Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Są może jakieś triki związane z BF3, nie wiem może jakaś komenda albo coś co pozwoli mi w to grać ? Spełniam wymagania minimalne no i cholera jasna nawet jak dam wszystko na minimum i rozdzielczość 1024x768 to tnie jak cholera...
Komp nie nowy. Athlon x2 3ghz, 2gb ram, gf gtx 550 1gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz prawdopodobnie za mało pamięci RAM. Sprawdź też obciążenie procesora i dysku w Menadżerze Zadań. Jak tutaj nic nie będzie podbijać wartości, to odpal Game Boostera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować BF3... Mam wersję pudełkową i kiedy juz jest koniec instalacji i jest napis "Ukończono 100%" to nic się nie dzieje. Jakby gra dalej byłaby niezainstalowana. Da się rozwiązać jakoś ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 21:48, Sericulum napisał:

Da się rozwiązać jakoś ten problem?


A nie możesz sobie pobrać gry przez origin?. Ile czekałeś , gdy pojawił się napis "ukończono" ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:11, Bralo napisał:

A nie możesz sobie pobrać gry przez origin?. Ile czekałeś , gdy pojawił się napis "ukończono"
?.

Od razu po instalacji był napis ukończono i dalej nic nie szło. A z pobieraniem to nie takie hop siup ;p 30 GB będzie mi się pobierało jakieś 20h, więc trochę dużo. Do tego w origin nie mam stałego transferu, tylko skacze od 100 do 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:41, Sericulum napisał:

Działa wam origin? Bo nie mogę się na niego zalogować...


U mnie działa :) Aczkolwiek ostatnio coś się z nim porobiło i mnie nie zapamiętuje, tylko za każdym razem muszę się normalnie logować...wkurzające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:45, pawbuk napisał:

U mnie działa :) Aczkolwiek ostatnio coś się z nim porobiło i mnie nie zapamiętuje, tylko
za każdym razem muszę się normalnie logować...wkurzające :D


Mam to samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 20:05, Sericulum napisał:

Pytanko odnośnie origina. Czy jak go usunę to gry też się usuną?

Powinno zapytać albo opcja może być gdzieś w opcjach - dla pewności po prostu wytnij katalog z grami i przenieś w inne miejsce, a po reinstalce przywróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 14:13, diabolo20 napisał:

Kto zagra wspólnie z komunikacją głosową pisać na gg 2755554


Jeśli to nadal aktualne i nie przeszkadza ci grać na normalu z kolesiem z k/d ratio 0.8 to jestem chętny :). Mój nick na battlelogu/originie: braciszektuck. Nie mam gg, dlatego piszę tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować