Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2012 o 10:57, Pernia napisał:

ja uważam ten myśliwiec za beznadziejny, bo zupełnie nie ma zwrotności. Fakt faktem,
że działko ma dużo lepsze, ale nie da sie uniknąć tym przeciwnika czy usiąść mu na ogonie
- w najważniejszym atrubucie zawodzi.


I tu się całkowicie z Tobą nie zgodzę. Też na początku miałem takie zdanie o tym myśliwcu, ale po patchu i treningach je zmieniłem. Da się nim szybko zwolnić w powietrzu co wiele razy działa na nieogarniętych pilotów i po prostu dajesz się wyprzedzić i jesteś na ogonie:) Ale zwykłe beczki i nawroty też normalnie wychodzą tylko trzeba z umiarem S wciskać. A jak już jesteś na ogonie, czekasz na odpowiedni moment i jedna celna seria - po Migu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu co mecz, dwa gra łapie zwieche, wywala do pulpitu (na pasku niby jest ale nie da się przywrócić)? Jest to cholernie wkurzające, nie można w spokoju pograć, nie wspominając o tym, że później nie zalicza mi całego meczu (przykład z wczoraj, miałem 14 na 7 a w battle reportcie było 10 na 7). Jest na to jakiś sposób, czy pozostaje bezczynnie czekać na udany patch od DICE (co raczej nigdy nie nastąpi)?
Procek - Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.6GHz
Ram - 8192 mb DDR3
Karta - ZOTAC GeForce GTX 560 TI Amp!
Windows 7 HP 64-bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 15:10, KamyK_84 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu co mecz, dwa gra łapie zwieche, wywala do pulpitu (na
pasku niby jest ale nie da się przywrócić)? Jest to cholernie wkurzające, nie można w
spokoju pograć, nie wspominając o tym, że później nie zalicza mi całego meczu (przykład
z wczoraj, miałem 14 na 7 a w battle reportcie było 10 na 7). Jest na to jakiś sposób,
czy pozostaje bezczynnie czekać na udany patch od DICE (co raczej nigdy nie nastąpi)?
Procek - Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.6GHz
Ram - 8192 mb DDR3
Karta - ZOTAC GeForce GTX 560 TI Amp!
Windows 7 HP 64-bit

Mi jeszcze po 20 min gry zaczyna gra na moment przystawać a potem dalej idzie taj jakby się niewyrabiała a mam podobny sprzęt do twojego tylko quada 9400 3Ghz zamiast i5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 15:10, KamyK_84 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu co mecz, dwa gra łapie zwieche, wywala do pulpitu (na
pasku niby jest ale nie da się przywrócić)? Jest to cholernie wkurzające, nie można w
spokoju pograć, nie wspominając o tym, że później nie zalicza mi całego meczu (przykład
z wczoraj, miałem 14 na 7 a w battle reportcie było 10 na 7). Jest na to jakiś sposób,
czy pozostaje bezczynnie czekać na udany patch od DICE (co raczej nigdy nie nastąpi)?
Procek - Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.6GHz
Ram - 8192 mb DDR3
Karta - ZOTAC GeForce GTX 560 TI Amp!
Windows 7 HP 64-bit

Prawdopodobnie przekraczasz VRAM na 560ti. Przejdź na ustawienia High. Nie pamiętam dokładnie co, ale chyba tekstury zajmują najwięcej VRAMU na Ultra. Ustawnie Ultra w HD w BF3 wymagają nawet 1600 MB VRAM. Twoja karta ma 1024 MB.
Kolejną możliwością jest przegrzewanie się karty/CPU zważając na temperature na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na high przeszedłem już dawno, teraz właściwie poleciałem już na medium a problem nadal występuje. Co do temperatur to raz sięgnęła 90 stopni ale było to jeszcze na high, teraz tak do 86 (ZOTAC - patelnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Przyjechał dziś do mnie kuzyn który posiada Battlefielda 3 w języku włoskim. Pytanie czy jak się zaloguje na moim kompie gdzie jest zainstalowany bf3 polski? Nie będzie problemów ze zgodnością? Raz miałem taki przypadek ze wszedłem na konto steam gdzie była ta sama gra którą miałem na swoim koncie lecz była ona po polsku a moja po angielsku, nagle gra sie zaczeła aktualizowac do jezyku polskiego, kiedy ja mialem na swoim kompie wersjce angielską. Czy może byc tak z BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo... pamiętam że BAAAAARDZO się meczylem, zeby to ogarnąć i w końcu... samo przestało. Obniżenie detali nic nie daje, spróbuj w rejestrze usunąć znaczek TM z nazwy gry, foldery bez TM, napraw instalację na origin, zwiększ pamięć wirtualną(to ostatnie pomogło mi przy freezach gry co parę minut, vide problem @diabolo20)... gra strasznie irytuje.
Mi teraz w ogóle włączyć się nie chce, po prostu z dnia na dzień odpalam grę, a tam ''Program przestał działać'' już na starcie 0o reinstalka nic nie daje, brat kupił premium i też dalej grać nie może. Ma ktoś ten sam problem?
EDIT: Jeszcze przed każdym uruchomieniem pomagało mi to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=4081 mogłem grać tak przez godzinę, 2 bez wywalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 19:41, Kirabaxior napisał:

Miałem to samo... pamiętam że BAAAAARDZO się meczylem, zeby to ogarnąć i w końcu... samo
przestało. Obniżenie detali nic nie daje, spróbuj w rejestrze usunąć znaczek TM z nazwy
gry, foldery bez TM, napraw instalację na origin, zwiększ pamięć wirtualną(to ostatnie
pomogło mi przy freezach gry co parę minut, vide problem @diabolo20)... gra strasznie
irytuje.
Mi teraz w ogóle włączyć się nie chce, po prostu z dnia na dzień odpalam grę, a tam ''Program
przestał działać'' już na starcie 0o reinstalka nic nie daje, brat kupił premium i też
dalej grać nie może. Ma ktoś ten sam problem?
EDIT: Jeszcze przed każdym uruchomieniem pomagało mi to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=4081
mogłem grać tak przez godzinę, 2 bez wywalania.

A możesz mi powiedzieć jak zwiększyć tą pamięc wirtualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 20:38, diabolo20 napisał:

jak zwiększyć tą pamięc wirtualną?

Prawy przycisk na mój komputer/właściwości/zaawansowane ustawienia systemu/ wydajność ustawienia/zaawansowane/pamięć wirtualna zmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 02:07, Pernia napisał:

> A na jaką wartość jeśli się ma 4 gb ram?
1,5x wartość RAMu

czyli 6000 dla partycji gdzie jest zainstalowana gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 7:
PPM na Komputer - zakładka właściwości/ zaawansowane ustawienia systemu po lewej -zakładka zaawansowane/wydajność - zakładka zaawansowane/i na dole ustawiasz wartość minimalną i maksymalną(w obu polach wpisz taką wartość jaką sobie życzysz). Pamietaj tylko, by pamięć wirtualna nie przekraczała dwukrotności twojego RAMu czyli np. jeśli masz 4GB, żeby wartość ta nie była większa niż 8048MB - wtedy nic ci to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamięć to chyba do C :) albo do dysku, ktory wykorzystuje gra, spróbuj albo tego albo tego. Przy minimum i maksimum to samo.
Btw. nie ma ktoś jeszcze tego samego problemu z ''program przestał działać'' zaraz po starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z was miał taki problem na PS3, że BF3 się zawieszał pod koniec rundy ?
Ma już nastąpić podsumowanie i zwiecha, nie pozostaje nic jak reset konsoli, to jest strasznie wkurzające -,-
Wcześniej tak się nie działo i występuje to na rożnych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 10:17, diabolo20 napisał:

> > A na jaką wartość jeśli się ma 4 gb ram?
> 1,5x wartość RAMu
czyli 6000 dla partycji gdzie jest zainstalowana gra?

Jakiejkolwiek. Najlepiej jednak, jeżeli będzie to specjalnie stworzona partycja na potrzeby tylko tego jednego pliku - z tym że to już jest po częśći przesadne dbanie o tą pamięc i pedantyzm : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2012 o 19:41, Kirabaxior napisał:

Miałem to samo... pamiętam że BAAAAARDZO się meczylem, zeby to ogarnąć i w końcu... samo
przestało. Obniżenie detali nic nie daje, spróbuj w rejestrze usunąć znaczek TM z nazwy
gry, foldery bez TM, napraw instalację na origin, zwiększ pamięć wirtualną(to ostatnie
pomogło mi przy freezach gry co parę minut, vide problem @diabolo20)... gra strasznie
irytuje.
Mi teraz w ogóle włączyć się nie chce, po prostu z dnia na dzień odpalam grę, a tam ''Program
przestał działać'' już na starcie 0o reinstalka nic nie daje, brat kupił premium i też
dalej grać nie może. Ma ktoś ten sam problem?
EDIT: Jeszcze przed każdym uruchomieniem pomagało mi to: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=4081
mogłem grać tak przez godzinę, 2 bez wywalania.


Mógłbyś dokładnie wytłumaczyć jak usunąć ten znaczek TM z nazwy gry, te foldery bez TM?
I jeszcze mam pytanko co do tego posta Kermita a konkretnie do "Jeśli używasz OC / Taktowanej karty graficznej (560Ti oraz 570Ti SLI setup w tym przypadku) Powinieneś zmniejszyć szybkość taktowania!
W tym przypadku Idefriginit ustawił jego kartę video z 900 na 822 używając programu MSI Afterburner.
" - czym konkretnie poskutkuje zmiana taktowania, czy do innych gier będę musiał przywracać poprzednią wartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować