Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

>/.../

Javelin to wyrzutnia rakiet typu ziemia - ziemia, można więc namierzać tym tylko pojazdy naziemne i nawodne. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy któryś zwiadowca z naszego teamu ustawi soflama, wtedy javelinem możesz atakować także pojazdy latające, które namierza soflam. Podobno w takiej sytuacji flary nie są w stanie zatrzymac rakiety, ale sam tego nie sprawdzałem.
To zestrzeliwania lotników bez pomocy soflamu służy wyrzutnia rakiet typu zemia - powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamontowanie zamka dwutaktowego w ciężkim karabinie snajperskim np. L96, zmniejsza efektywność broni? Chodzi mi tutaj o zadawane obrażenia i zasięg. Grałem przez długi czas bez tego dodatku, a wczoraj chwile pograłem z zamontowanym zamkiem i odniosłem wrażenie, iż moja broń była mniej zabójcza, często potrzebowałem 2 strzałów by zabić przeciwnika, podczas, gdy wcześniej na ogół wystarczało jedno trafienie (nie licząc bardzo dużych odległości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak strzelam z czegoś latającego rakietami niekierowanymi, to ten taki | to jest tam gdzie padnie rakieta i tym się kierować przy ostrzeliwaniu ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:38, Wszystkozajete napisał:

Czy zamontowanie zamka dwutaktowego w ciężkim karabinie snajperskim np. L96, zmniejsza
efektywność broni? Chodzi mi tutaj o zadawane obrażenia i zasięg. Grałem przez długi
czas bez tego dodatku, a wczoraj chwile pograłem z zamontowanym zamkiem i odniosłem wrażenie,
iż moja broń była mniej zabójcza, często potrzebowałem 2 strzałów by zabić przeciwnika,
podczas, gdy wcześniej na ogół wystarczało jedno trafienie (nie licząc bardzo dużych
odległości).


Ja nie zauważyłem żadnego spadku wydajności broni (też L96). Zamek dwutaktowy zmienił tylko tyle, że mogłem przeładowywać broń patrząc przez lunetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu ludzi lubi się wsłuchiwać w tak zwany "loading screen" podczas oczekiwania na rundkę jako że ostatnie DLC już wyszło to teraz na tym kanale (w gwoli ścisłości nie robię tu nikomu, a tymbardziej sobie reklamy)
https://www.youtube.com/user/RxUrien?feature=watch macie okazję przesłuchać wszystkie "loading screeny".
Dla mnie najlepsza trójka:
1) https://www.youtube.com/watch?v=Ukyt4JTsNKk Alborz Mountians z Armored Kill (daje kopa i ja to nazywam wczuciem)
2) https://www.youtube.com/watch?v=G9vLzQjyVs8 Operation 925 z Close Quarters (tak dynamiczniej)
3) https://www.youtube.com/watch?v=6bs9bNNriLA Epicenter z Aftermath (zwiastun przyszłej rozpierduchy)
Ostrzegam niektóre są nie najlepszej jakości, a wy jak myślicie wjakie klimaty pójdzie muzyka w BF4 po jednym wycieku nie ma co przesądzać o ostatecznym brzmieniu w grze https://www.youtube.com/watch?v=MrIr51IzUeM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstaluje podstawkę B3, to ile w sumie muszę ściągnąć GB, by móc zagrać ? Tyle tych dodatków i patchy pewnie z 10-15 gb ? na mój net to wieczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 21:29, Kermit napisał:

Jak zainstaluje podstawkę B3, to ile w sumie muszę ściągnąć GB, by móc zagrać ? Tyle
tych dodatków i patchy pewnie z 10-15 gb ? na mój net to wieczność...


Battlefield 3 ze wszystkimi dodatkami ( 5 ) , oraz z patchami zajmuje 34,9 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 22:36, Bralo napisał:

Battlefield 3 ze wszystkimi dodatkami ( 5 ) , oraz z patchami zajmuje 34,9 GB


Ehe, no to tydzień ściągania. Pograne...
w każdym razie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2013 o 18:58, zerohunter napisał:

Miał ktoś taki problem że każdy dźwięk dochodził z kilkusekundowym opóźnieniem?

To dość częsty problem na wielu komputerach podczas gry w BF3. W necie znajdziesz sporo propozycji rozwiązań, musisz sprawdzić, które u Ciebie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo pany. Z moją kartą graficzną wystarczy kupić 4-rdzeniowy procek i będę mógł śmigać na 64 osobowych mapkach bez problemu? W becie to ni cholery nie dało rady z tym sprzętem =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 13:50, Ecko09 napisał:

Jo pany. Z moją kartą graficzną wystarczy kupić 4-rdzeniowy procek i będę mógł śmigać
na 64 osobowych mapkach bez problemu? W becie to ni cholery nie dało rady z tym sprzętem
=/


Powinno dać radę :). Posiadam sprzęt z podpisu , więc 4-rdzeniowy I5 i GTX 260. Gram na 1680x1050 średnio na 64 osobowych serwerach i FPS mam 45-50 :).
Wcześniej miałe Radeon HD 5670 ( wydajnościowo , podobne ) to grałem na 1400x nisko w 50FPS :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 13:50, Ecko09 napisał:

Jo pany. Z moją kartą graficzną wystarczy kupić 4-rdzeniowy procek i będę mógł śmigać
na 64 osobowych mapkach bez problemu? W becie to ni cholery nie dało rady z tym sprzętem
=/

Spokojnie starczy. Sam gram na 4850(512), Phenom 9950 (4x2.6) i 2gb ram. Śmiga bez żadnych ścinek, nawet przy sporym zamieszaniu. Tylko przez mało ramu dłużej się wczytuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2013 o 13:50, Ecko09 napisał:

Jo pany. Z moją kartą graficzną wystarczy kupić 4-rdzeniowy procek i będę mógł śmigać
na 64 osobowych mapkach bez problemu? W becie to ni cholery nie dało rady z tym sprzętem
=/

ja ciągle siedzę z tym samym sprzętem co Ty masz i grać się da, tylko na niektórych mapach w niektórych momentach naprawde srogo klatkuje, na granicy grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Czy jak zrzucę cały folder BF3 ( 40GB ) na pendrive > przeinstaluje system > to , jak zrzucę z powrotem z pena na PC całego BF , to normalnie będę mógł grać > origin będzie czytać, że mam grę ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 22:31, Bralo napisał:

Panowie. Czy jak zrzucę cały folder BF3 ( 40GB ) na pendrive > przeinstaluje system
> to , jak zrzucę z powrotem z pena na PC całego BF , to normalnie będę mógł grać
> origin będzie czytać, że mam grę ?.


Różnie jest z tym bf, ja po przenoszeniu go z Dysku C na D musiałem od nowa ściągać całą grę, bo Origin twierdził, że nie mam Bf''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 23:28, Razor_R napisał:

Różnie jest z tym bf, ja po przenoszeniu go z Dysku C na D musiałem od nowa ściągać całą
grę, bo Origin twierdził, że nie mam Bf''a.


Dzięki , w takim razie nie bawię się w reinstalację sytemu , bo pobranie wszystkiego zajmie mi tydzień :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować