Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

no przecież pisałem to o twórcach PB -.-

Z resztą jest też to wina DICE gdyż wybrali takie ciulowate zabezpieczenie które już kilka lat temu powinno zostać usunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 07:24, Mafioso_PL napisał:

Cholera AK jeszcze niedostępne. Ile można czekać ^^
Powinno być już od 7 godzin phi ...


Przecież pisze jak byk w originie że będzie o 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. PB działa. W dodatku jest multitoolem administratorskim, więc jest jeszcze lepiej. Wywalaniem cheaterów powinni zajmować się administratorzy serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Originie pisze jak byk że 11 września, nie ma podanej godziny.
Ale zobaczyłem wpis BF na FB że premiera o 9UTC, także teraz pozostaje tylko pobrać to prawie 4 GB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2012 o 11:13, Mafioso_PL napisał:

Na Originie pisze jak byk że 11 września, nie ma podanej godziny.
Ale zobaczyłem wpis BF na FB że premiera o 9UTC, także teraz pozostaje tylko pobrać to
prawie 4 GB :P


Wejdź sobie w i (informacje). Najedź na Armored Kill i masz podaną datę. Zresztą już można pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:20, Damianuss1 napisał:

Co sądzicie o dodatku AK? Chciałbym sprawdzić czy ktoś będzie tego samego zdania co ja.

Rush niegrywalny (AC130)
CQ jest całkiem spoko.
Tank Superiority tylko 8v8, inaczej nie starcza pojazdów i ludzie kampią w bazach.
TDM jest wbrew pozorom całkiem fajnie zrobiony.
Mobilna Artyleria jest OK.
TD też OK.
Ogólnie odczucia pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 13:20, Damianuss1 napisał:

Co sądzicie o dodatku AK? Chciałbym sprawdzić czy ktoś będzie tego samego zdania co ja.

Bardzo średni.
Mapy niby fajne, i porządnie zaprojektowane...ale nie ma czym walczyć.
Niby są nowe pojazdy, itp, ale co z tego, skoro znów mamy debilny limit pojazdów bojowych !? 2 czołgi, 2 niszczyciele, 1 artyleria (swoją drogą rzadko kiedy skuteczna bo g. widać i sam ostrzał prowadzi się na ślepo)
i 3 łaziki ? No sorry, ale to wygląda strasznie biednie. Na serwerach z 64 graczami 10 osób z drużyny bawi się pojazdami, a pozostałe 22 czekają w bazie aż im się czołg zrespawnuje, bo jak wyjdą na otwarty teren ( a tak są przecież zaprojektowane mapy) to natychmiast zdychają.
Jak już wspomniał Lisun, Rush jest niegrywalny bo drużyna atakująca ma do dyspozycji AC130 który wszystko rozpierdziela.

Generalnie grać tylko i wyłącznie na TDM oraz Tank Superiority, najlepiej do 16 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 15:29, Janek_Izdebski napisał:

Lisun, jaki masz nick na Origin? Można Cię dodać do znajomych lub zrobiłbyś to vice versa?
Dzięki. :)

SoapOnDaRopa - to mój nick :).
A tak btw:
http://blogs.battlefield.com/2012/09/10th-anniversary-intro/
Kolejny punkt obchodów - Wake Island Dogtag Challenge (czytaj - PC vs. Konsole o to, kto zagra więcej rund na Wake Island).
Do pytania o "zacinającego" się TOWa - to normalne, od jednego z patchy nie da się już odpalić jednego pocisku zaraz za drugim (tyczy się to też Pocisku Sterowanego i Kartacza w czołgach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak pobiorę z [m] Battlefield-a 3 to bede mógł grać w multi bo właśnie tylko o to mi chodzi singl nie dla mnie :D i czy jak bym pobrał do oryginalnego batka B2K z [m] to by działało czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 16:07, Lisun napisał:

Do pytania o "zacinającego" się TOWa - to normalne, od jednego z patchy nie da się już
odpalić jednego pocisku zaraz za drugim (tyczy się to też Pocisku Sterowanego i Kartacza
w czołgach).

Aha... muszę jeszcze sprawdzić ,czy w moim APC się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jeśli możesz to dodaj mnie do znajomych na Origin (Janek_Izdebski). Bedę wdzięczny. :) Ja Cię dodam jak się zaloguję dopiero, choć nie wiem kiedy teraz to nastapi (wiesz "T2", "BL2"). :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem, że mimo wszystko trochę się zawiodłem na tych mapkach. Wróciłem do grania na mapkach z podstawki. Najwięcej godzin spędziłem chyba grając w BTK. CQ jest okej, ale ja osobiście wolę walkę na szeroką skalę. Cała rzecz w tym, że mapy z AK są po prostu nudne. Nie dlatego, że są wielkie i można po nich biegać tam i tu, ale ich konstrukcja jest jakaś taka nijaka.

Punkty kulminacyjne są zwyczajnie puste i rozstawione w dziwnych miejscach bez jakiś konkretnych osłon. Brakuje mi na tych mapkach takich pojazdów jak Humvee z karabinkiem, FAV czy zwyczajnie Abramsów i T90. Te kłady, Spruty i inne mini czołgi nie kojarzą mi się w ogóle z wojną pancerną. Tych pojazdów jest za mało na samym rozstawieniu. Większość drużyny i tak biega na piechotę.

AC-130 da się jeszcze przeboleć bo łatwo jest go zestrzelić. Szkoda, że nie można nim latać samemu, coś w rodzaju respawnu w powietrzu. Nowe rodzaje myśliwców czy śmigłowców, tia plaplapla (tekstury chociaż inne bo właściwie jeżdżąc tymi lekkimi pojazdami nie czuję żadnej różnicy pomiędzy jazdą tymi starymi). Pamiętam, że najlepszą dużą mapką w serii BF (nie grałem w BF2) jest dla mnie Heavy Metal z BC2. Ta mapka była genialnie zbudowana pod względem terenu, budynków itd. W AK tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 16:40, Damianuss1 napisał:

Ta mapka była genialnie
zbudowana pod względem terenu, budynków itd. W AK tego nie widzę.

Heh, owszem, pamiętam. Jedna z najlepszych map, też grałem sporo na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2012 o 16:14, Vty napisał:

Czy jak pobiorę z [m] Battlefield-a 3 to bede mógł grać w multi bo właśnie
tylko o to mi chodzi singl nie dla mnie :D i czy jak bym pobrał do oryginalnego batka
B2K z [m] to by działało czy nie ?


Piratom nie pomagamy - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dodatek Armoured Kill to ja również odczuwam lekki niedosyt. Przede wszystkim liczyłem na większą ilość pojazdów pancernych do dyspozycji, w końcu główny nacisk miał być tu położony na walkę pancerną, więc nikomu na mapie nie powinno brakować ciężkiego pojazdu (nie liczę tych lekkich typu jeep, bo i tak do niczego innego niż transport się nie nadają). Wprawdzie na CQ nie wygląda to tak źle, bo oprócz kilku pojazdów w bazie mamy jeszcze kilka do dyspozycji w niektórych punktach strategicznych, ale niestety w Tank Superiority zdecydowanie brakuje pojazdów, a że jest tylko jeden punkt o który toczy się walka, to po odrodzeniu w bazie mamy czekanie i ostrą rywalizację o każdy respiący się czołg czy niszczyciel. Rush grałem tylko raz, przydzieliło mnie do obrońców i dostaliśmy niezły łomot. Jeśli chodzi o najlepszą mapę z dodatku to dla mnie są to zdecydowanie Góry Elbrus, piękne widoki rodem ze Skyrima, dość dobrze mi się tam gra oraz mapa chodzi płynnie, bo np. Pustynia Bandar nie wiedzieć czemu często mi przycina. Reasumując gra się przyjemnie, niemniej liczyłem na jakieś naprawdę potężne bitwy pancerne, a niestety tego nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować