Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2013 o 12:01, Sigu napisał:

Google mówi: wyłącz Xfire!


No i wszystko jasne. Faktycznie problem tkwił w Xfire. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Xfire polega na tym, że gdy są włączone opcje dostępności w grze, to występują problemy z rednerowaniem minimapy w grze i następuje crash. Jeśli wyłączysz dostępność w grze (screeny, rozmowy, filmiki), to sam Xfire może zostać włączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 08:58, Marcin08 napisał:

Jaka może być przyczyna takich ekstrasów w grze? Problem pojawia się tylko w Battlefield
3 po jakimś czasie.

Wydaje mi się, że karta graficzna. Sam mam takie problemy w innych grach, gdy mi się nagrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 09:43, Kirabaxior napisał:

> Jaka może być przyczyna takich ekstrasów w grze? Problem pojawia się tylko w Battlefield

> 3 po jakimś czasie.
Wydaje mi się, że karta graficzna. Sam mam takie problemy w innych grach, gdy mi się
nagrzeje.


Ale mierzyłem temperatury w trakcie wystepowania tego problemu i nie były zbyt wysokie - karta graficzna max 68 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 08:58, Marcin08 napisał:

Jaka może być przyczyna takich ekstrasów w grze? Problem pojawia się tylko w Battlefield
3 po jakimś czasie.


Żeby Ciebie pocieszyć to dodam, że sam mam po dłuższej grze artefakty w BF3 dlatego wkurzyłem się i w to nie gram (inna sprawa, że mój komp ledwo tę grę ciągnie). Mam najnowsze stery, próbowałem innych, grałem ze zdjętą klapą komputera i za każdym razie tak gdzieś po godzinie grania wszystko wariowało. Nie mam pojęcia, co jest nie tak, ale problem wskazuje na pewno na problem sprzętowy - coś musi nam obu szwankować na którymś etapie działania komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam tylko na tej grze artefakty. Usunąłem to w cholerę, bo po co się denerwować. To też jakiś fenomen, aby gra powodowała takie cuda, kiedy sprzęt jest sprawny. Problem pojawia się u wielu ludzi i smutne, że nie ma na to rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem, kupiłem premium do bf3 i zacząłem je pobierać. Pobrało się może 100MB po czym ściąganie ustało i koniec- nic się nie działo. Próbowałem jeszcze raz od początku, odinstalowywałem origina, restartowałem kompa i nic. Zawsze tak samo- dochodzi do kilku procent i staje. Odinstalowałem zwykłego bf i chciałem spróbować go pobrać i dzieje się to samo. Dodam jeszcze że to probblem tylko z originem bo na steamie pobiera się normalnie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem podczas pobierania BF-a 3 z Origina. Nic z tym nie zrobisz. Najprawdopodobniej serwery są przeciążone w związku z akcją Humble Origin Bundle. Jest tylko jeden sposób. Za każdym razem gdy stanie pobieranie, wyłącz Origina i włącz go ponownie. Powtarzaj tak aż do pobrania całości. Jest to uciążliwe, ale póki co nie ma innego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba mieć tupet :) nie umie się grać(Mój brachol) i podląda na YT jak inni grają.

I tym samym wybadał buga że można jak na prawie każdy dach można się dostać na mapkach bez latajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poinformuj go, że jak za dużo razy złapie go systemik obrony anty-noobowej, to dostanie bana na konto. Zdarza się czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie. Kupiłem sobie w sobotę Battlefield 3 i mam mały problem polegający na tym, że nie wiem jak grać na serwerach, w których są czołgi, odrzutowce i inne bajery. Cały czas gram w jakimś detch match, team detch match i nigdzie nie ma żadnych czołgów, kombinowałem z filtrami ale jak zaznaczam "bitwa pancerna" to nic nie wyszukuje, może problem twki w tym, że nie mam żadnego dodatku ? Tylko tą podstawową wersje ? Kumpel mówił coś, że to od mapy zależy ja już sam nic nie wiem :(. Please help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 20:44, Pawlikj napisał:

Siema mam pytanie. Kupiłem sobie w sobotę Battlefield 3 i mam mały problem polegający
na tym, że nie wiem jak grać na serwerach, w których są czołgi, odrzutowce i inne bajery.
Cały czas gram w jakimś detch match, team detch match i nigdzie nie ma żadnych czołgów,
kombinowałem z filtrami ale jak zaznaczam "bitwa pancerna" to nic nie wyszukuje, może
problem twki w tym, że nie mam żadnego dodatku ? Tylko tą podstawową wersje ? Kumpel
mówił coś, że to od mapy zależy ja już sam nic nie wiem :(. Please help !

Zalerzy od trybu gry oraz ustawień samych adminów serwerów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy są na mapach w trybach rozgrywki "Conquest" i "Rush" (nie wszystkie mapy). Wybierz z wyszukiwarki serwerów te tryby, a potem odpowiedni serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować