Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2012 o 11:35, Crew_900 napisał:

Da się jakoś wyrejestrować grę z mojego maila lub coś bo chciałbym sprzedać Battlefielda
3 a mam inne gry z EA na aktualnego maila.

Było o tym setki razy mówione jeszcze przed premierą i powstaniem orgina.

NIE, nie da się. Gra jest przypisana do danego konta, a konto do danego mejla. Jak myślałeś o sprzedaży, to trzeba było sobie stworzyć osobne konto, specjalnie dla jednego Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:25, Bralo napisał:

Cena nowego DLC " siły pancerne " będzie taka jak zawsze , tj. 50zł ?, bo nie wiem ile
przygotować :).

Tia, taka sama. Wszystkie mają być po 50 złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 13:25, Bralo napisał:

Cena nowego DLC " siły pancerne " będzie taka jak zawsze , tj. 50zł ?, bo nie wiem ile
przygotować :).

radze kupic po promocji na origin za 25 zł jak bedzie po kilku tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapka lodowa (o ile to wciąż ta sama na filmiku, a nie 2 różne) wygląda dla mnie nadwyraz interesująco. Dzikie rajdy po zamarzniętym jeziorze czy po górskich stokach - odjazd. O ile oczywiście będą stosowane przez graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś zakupiłem B2K, czy mi się zdaje, czy naprawdę grywalność w B2K zmalała?

PS. B2K był warty 55złotych? ( przepłaciłem ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 01:59, Stian3D napisał:

Witam

Dziś zakupiłem B2K, czy mi się zdaje, czy naprawdę grywalność w B2K zmalała?

PS. B2K był warty 55złotych? ( przepłaciłem ?)



Kiedys tyle kosztowal ale teraz mozna juz premium kupic za 99zl czyli wszystkie 5 dodatkow jakie zapowiedzieli w jednym pakiecie.A dla mnie grywalnosc b2k jest taka sama a nawet lepsze servery maja tylko w rozkladzie B2K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 10:03, szaryczlowiek napisał:

Kiedys tyle kosztowal ale teraz mozna juz premium kupic za 99zl czyli wszystkie 5 dodatkow
jakie zapowiedzieli w jednym pakiecie.A dla mnie grywalnosc b2k jest taka sama a nawet
lepsze servery maja tylko w rozkladzie B2K.\


Podsumowując, przepłaciłem tak? Ciekawy jestem gdzie jest Premium za 99 zł, można prosić o linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 11:14, Stian3D napisał:

Podsumowując, przepłaciłem tak? Ciekawy jestem gdzie jest Premium za 99 zł, można prosić
o linka?

Na pewnym popularnym serwisie aukcyjnym... w innych sklepach w sieci gdzie sprzedają kody też za tyle dostaniesz. Generalnie taniocha, jeśli brać pod uwagę że wersje pudełkowe (w których też jest tylko kod) kosztują 159-179zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy chyba 5 misji, było celem przedostać się przez most był most dość wielki i trzeba było zdjąć ponoć kilku typków z góry, strzelam sobie z 40 minut po tym czase zobaczyłem ze punkt wskazuje na most a kolega powtarza to samo zdanie z 20 razy...? Nie wiem co robić czy mam stać w innym miejcu czy czekac, nie wiem musiałem zasięgnąć po waszą pomoc. Zdaje mi się ze skrypt nie został odpalony, bo u kolegi na hardzie było ich mniej i odrazu dostał rozkaz przemieszczania się dalej. Jeżeli ktoś miał ten sam problem, albo podobny prosze o pomoc w rozwiązaniu go bo zależy mi na skonczeniu tej misji. Zostałem ofiarą bugu czy ja źle wykonałem rozkazy ? Czy wykonanie celu misji zalezy od tego czy stoje bilzej lub dalej celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące serwerów w BF3. Można spotkać takowe, na których jest rotacja mniejszych map ( przykładowo - mniejsze mapy z podstawki + mapki z CQ )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach(albo czy w ogóle) BF3 będzie śmigał na moim kompie w rozdzielczości 1280x1024?

Radeon 4850 1GB DDR5
AMD Athlon X3 450 3.2 GHZ
Kingston 2x2 GB DDR2 833 mhz
Windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 11:59, luq napisał:

Mam pytanie dotyczące serwerów w BF3. Można spotkać takowe, na których jest rotacja mniejszych
map ( przykładowo - mniejsze mapy z podstawki + mapki z CQ )?



Oczywiscie szukaj z trybami mixed oraz z dodatkiem b2k,duzo jest serverow dla przykladowo 32 graczy z wlasnie mniejszymi wersjami map,czasami pomieszane conquest z rushem dla 32 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 12:34, Sithis napisał:

Na jakich detalach(albo czy w ogóle) BF3 będzie śmigał na moim kompie w rozdzielczości
1280x1024?

Radeon 4850 1GB DDR5
AMD Athlon X3 450 3.2 GHZ
Kingston 2x2 GB DDR2 833 mhz
Windows 7

średnie myśle że pójdą. Ja szczerze gram na średnio niskich i czasem jest problem, ale nie przez grafikę - bo ta sobie radzi w tej rozdziałce bez problemów, a przez procesor i ram. Masz mimo wszystko jeden rdzeń więcej i 1 gb więcej, więc może nawet wysokie. Kwestia tego, jaki framerate twoje oko zniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 12:38, szaryczlowiek napisał:

> Mam pytanie dotyczące serwerów w BF3. Można spotkać takowe, na których jest rotacja
mniejszych
> map ( przykładowo - mniejsze mapy z podstawki + mapki z CQ )?


Oczywiscie szukaj z trybami mixed oraz z dodatkiem b2k,duzo jest serverow dla przykladowo
32 graczy z wlasnie mniejszymi wersjami map,czasami pomieszane conquest z rushem dla
32 graczy.

Ja miałem radeona 4870 1gb ,4 Gb ram, quad 9400 3 Ghz i lecialo na średnich przy 1680 więc będzie średnio niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem sobie do gry w B3.... i co mnie zastało :D

Pierw samobójstwo stojąc w miejscu bez ruchu i to przy ścianie... to było dobre :D
Później biegnę sobie pełen relaks i... kamera przełącza się na mojego kolege z drużyny i mam na nim tak jakby KillCam''a... co się stało z moją "postacią" nie wiem do teraz... na szczęście po 30 sek ktoś mnie znalazł i zabił... tą teksturę zastygniętą w czasoprzestrzeni :D coś takiego jeszcze mi się nie przydarzyło :D

Gratis trafiłem na serwer z noobkami, gdzie przeszło połowa graczy grała snajperami, podczas, gdy mieliśmy atakować przekaźniki... i na co było się poświęcać włazić do bazy wroga w 2-3 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 21:41, Darkstar181 napisał:

Którym klawiszem przełączało się tryb latania w harrierze na mapce gulf of oman ?

S i W....
zwalniając F18 przełączasz się do trybu pionowego startu, przyśpieszając na odwrót. Zresztą ten myśliwiec jest beznadziejny i do niczego się nie nadaje, więc sobie nie zaprzątaj tym głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 00:10, Pernia napisał:

> Którym klawiszem przełączało się tryb latania w harrierze na mapce gulf of oman
?
S i W....
zwalniając F18 przełączasz się do trybu pionowego startu, przyśpieszając na odwrót. Zresztą
ten myśliwiec jest beznadziejny i do niczego się nie nadaje, więc sobie nie zaprzątaj
tym głowy.


Raczej F-35...

I jakbyś więcej polatał tym odrzutowcem to byś zobaczył do ilu rzeczy można go wykorzystać:) Czasami wydaje mi się że F-35 ma lepsze działko niż na Mig. Jedyną rzeczą która mnie denerwuje w tym samolocie to to, że wszystkie te dane dot. prędkości, wysokości, celownik, cały ten panel jest tak jakby przybliżony i trochę utrudnia mi to latanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2012 o 09:50, Caymanpl napisał:

Raczej F-35...

my bad, 18tki są w podstawce :)

Dnia 27.07.2012 o 09:50, Caymanpl napisał:

I jakbyś więcej polatał tym odrzutowcem to byś zobaczył do ilu rzeczy można go wykorzystać:)
Czasami wydaje mi się że F-35 ma lepsze działko niż na Mig. Jedyną rzeczą która mnie
denerwuje w tym samolocie to to, że wszystkie te dane dot. prędkości, wysokości, celownik,
cały ten panel jest tak jakby przybliżony i trochę utrudnia mi to latanie.

ja uważam ten myśliwiec za beznadziejny, bo zupełnie nie ma zwrotności. Fakt faktem, że działko ma dużo lepsze, ale nie da sie uniknąć tym przeciwnika czy usiąść mu na ogonie - w najważniejszym atrubucie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować