Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 18:44, KamyK_84 napisał:

> mogłem grać tak przez godzinę, 2 bez wywalania.

Mógłbyś dokładnie wytłumaczyć jak usunąć ten znaczek TM z nazwy gry, te foldery bez TM?

uruchom/regedit/hkey_local_machine/software/electronic arts/Battlefield 3 i w Display Name po prostu usuwasz TM. Folder gry też nie może nazywać się Battlefield 3^TM, zmień go.

Dnia 03.08.2012 o 18:44, KamyK_84 napisał:

I jeszcze mam pytanko co do tego posta Kermita a konkretnie do "Jeśli używasz OC /
Taktowanej karty graficznej (560Ti oraz 570Ti SLI setup w tym przypadku) Powinieneś zmniejszyć
szybkość taktowania!
W tym przypadku Idefriginit ustawił jego kartę video z 900 na 822 używając programu MSI
Afterburner.
" - czym konkretnie poskutkuje zmiana taktowania, czy do innych gier
będę musiał przywracać poprzednią wartość?

Generalnie w MSI zmieniać wartość trzeba po każdym uruchomieniu komputera, więc spoko. Zmiana wartośći sprawi że karta będzie po prostu delikatne wolniej działała, albo szybciej, zależy jak ustawisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś cudowne remedium na ciągłe disconnecty? Czasem mogę pograć całkiem długo bez jakichkolwiek przeszkód, innym razem nie mogę się nawet dostać na żaden serwer. Robi się to co raz bardziej irytujące i zaczyna mnie mocno odpychać od tej produkcji.
PB zaktualizowany, sterowniki najnowsze, brak problemów z siecią ( przynajmniej w innych grach ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem cd-key do gry i mam w związku z tym pytanie: czy muszę pobierać grę z Origina czy mogę pobrać ją z mniej legalnych źródeł(szybciej niż przed Origina) i normalnie grać bez obawy o bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 21:27, Sithis napisał:

Ostatnio zamówiłem cd-key do gry i mam w związku z tym pytanie: czy muszę pobierać grę
z Origina czy mogę pobrać ją z mniej legalnych źródeł(szybciej niż przed Origina) i normalnie
grać bez obawy o bana?

Jeśli pobrałbyś czystą instalkę to tak. Jednak pozostają do pobrania patche o wadze 5gb. Wątpie by dało się pobrać upatchowaną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra niestety ale musze przyznac ze pieprzony soflam to jest jakis jeden wielki zart i nie porozumienie tej gry.Namierza cele wlasciwie z kazdej odleglosci wlasciwie przez cale mapy,emc jammer wlasciwie nic nie daje gdy sie go uzyje bo soflam dalej nie przestaje Cie namierzac,jego katy sa jakies z kosmosu np widze ze jest skierowany naprzeciwko mnie to podlatuje apachem zza plecow a on ku*wa dalej mnie namierza i jest jakby caly czas skierowany na mnie,a teraz najlepsze wlasciwie jest nie zniszczalny,ku*** jakim cudem,przeciez to jest maly kawalek metalu to zwykle pociski powinny go rozwalic,ale nie 3 serie rakiet z apacha chyba tylko go ledwo zarysowaly bo dalej mnie namierzal,no i teraz najlepsze javelin ma w dupie wszelkie wabiki i wali odrazu prosto na ciebie po dwoch sekundach wymierzenia w cel i juz nic nie zrobisz bo odrazu rozwala cale zycie prawie.Nie wiem kto to wymyslil ale musial miec gorszy dzien rozumiem jakby jeszcze zaznaczal te cele ale to namierzanie jest po ch*** bo gdy Cie namierzy to zaraz 15 javelinow leci na Ciebie.W ogole zauwazyl ktos ze ten emc jammer to jest jedno wielkie gowno?W trakcie puszczania go czesto zwykla igla trafia mnie i do tego niszczy prawie cale zycie helli czy jeta nie wiem czy to przez te patche czy przez ich brak tak czy siak DICE w ogole sie nie uczy na bledach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soflam i tak stawia jeden recon na miliard. A to, że namierza to dobrze, bo te latające kupy złomu z nieba muszą znikać jak najszybciej, a z RPG jednak nie zawsze trafiasz.
Ostatnio znalazłem sobie też ciekawą zabawę. Wbijam do czołgu i strzelam sobie do helikopterków. Trafienie kogoś przez całą mapę jest tak bardzo satysfakcjonujące. I jeszcze ta furia przeciwnika. Ah Ah.

A jakby ktoś nie widział wcześniej, tu jest link do prawdopodobnych zmian w następnym patchu: http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654348063728009/
W końcu nerf M16. Rzygam już tą bronią. I masz tam naprawienie zniszczalności soflamu o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Otóż dzisiaj origin zassał jakąś aktualizację i od tego momentu nie mogę wejść na serwer. Gdy wcisnę przycisk "graj" gra sychronizuje(pierwszy raz) jakieś pliki. Po przeniesieniu do battleloga i wybraniu serwra wyskakuje błąd "Gra działająca w tle musi zostać zamknięta". Jednak nie mogę wyłączyć procesu "bf3.exe" choć próbowałem wiele razy. Przeinstalowałem origina i nic. Miał ktoś juz ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japier...
Pierwszy raz od premiery wbiłem sobie na serwer gdzie 1100 ticketów... myślę "a tam mam czas mogę zagrać cały mecz...". I po godzinie gry i byciu 2 najlepszym graczem z ważnymi odblokowaniami i dobrymi statami... nie zapisało się :O
Nosz ch**j człowieka strzeli... ten battlefield... ehhh
Oczywiste nie mogło się trafić na rundę co trwa 6 min, tylko godzinną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przerwę pobieranie aktualizacji do BF''a to czy po ponownym włączeniu komputera aktualizacja będzie się pobierała od początku czy od momentu w którym przerwałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 22:43, Sithis napisał:

Jeżeli przerwę pobieranie aktualizacji do BF''a to czy po ponownym włączeniu komputera
aktualizacja będzie się pobierała od początku czy od momentu w którym przerwałem?


Kiedyś było tak , że przerywało po wyłączeniu i było trzeba pobierać na nowo , obecnie możesz sobie spokojnie wyłączyć aktualizowanie i wnowić kiedy będziesz chciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 22:43, Sithis napisał:

Jeżeli przerwę pobieranie aktualizacji do BF''a to czy po ponownym włączeniu komputera
aktualizacja będzie się pobierała od początku czy od momentu w którym przerwałem?

Z tego co pamiętam od początku, a przynajmniej ja tak miałem z BF.
Jak masz wolne łącze to zostaw na noc.

EDIT : Bralo już wyjaśnił, myślałem że nadal trzeba sciagnac od poczatku do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki;) A czy da radę pograc w singla bez pobierania aktualizacji? Bo chętnie pograłbym w singla czekając na patcha. Bo u mnie battlelog nie wykrywa gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2012 o 22:53, Sithis napisał:

Ok, dzięki;) A czy da radę pograc w singla bez pobierania aktualizacji? Bo chętnie pograłbym
w singla czekając na patcha. Bo u mnie battlelog nie wykrywa gry


W Origin przechodzisz w tryb offline i spokojnie możesz grać w singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy ma zostać udostępnione DLC Amored Kill ? Tia, wiem, wrzesień, ale chodzi mi o konkretny dzień. Jakby nie było, to już niedługo, a do tej pory nic na ten temat nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 20:21, Darkstar181 napisał:

Orientuje się ktoś kiedy ma zostać udostępnione DLC Amored Kill ? Tia, wiem, wrzesień,
ale chodzi mi o konkretny dzień. Jakby nie było, to już niedługo, a do tej pory nic na
ten temat nie wiadomo.


Słyszałem, że jest to 30 września, ale jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować