Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Wróciłem do B3 po długich miesiącach przerwy. Skillsy na szczęście nie spadły idzie wyrobić MVP ;) A taka ciekawostka dla tych co by instalowali grę... otóż po instalacji podstawki ściąga ok ok 9 gb tyko i można grać... więc nie jest źle :) Co prawda mam podstawkę + B2K, ale w przyszłości chce wyłapać jakąś super tanią promocję na premium. I przy okazji pytanie: Gdy wsiadanie w samolot bierzecie do ręki pada ? Bo nadal nie mogę się nadziwić jak niektórzy latają, a wątpię, żeby tak się dało na klawiaturze. I mimo, że minęło tyle czasu od premiery dalej są bugi... raz utknąłem w miejscu, a drugi raz nie zaliczało killi... pocisk przechodził jak przed ducha, dopiero jak "wstałem" to widziało cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za dziadostwo, to zależy od serwera czy znów coś z BFem jest?

Robię sobie kille dla premium F2000, i teraz chciałem zobaczyć bo już powinienem mieć połowę, a tu ani wzmianki o tym meczu w tych logach co się mecze zapisują, rozegrałem ze 2, a tu ostatni mecz 10godzin temu, w obu mnie wyrzuciło po napisie że koniec gry, wyskakuje komunikat "Rozłączenie z grą: coś poszło nie tak." a potem że nie ma takiego serwera, następnie że mapa się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w BF 3 dopiero teraz zacząłem grać bo dostałem za free. Niby wszystko działa ale dość często mnie wywala z serwerów i wyskakuje błąd na czerwono komunikat - Doszło do rozłączenia z EA. Dziwne internet działa. co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2013 o 18:40, Azazell napisał:

Mam problem w BF 3 dopiero teraz zacząłem grać bo dostałem za free. Niby wszystko działa
ale dość często mnie wywala z serwerów i wyskakuje błąd na czerwono komunikat - Doszło
do rozłączenia z EA. Dziwne internet działa. co to może być?


EA/DICE nie ogarnia własnej infrastruktury. Już wczoraj nie dało się de facto przez to grać.

Zresztą dziś można obejrzeć taki komunikat na battlelogu:
"The current BF3 and Battlelog outages are a result of activity that appears to be aimed at overwhelming our back-end infrastructure. We will provide up to date information on our official channels, including the Battlefield Twitter account. Thanks for your patience!".
Wczoraj było coś w stylu, że pracują nad rozwiązaniem problemów z połączeniami.

Welcome in the real world :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wczoraj" było napisane, że serwery usługowe DICE są w trakcie ataku DOS, co nie jest aż tak nieprawdopodobne. Z tego powodu można uświadczyć problemów z połączeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 21:10, zerohunter napisał:


Wtf? :D To raczej wygląda na drona, heh.

100 orzełek wbity już dawno temu, żadne nowe DLC już nie wyjdzie... Nie ma już co robić w tej grze, a samo granie z randomami mnie już nudzi. Pozostaje tylko czekać na czwartą część. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 09:46, Sigu napisał:

"Wczoraj" było napisane, że serwery usługowe DICE są w trakcie ataku DOS, co nie jest
aż tak nieprawdopodobne. Z tego powodu można uświadczyć problemów z połączeniem...

Widzisz, sądząc po pierwszych objawach, które miałem chyba tydzień wcześniej zanim raczyli napisać w ogóle o problemach (bo o przyznaniu o DDS napisali jeszcze później) - nie świadczy to o nich najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 15:48, woko27 napisał:

100 orzełek wbity już dawno temu, żadne nowe DLC już nie wyjdzie... Nie ma już co robić
w tej grze, a samo granie z randomami mnie już nudzi. Pozostaje tylko czekać na czwartą
część. ;D


Tak z ciekawości. Ile mniej więcej czasu zajęło Ci wbicie tego 100 orzełka? Bo wydaje mi się, że trzeba naprawdę sporo grać by dobić do tej setki, pewnie zależy też jakim stylem gramy i na jakich mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 15:43, Wszystkozajete napisał:

Tak z ciekawości. Ile mniej więcej czasu zajęło Ci wbicie tego 100 orzełka? Bo wydaje
mi się, że trzeba naprawdę sporo grać by dobić do tej setki, pewnie zależy też jakim
stylem gramy i na jakich mapach.


~500 godzin. Choć z początku grałem jak rasowy noob - rozwalałem się helikopterami itp. to potem zacząłem grywać na metrze, gdzie mvp to chleb powszedni (zwłaszcza z dobrym squadem). Close quarters i metro to podstawa przy szybkim nabijaniu xp, a już nie mówię o dobrym kd ratio, które bardzo łatwo tam uzyskać. Medyk + AEK971/M16A3 i jedziesz.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/woko27/stats/230591194/ps3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby szybko zdobywać XP i wbijać na wyższe levele najlepiej grać na Metro lub na mapach z Close Quaters - ja np średnio zdobywam 1000 punktów na minutę, bo dużo gram medykiem w CQ. Są osoby, które grają dla czystej przyjemności, niektórzy chcą mieć jak najwyższe k/D, inni jak najszybciej chcą dobić do 100 orzełka :D Inne mapy będą odpowiadać snajperom, inne wsparciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z originem podczas próby uruchomienia go komputer calkowicie się zawisze nic nie da sie zrobić pozostaje tylko reset;(. Przeinstalowanie origina nic nie dało miał ktoś podobny przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w bf3 ponad miesiac i wydaje mi sie ze grafika sie jakos skiepscila przez ten czas. dice cos namieszalo czy tylko mi sie wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Jako iż nigdzie nie znalazlem podobnego problemu (z aktualna data) to zapytam sobie tutaj..

Otóż od tych całych ataków Dosowych i ostatnich "łatek" gra momentami potrafi mi się zacząć przycinać parszywie, wcześniej drobne czkawki łapała dopiero od wysokich ustawień. Teraz wrecz regularnie co kilka minut w trakcie gry czkawka i to mocna, taka sama na wysokich/średnich/niskich ustawieniach..

Czkawkę gra łapie w niemal regularnych odstępach, między nimi działa ładnie pięknie i w ogóle, cud miód.

Pytanie jest takie czy ktoś doświadcza podobnych problemów? Czy też wyjątkowo coś się u mnie zaczyna pieprzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, że statystyki danego profilu zostały całkowicie wyzerowane?

Właśnie odpaliłem BF3 i po chwili grania zorientowałem się, że zostałem zdegradowany o 50 stopni i gram jako 01... :| W Battlelogu po kliknięciu na statystyki wyświetla się komunikat, że gracz nie ma jeszcze żadnych statystyk. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2013 o 17:28, Bumber napisał:

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, że statystyki danego profilu zostały całkowicie
wyzerowane?

Właśnie odpaliłem BF3 i po chwili grania zorientowałem się, że zostałem zdegradowany
o 50 stopni i gram jako 01... :| W Battlelogu po kliknięciu na statystyki wyświetla się
komunikat, że gracz nie ma jeszcze żadnych statystyk. WTF?


Jest to kolejny problem , nawet piszą o tym na battlelogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować