Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Gre kupiłem akurat w zaufanym sklepie, nie na necie. A do logowania na originie to wystarczy tylko ID i właśnie nie ma względnie problemu bo ID zawsze się zna. Ale na battlelogu i origin.com już trzeba dawać maila. Co najmniej dziwne :/

Aha i gra zwykła, pudełkowa, niczym niewyróżniająca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wam tez czasami nie nalicza pkt za mysliwce w trybie bitwa powietrza ? w momencie w ktorym powinny byc pokazane pkt nie ma nic i przechodzi do nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 10:58, szaryczlowiek napisał:

Jak dla mnie wszystkie sa dobre i przy kazdej grze dobrze sie bawie a nie ze zamilowanie
do jednej eliminuje druga.


W odniesieniu do Twojego posta, może sparafrazować powyższy obrazek takimi słowami: są gracze lubiący daną grę, fani i fanboye ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się zobaczyć gdzieś co odblokowałem/osiągnąłem w ostatnich dniach?

Bo pożyczyłem konto koledze i chciałem zobaczyć co tam namajstrował, na razie tylko w raportach wyłapuję 10pkt za respa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 09:45, zerohunter napisał:

Da się zobaczyć gdzieś co odblokowałem/osiągnąłem w ostatnich dniach?

Zaraz po zalogowaniu na battlelogu po prawej stronie jest "Game Activity".
Po więcej info klikasz "View more".

Ktoś chętny na zrobienie tego głupiego zadania z tym transportowcem ?
Trochę ciężko go zrobić bo zazwyczaj już jest dawno zniszczony zanim zleci jeden z naszych xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 18:40, MisticGohan_MODED napisał:

Boshe... co oni zrobili ze Scavengerem po tym patchu xp
Odechciewa się grać :P

Mógłbyś mi przybliżyć co nie tam z tym Scavengerem bo ja akurat aktualnie nie mam sposobności żeby pograć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 18:41, HerMetic napisał:

> Boshe... co oni zrobili ze Scavengerem po tym patchu xp
> Odechciewa się grać :P
Mógłbyś mi przybliżyć co nie tam z tym Scavengerem bo ja akurat aktualnie nie mam sposobności
żeby pograć samemu.

A więc usunięto poziomy żołnierzy i każdy lata z granatem i podstawowym pistoletem w zależności od tego czy gra US czy RUS bez żadnych umiejętności. (Niby strzela się ,ale wolę mimo wszystko strzelać ze swojej odblokowanej broni)
Co prawda po ciągłej grze wyskakuje coś w rodzaju zdobywania poziomu jakbyśmy grali normalnie od zera i można np. odblokować broń czy szybki bieg ,ale nie działają i nie mają wpływu na grę.
No i nie ma systemu nagradzania jak to bywa po każdej normalnej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie jeździ się na tych motorkach z najnowszego dodatku. Podobają mi się też mapki. Na jakiś czas odstawiłem BFa, ale widzę, że kolejne DLC to kolejny powód aby zostać przy nim jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra nie chce się włączyć. Co może być przyczyną? Mam wszystkie aktualizacje, PB też aktualny.

Niby loguje się na serwer, gra się włącza, ale po chwili wczytywania następuje powrót do okna przeglądarki i komunikat, że nie udało się dołączyć do serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z javelinem, namierzam, tzn nakierowywuję celownik na helikopter i nic się nie pojawia, dźwięku ani nic, ostatnio namierzałem czołg i miałem tylko dźwięk, ale nie pojawił się kwadracik, samolotów też nie mogę namierzyć, w battlelogu pisze o tym gadżecie ale on jest tylko powietrze powietrze, to bug jakiś czy tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 11:23, zerohunter napisał:

Mam problem z javelinem, namierzam, tzn nakierowywuję celownik na helikopter i nic się
nie pojawia, dźwięku ani nic, ostatnio namierzałem czołg i miałem tylko dźwięk, ale nie
pojawił się kwadracik, samolotów też nie mogę namierzyć, w battlelogu pisze o tym gadżecie
ale on jest tylko powietrze powietrze, to bug jakiś czy tak ma być?



żeby namierzyć smigłowiec czy też samolot napierw ktoś musi go oznaczyć np. zwiadowca soflamem natomiast jeśli chodzi o ten problem, że nie widzidac kwadracika na czołgu to nie wiem o co biega sam też miałem tak pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 13:34, zerohunter napisał:

Przedtem strzelałem do samolotów bez soflamu;/


Może nie wiedziałeś , że jest namierzony soflamem :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może, ale zawsze myślałem że javelin może wszystko namierzać, i czekałem na niego jak dziecko na zabawkę:D

Bardziej się z rpg opłaca latać, bo jak leci jakiś samolot to i tak rzuci flary, a w czołg z nienacka można dupnąć;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować