Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Wali po oczach przeciwnika i zdradza twoją pozycję. Jak patrzysz przez lunetę to nie używaj laserka. Można zrobić double binda, żeby wyłączało ci laser w tym samym momencie kiedy celujesz i włączało jak przestajesz celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 18:54, Malevyn napisał:

battlelog nie dziala ?


Działa :). Włącz jeszcze raz przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 14:08, zerohunter napisał:

A np. na starych mapach zostaną dodane te motocykle czy tylko zostaną ograniczone do
tych 3?


Motocykle będą na 4 :). Nie mam pojęcia. Trzeba czekać , chyba , że twórcy coś powiedzą.
Moim zdaniem , to raczej motocykli nie będzie na normalnych mapach, bo nie będą one przystosowane do tego.
W CQ i AM nie da rady , w B2K też tego nie widzę, AK mogłyby być ( ale nie gram na nich ), a z podstawki tylko na Caspian Border.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 14:22, Bralo napisał:

> A np. na starych mapach zostaną dodane te motocykle czy tylko zostaną ograniczone
do
> tych 3?

Motocykle będą na 4 :). Nie mam pojęcia. Trzeba czekać , chyba , że twórcy coś powiedzą.
Moim zdaniem , to raczej motocykli nie będzie na normalnych mapach, bo nie będą one
przystosowane do tego.
W CQ i AM nie da rady , w B2K też tego nie widzę, AK mogłyby być ( ale nie gram na nich
), a z podstawki tylko na Caspian Border.

A po za tym. Wątpię , bo jeśli by były na podstawce bez premmium , to gracze bez niego mogliby korzystać , a chyba tak nie będzie.

@Up. Brak edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 13:48, Bralo napisał:

W ostatnim DLC będzie zimowa mapa ! :) W końcu. W BF:BC2 na zimowych mapach grało mi
się zaje..... :).


Przeciez w AK byla zimowa mapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 14:30, exMayoneS napisał:

> W ostatnim DLC będzie zimowa mapa ! :) W końcu. W BF:BC2 na zimowych mapach grało
mi
> się zaje..... :).

Przeciez w AK byla zimowa mapa.

Napisałem wyżej, że nie gram na AK :). Dlatego zapomniałem o niej , po za tym jakoś mnie nie przekonała, zresztą jak cały AK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 14:44, Gromo napisał:

http://www.gram.pl/sklep/pc/battlefield-3-premium-edition-1
Czy ten produkt zawiera podstawową grę Battlefield 3 oraz zestaw dodatków z Premium?
Czy to jest tylko i wyłącznie samo Premium?


Przecież w opisie produktu jest napisane cyt. Zestaw zawiera grę Battlefield 3 i dostęp do usługi Premium oraz 5 dodatków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że ja k zobaczyłem proponowane produkty to uznałem to za koniec opisu. Ale dzięki za pomoc.

Skoro samo Premium kosztuje 90, to ten zestaw jest bardzo opłacalny.
Właśnie takiego czegoś szukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no cholera mnie strzeli, ostatnio plugin mi nie działa, nie odpala Origina i tylko pisze o dołączaniu, zainstalowałem wtedy ff (mam chroma), odpaliłem na ff, działało, potem na chrome i też chodziło, teraz znów mi na chrome nie odpala, reinstalowałem już nieraz chrome i plugin, coś jeszcze ktoś wymyśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku posiadania BF''a , czyli miesiąc po premierze i przegraniu 260h , nie mam takich problemów.
Używam Firefox''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dałem graj z Origina, i wtedy jakiś myk jest że się łączy z battlelogiem i działa^^

A chrome nie zmienię, za dużo używam kont google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 19:00, zerohunter napisał:

A chrome nie zmienię, za dużo używam kont google.


Zawsze możesz tylko BF3 odpalać przez Firefox''a , a na co dzień korzystać z Chrome :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować