Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2013 o 19:11, Sigu napisał:

Musiał zabić ciebie nożem.

w nowym patchu pojawił się błąd który niestety powoduje takie cyrki niestety...
dobra pograłem w tego bf3 czas wywalić go z dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gun Masterze jeśli ktoś ciebie zabije nożem, to tracisz poziom. Chyba we wszystkich grach tego typu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 19:37, Sigu napisał:

W Gun Masterze jeśli ktoś ciebie zabije nożem, to tracisz poziom. Chyba we wszystkich
grach tego typu tak jest.

ale chodzi o to że w nowym patchu pojawił się błąd że zgon zadany inną bronią niż nóż powoduje utratę poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player ''Gacol08'' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.325) - Error loading pbc. Ktoś wie co z tym zrobić? Na necie piszą coś o grzebaniu w rejestrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 14:26, Gacol08 napisał:

Rozłączenie z grą: wyrzucił Cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player ''Gacol08''
(for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.325) - Error loading pbc. Ktoś
wie co z tym zrobić? Na necie piszą coś o grzebaniu w rejestrach.

Zwykły kaprys gównianego antyczita jakim jest niewątpliwie pb ;/
Miałeś pecha i tyle. Możesz grac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 15:22, Gacol08 napisał:

Miałem to co chwile, ale zaktualizowałem program i działa już normalnie.

Sprawdź ,czy twój firewall nie blokuje/wstrzymuje pb.
Mi przy aktualizacjach wyskakuje komunikat ,że próbuje się połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:09, Damianuss1 napisał:

A tutaj jeszcze jeden obrazek. Widać miejsce akcji i czasy raczej się nie zmienią. Znowu
wojna z Chinami albo Rosjanami. http://www.allgamesbeta.com/2013/03/battlefield-4-unveiling-on-march-

>26-at.html
Obrazek jest w takim samym stylu jak trójeczka. Gdyby nie napis Battlefield 4 to bym pomyślał że to nowy dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 00:09, Damianuss1 napisał:

> 26.03.13 EA pokaże Battlefield 4 :).
A tutaj jeszcze jeden obrazek. Widać miejsce akcji i czasy raczej się nie zmienią. Znowu
wojna z Chinami albo Rosjanami. http://www.allgamesbeta.com/2013/03/battlefield-4-unveiling-on-march-26-at.html


O ile dobrze pamiętam , to twórcy mówili jakiś czas temu , że w BF4 będzie frakcja Chiny. Mogę się mylić , albo tytuły pomyliłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie zwiekszyc niektore ustawienia bardziej niz ultra ?
cienie pojawiaja sie na zbyt malej odleglosci imo, pod parapetami, oknami, za drzewami. w budynkach itd i to troche kole w oczy. jest to zwlaszcza zauwazalne w trybie air supieriority gdzie caly czas lata sie samolotem nad ziemia z duza predkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że nie. Silnik graficzny ma problem z doczytywaniem tekstur. Ciesz się, że to nie Unreal Engine albo idTEch 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Was w sprawie problemu, który uprzykrza życie niejednemu graczowi sądząc po postach na innych forach. Ale ja mam trochę inną sprawę. Otóż kupiłem bf3, wgrałem go do Origina. Konto już tam miałem i zalogowałem się na nie używając ID oraz hasła. Normalka. Odpalam grę i przerzuca mnie na battlelog, a tam mam wpisać zamiast mojego ID, emaila. Wpisuję wszystkie moje emaile które mam i nic. Wchodzę na origin.com, a tam to samo- zamiast ID trzeba podać maila. I co mam teraz zrobić? Próbowałem zmieniać hasła, wysłali mi na maila tego linka ustawiającego nowe hasło i raz po razie wyświetla się komunikat "Problem natury technicznej" i hasła nie zmienia. Bardzo proszę, pomóżcie!!! Chciałem sobie z kolegami ponapiepszać na multi i chyba ponapiepszamy... ale w black ops2, bo Origin jest wgl najgorszym pomysłem jaki można było wprowadzić w życie!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być ten sam mail na jakiego logujesz się do Origina. Jeśli nie działa, to albo w tej chwili EA coś majstruje przy Originie albo masz wyjątkowego pecha. Poczekaj jeden, dwa dni, a jak nie będzie dalej działać napisz do pomocy technicznej. Gdzie kupiłeś BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować