Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Nie chce go obrażać , ale tak czytam te jego komenty , to śmiać się chce.
7min zajmuje mu wejście do gry ( korbą chyba kręci ) , śmiech na sali. Mi również zajmuje wejście ze 2min.
Nawet , jak origin jest wyłączony , to po kliknięciu włącza się w ok.10sec , przeglądarka podobnie , wybranie serwera z ulubionych to jest moment i wejście za serwer z 1,5min. Przez ten czas zawsze coś można zrobić
( doczytać coś ) , on pewnie siedzi i liczy te 420sec :). Również można mięć uruchomionego origina , lub nie , ale mieć automatycznie logowanie ( origin , battlelog ). Wszystko jest dla niego "blee" i zawsze on ma racje , nawet jak ktoś ze stoperem siedzi i specjalnie mierzył ( Hubiqq może Ci filmik nakręcimy ? ). Grę odpalam na średnich w 16x10 .

Grę pobierałem kilka dni temu , oto ss , dokładnie 35GB gra zajmuje.
Z destrukcja się rozpisywać nie będę , bo chłopaki Ci wystarczająco dobrze opisali , jak było w BC2 , a jak jest teraz.
Pingów również nie mam. Miałem neta 1mb/s i na pl/niem serwerach latałem z pingiem 50/70 , teraz przy 50mb/s ping nie przekracza 10 i żadnych opóźnień nie widziałem.

20130701191327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zauważyłeś opóźnień podczas grania, to oznacza, że tego typu lagi stały się dla ciebie codziennością i przestałeś je dostrzegać. Zapewne ginięcie od 1 strzału z broni maszynowej na normalnym trybie rozgrywki uważasz za normalne, więc nie mam o czym dyskutować. Reszty nie będę nawet komentował. Ta gra wyprała Ci mózg do tego stopnia, że i tak zobaczysz w niej same plusy.

pawbuk

"Włączanie BF3 trwa tylko o 20 sekund dłużej, niż B:BC2" - Dobra, większej głupoty dawno nie słyszałem i na tym zakończę rozmowę, bo w końcu dowiem się, że to BF3 ładuje się o 20 sekund szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 21:49, Hubiqq napisał:

"Włączanie BF3 trwa tylko o 20 sekund dłużej, niż B:BC2" - Dobra, większej głupoty dawno
nie słyszałem i na tym zakończę rozmowę, bo w końcu dowiem się, że to BF3 ładuje się
o 20 sekund szybciej.


Twierdzisz, że kłamię? :D Specjalnie to dzisiaj sprawdzałem, żeby jakiś wkurzony na BF3 gościu nie wciskał mi kitu :D Nie ma to jak samemu coś sprawdzić niż słuchać internetowych "specjalistów", którzy zazwyczaj po prostu zmyślają :D
Co do tych lagów - jeśli Ty je masz, to nie znaczy, że wszyscy je mają :D Może masz jakieś problemy z internetem, może wykupioną usługę 512 kbit/s? :D Nie wiem :D Ale nie twierdź, że inni kłamią skoro nie masz żadnych podstaw do do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ładowania.
Ja nie wiem czy wiesz, może wiesz, bo mądry jesteś, ale jednak w internecie już trochę jestem i wiem, że większość społeczeństwa jest mało spostrzegawcza. Jak dołączasz do serwera, który jest pełny, czyli w kolumnie "players" jest przykładowo 64/64 i jeszcze do tego w nawiasie kwadratowym jest przykładowo 7 (wygląda to wszystko tak 64/64 [7]) to nie dołączysz do niego od razu, bo ta siódemka w nawiasie mówi o tym, że siedem osób czeka też na gre i wejdziesz dopiero jak się zwolni 8 slotów. Przy próbie dołączenia do takiego serwera czas oczekiwania na odpalenie gry może się bardzo wydłużyć.

Mam nadzieje, że rozwiązałem twój problem z długością ładowania się gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 21:49, Hubiqq napisał:

Jeśli nie zauważyłeś opóźnień podczas grania, to oznacza, że tego typu lagi stały się
dla ciebie codziennością i przestałeś je dostrzegać. Zapewne ginięcie od 1 strzału z
broni maszynowej na normalnym trybie rozgrywki uważasz za normalne, więc nie mam o czym
dyskutować. Reszty nie będę nawet komentował. Ta gra wyprała Ci mózg do tego stopnia,
że i tak zobaczysz w niej same plusy.


Tobie ktoś dawno mózg wyprał , nawet bym się zastanowił , czy go posiadasz.
Lagów nie miałem od początku gry , chyba , że internet szwankował , ale podczas normalnego działa wszytko było okej. Nie przypominam sobie również , abym ginął od jednego strzału. To , że nie podoba ci ( specjalnie z małej ) , kogoś zdanie , w który osoba pisze , że jest inaczej , to nie znaczy , że ma coś z głową , bo piszę ci już 4-rta osoba , że nie ma żadnych problemów , a ty dalej swoje. Miałeś problemy=tylko i wyłącznie wina twojego sprzętu.

@Markush Zapewne tak było i wtedy wychodziło mu te 7min :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 20:19, Sericulum napisał:

Ciekawe czy dadzą jeszcze darmowe dodatki do BF3 tak jak walkę w zwarciu.


A darmowy dostęp nie był jedynie podczas trwania targów E3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Po 4 miesiącach przerwy chciałem wrócić do BF, pobrałem Endgame i coś tam jeszcze. Klikam na "Graj" w Originie, wbijam na battleloga i nic. Nie mogę rozpocząć gry w single ani multi (nic się nie dzieje po kliknięciu). Nie mam dostępu do statystyk, ekwipunku, itd. Zalagowanie z innej przeglądarki nic nie daje. Kupiłem wersję Premium Edition. Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić oprócz reinstalki, bo gdybym chciał to wszystko pobierać od nowa skończyłbym chyba z wyjściem BF5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 15:56, Sericulum napisał:

Nie, po E3 sobie zakupiłem BF3 i wpisałem ten kod na CQ "BF3E3" i zadziałało. Teraz w
każdej chwili mogę zagrać w CQ :)


O cholercia... chyba popełniłem błąd olewając wtedy tę informacje. Zobaczę, może jeszcze da się uzyskać do tego dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz taki fajny deal na amazonie: BF3 za 33zł i BF3 z premium za 66zł, więc tak się poważnie zastanawiam. Te dodatki są warte zachodu? Czy dużo tracę nie mając do nich dostępu?
Nasunęło mi się też takie pytanie natury technicznej. Co się dzieje, kiedy serwer, na którym gram, zmienia mapę na taką, której ja nie mam?

edit:
Kolejna istotna kwestia. Czy będę miał w ogóle z kim grać jeśli nie kupię dodatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2013 o 23:49, Maciejas napisał:

edit:
Kolejna istotna kwestia. Czy będę miał w ogóle z kim grać jeśli nie kupię dodatków?

Jest jeszcze dużó serwerów na samej podstawce, na pewno nie będziesz się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battleshit tu, Battlesyf tam. Każdy gimbus o tym gada, aż mi się niedobrze robi... Tak, kup sobie wspaniały dodatek "WALKA W ZWARCIU", gdzie biega się w malutkich pomieszczeniach i strzela bezmyślnie do innych z odległości kilku centymetrów. Byś sobie włączył kanały nonszahr przy 64 graczach i masz taką samą "walkę w zwarciu".

A kolejny dodatek, który wprowadza jakieś skutery/motory, to już w ogóle jest kpina. Może niedługo wprowadzą quady, albo harleye i będzie można jeździć z towarzyszem za plecami, w kolorach swojego gangu i robić "drive by" na konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 09:04, Hubiqq napisał:

Battleshit tu, Battlesyf tam. Każdy gimbus o tym gada, aż mi się niedobrze robi... Tak,
kup sobie wspaniały dodatek "WALKA W ZWARCIU", gdzie biega się w malutkich pomieszczeniach
i strzela bezmyślnie do innych z odległości kilku centymetrów. Byś sobie włączył kanały
nonszahr przy 64 graczach i masz taką samą "walkę w zwarciu".

A kolejny dodatek, który wprowadza jakieś skutery/motory, to już w ogóle jest kpina.
Może niedługo wprowadzą quady, albo harleye i będzie można jeździć z towarzyszem za plecami,
w kolorach swojego gangu i robić "drive by" na konkurencji.


A może byś przestał być chamskim? Nie rozumiesz, że gra może się komuś podobać i grając w nią dobrze się bawi?
Nie potrafisz dyskutować, zaraz sięgasz do wycieczek osobistych, troszkę kultury osobistej bo na forum nie jesteś sam.
A wiesz co? Mam dosyć problemów z Tobą - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem znów pograć trochę w Battlefielda i po dołączeniu do serwera, w trakcie ładowania mapy, powitał mnie taki oto komunikat widoczny na screenie poniżej. Mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem? Od siebie dodać mogę jedynie tyle, że ten błąd nie pojawia się zawsze. Czasami, przy ponownym włączeniu gry, komunikat już nie wyskakuje. Innym razem wyskakuje po zminimalizowaniu już działającej gry. Jeszcze innym - w ogóle. Napisałem to w tym temacie, bo problem pojawia się jedynie przy Battlefieldzie 3.

Screen:
http://tnij.org/woq7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 14:47, Sericulum napisał:

Możesz spróbować przeinstalować sterowniki od karty graficznej i directx.


Zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej oraz biblioteki directx (te akurat okazały się najnowsze) i jedyne, co się zmieniło, to ostatnia linijka w komunikacie błędu. Teraz zamiast "Driver: 13.1 (9.012-121219a-152192C-ATI)" wyskakuje mi "Driver: 13.4 (12.104-130328a-157485C-ATI)". Reszta jest identyczna. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować