posiadanego przez Ciebie
łącza lub od dostawcy internetu. Wiem to po sobie, bo gdy jestem na studiach w akademiku
to nie mogę się połączyć z żadnym serwerem przez battleloga w wyniku błędnego połączenia
z EA online.


Już zainstalowałem. Chodziło tylko o to że miałem date na komputerze ustawioną na 2002 i dlatego orgin odmawiał posłuszeństwa :)

Dnia 21.05.2012 o 14:58, Wszystkozajete napisał:

A i pozdrawiam dawnego wiernego towarzysza z F.E.A.R. Combat ;D


witam witam :D F.E.A.R. to były dobre stare czasy :D Teraz tylko musze zooptymalizować sobie kompa i będe robił szambo w BF3 tak jak kiedyś w fear :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2012 o 15:46, Andrzej15 napisał:

2. Czy początkujący ma czego szukać w sieci?


Jeśli nie grałeś w poprzednie części gry, ani w shootery tego typu to na początku możesz dostawać niezłe baty ;D
Ja jakoś do tej pory grałem głównie w takie strzelanki bardziej "funowe" typu Quake, Unreal czy F.E.A.R. (choć tu już trochę więcej realizmu), więc jak zacząłem swoją przygodę w Battlefielda to z przyzwyczajenia grałem stylem nie adekwatnym do tej gry, co powodowało, że często ginąłem w głupi sposób. No ale wszystko jest tu kwestią przyzwyczajenia. Jak w każdej grze trzeba dobrze poznać mapy i wiedzieć jak się poruszać, gdzie się ustawiać i wyniki są lepsze. No i nie zrażać się początkowymi niepowodzeniami ;]

@POZDRO-Grizzly
>Chodziło tylko o to że miałem date na komputerze ustawioną na 2002 i dlatego orgin odmawiał posłuszeństwa :)
Widzę, że nie podążasz z duchem czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować