Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2012 o 14:39, Crew_900 napisał:

Zaktualizuj Punkbustera może pomoże.

nic niepomoglo nawet naprawa instalacji wczoraj tego nieyło. Szlak mnie trawia już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 14:53, diabolo20 napisał:

> Zaktualizuj Punkbustera może pomoże.
nic niepomoglo nawet naprawa instalacji wczoraj tego nieyło. Szlak mnie trawia już


Identyczny problem miałem , gdy był ten incydent z banami :(. Żadne aktualizacje nie pomagały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 15:56, Bralo napisał:

> > Zaktualizuj Punkbustera może pomoże.
> nic niepomoglo nawet naprawa instalacji wczoraj tego nieyło. Szlak mnie trawia już


Identyczny problem miałem , gdy był ten incydent z banami :(. Żadne aktualizacje nie
pomagały .

a co zrobiles aby to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 18:53, diabolo20 napisał:

a co zrobiles aby to naprawic?


Naprawiałem grę , aktualizowałem , instalowałem PB , nic nie pomagało. Dopiero pomogło gdy Dice mnie odpanowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 19:24, Bralo napisał:

> a co zrobiles aby to naprawic?

Naprawiałem grę , aktualizowałem , instalowałem PB , nic nie pomagało. Dopiero pomogło
gdy Dice mnie odpanowało.

To gdzie mam napisać do Ea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 19:42, diabolo20 napisał:

To gdzie mam napisać do Ea?


Wtedy gdy ludzie byli pobanowani , to oni bardzo dobrze o tym wiedzieli i próbowali to rozwiązać aż im się udało.
Gdy pisałem do EA to żadnej zwrotej informacji nie dostałem itp. Poszukaj na forach na battlelogu , tam było od groma tematów z tym związanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu pojawiają mi się takie bugi graficzne? Czasami jeszcze pojawiają się takie ciemne pasy, które pojawiają się jak się popatrzy w odpowiednie miejsce i sięgają do jakiegoś punktu na mapie. Plus bugi związane z cieniami.

20120610114505

20120610114649

20120610114717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 11:48, KamyK_84 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu pojawiają mi się takie bugi graficzne? Czasami jeszcze
pojawiają się takie ciemne pasy, które pojawiają się jak się popatrzy w odpowiednie miejsce
i sięgają do jakiegoś punktu na mapie. Plus bugi związane z cieniami.


Może komputer Ci się grzeje i przez to masz takie artefakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiejsz ustawienia graficzne. Wydaje mi się że twoja grafika nie wyrabia. Ja mam artefakty tylko na Damavand Peak jak patrze na góry lub lece helikopterem blisko gór mam taki zielony kolor na ścianach gór. Im bliżej to efekt maleje. Zainstaluj najnowsze steroniki. W innych grach też tak masz? Może karta siada i bedzie się nadawała tylko do naprawy. Grał już ktoś w Close Quarters? I jak wrażenia. Ja to raczej czekam na siły pancerne i tryb z czołgami. Będę nieźle szarżował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innych grach bez problemu a wątpie żeby ZOTAC Geforce gtx 560 ti amp! był za słaby na BF''a 3. Sterowniki aktualizuje w miarę na bieżąco, ale tak jest właściwie od premiery (te pojawiające sie paski).
Jakiegoś wielkiego wzrostu temperatury nie zaobserwowałem, komputer trochę głośniej chodzi w grze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygwożdżenie w moim przypadku do chyba nie działa na przeciwniku. Mam tą specjalizację, strzelam do przeciwnika a ten na luzie wychyla się i strzela mi heada ze snajperki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli jak przed patchem wystarczyło, by nad uchem przeleciała jakaś kulka i gracz nie mógł ustrzelić nic tak teraz jest sytuacja jak z bety/alfy (przygwożdżenie tylko zmienia obraz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Znacie jakieś sposoby/programy do zwiększenia płynności w BF3? Nie wiem czy pamiętacie, ale do Crysis''a 2 był programik ktory sie nazywał chyba Crysis 2 Advanced Setting Editor czy jakoś tak.. A w BF3 jest? Żebym wyłączył te cienie, wszystko tylko zeby móć grać na minimalnych płynnie... Raz chodzi płynnie raz nie. Jeżeli ma ktoś sprawdzone i działające spodoby to prosze o podanie będe bardzo wdzięczny.

PS. Gamebooster był testowany, stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 11:48, KamyK_84 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć, czemu pojawiają mi się takie bugi graficzne? Czasami jeszcze
pojawiają się takie ciemne pasy, które pojawiają się jak się popatrzy w odpowiednie miejsce
i sięgają do jakiegoś punktu na mapie. Plus bugi związane z cieniami.



Dość powszechny problem. Rzecz w tym, że w wielu wypadkach nie ma rozwiązania. Niby jakiś konfilkit na linii engine gry - stery - karta.

U mnie występuje w postaci kilku cienkich pasków, które czasem lataja po ekranie. Przyzwyczaiłem się do tego. I problem występuje tylko w BF3 i BC2. Żadne grzanie karty i inne takie. Sugeruję poszukać tematów na forach od BF3, a nuż może ktoś z podobną/identyczną konfiguracją sobie z tym poradził.

Ja zmarnowałem godziny na szperanie i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukam, ale wychodzi na to, że pozostanie mi tylko klnąć na wspaniałego frostbite 2.
Dzięki, przynajmniej wszystko w porządku z kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 18:12, KamyK_84 napisał:

Poszukam, ale wychodzi na to, że pozostanie mi tylko klnąć na wspaniałego frostbite 2.
Dzięki, przynajmniej wszystko w porządku z kompem.

Ja miałem przed paczem dziwne spadki fps do 2 czy 3 a teraz mam ciągle 35-40kl/s więc coś zawsze spieprzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 18:12, KamyK_84 napisał:

Poszukam, ale wychodzi na to, że pozostanie mi tylko klnąć na wspaniałego frostbite 2.
Dzięki, przynajmniej wszystko w porządku z kompem.



Ew mogę dać Ci jeszcze jedną radę. Pokombinuj z różnymi wersjami sterów. U mnie akurat miało to wpływ na ilość pasków, a lepszy jeden pasek, jak 5 :) . Raczej nie pomoże, ale jak masz chwilę czasu, możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować