Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Gramowicze, mam z BF''em problem.Od wczoraj nie mogę wejść na żaden serwer bo za każdym razem rozłącza mnie od razu po pojawieniu się ikonki a na dole Battlelog''a pojawia się Problem:"coś poszło nie tak", o co tutaj chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 18:51, HerMetic napisał:

Gramowicze, mam z BF''em problem.Od wczoraj nie mogę wejść na żaden serwer bo za każdym
razem rozłącza mnie od razu po pojawieniu się ikonki a na dole Battlelog''a pojawia się
Problem:"coś poszło nie tak", o co tutaj chodzi?

Z tą grą jest zawsze "coś nie tak" - spróbuj zaktualizować punkbustera albo go zainstalować od nowa (mi pomaga to i to) albo próbować do skutku aż wejdzie się na serwer (o dziwo też mi czasami pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 19:18, SirGracz napisał:

Z tą grą jest zawsze "coś nie tak" - spróbuj zaktualizować punkbustera albo go zainstalować
od nowa (mi pomaga to i to) albo próbować do skutku aż wejdzie się na serwer (o dziwo
też mi czasami pomaga)


Reinstalacja punkbustera nic nie dała niestety, jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 19:32, HerMetic napisał:

Reinstalacja punkbustera nic nie dała niestety, jakieś inne pomysły?


Spróbuj przez inną przeglądarkę, bądź na innym użytkowniku. Mi z kolei to często pomaga :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 20:28, el_machete napisał:

Spróbuj przez inną przeglądarkę, bądź na innym użytkowniku. Mi z kolei to często pomaga
:).

Ani to ani to nic nie dało, sprawdziłem instalację- nic sprawdziłem aktualizacje- nic, nie działa ani multiplayer ani nawet singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 22:04, HerMetic napisał:

Ani to ani to nic nie dało, sprawdziłem instalację- nic sprawdziłem aktualizacje- nic,
nie działa ani multiplayer ani nawet singleplayer.

To może spróbuj wyczyścić pliki cookies przeglądarki ? A jak to nie zadziała to przeinstaluj origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2014 o 22:07, SirGracz napisał:

To może spróbuj wyczyścić pliki cookies przeglądarki ? A jak to nie zadziała to przeinstaluj
origin.

Ani to ani to nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup Battlefielda 3, ale tylko ze względu na tryb singleplayer. Multi mnie kompletnie nie interesuje. Mam pytanie do ludzi, którzy mają ten tryb za sobą - warto? Ostatnio ukończyłem CoDy 2, Modern Warfare, World at War i teraz męczę Black Opsa, ale brakuje mi współczesnego konfliktu, gdzie wcielę się w żołnierza i zostanę rzucony do walk w mieście. A oceniając po trailerach i screenach, to B3 właśnie to mi zapewni. Pytanie mam jeszcze o zabezpieczenia gry. Wyczytałem gdzieś, że wymagane jest ciągłe bycie online, do tego battlelog, z którym miałbym pierwszy raz kontakt, a nie mam przed sobą perspektywy walk w multi. Jak to mniej więcej wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 23:34, KubooPL napisał:

Rozważam zakup Battlefielda 3, ale tylko ze względu na tryb singleplayer.


Odpuść sobie, dla singla nie warto. Choć wiele jeszcze zależy od ceny jaką by Ci przyszło za niego zapłacić. Ja swego czasu dałem 45zł i uważałem że to co najmniej o 40 za dużo. W singlu BF3 a serie Call of Duty dzielą lata świetlne, CoD to arcydzieło w takim zestawieniu (biorę pod uwagę CoDy do MW2, bo dalej już nie grałem). Ale jest też opcja taka, że po beznadziejnej kampanii SP zechcesz sobie poprawić humor i dać tej grze jeszcze jedną szansę odpalając multi. Ja tak właśnie zrobiłem, choć po sieci nie grałem od jakiś 12 lat. I powiem szczerze, że gra się całkiem nieźle, ale musisz się najpierw pogodzić z tym iż na początku będziesz kimś w rodzaju darmowego fraga ;) Tyczy się to zwłaszcza trybu podbój (a to najważniejszy tryb w tej serii), bo TD to jeszcze jakoś ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko on może mieć problemy na multi, jego sprzęt udźwignie grę na minimalnych a na multi gra wymaga więcej trochę, więc tutaj przeszkodą do jako takiej gry na multi jest konfiguracja sprzętowa. Wiem to po sobie mam podobna co on i na multi gra nie chciała za dobrze współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to już nie wiem, bo nie pochwalił się tutaj posiadanym sprzętem :)
Co do battleloga jeszcze, bo o nim też było - dla mnie to żaden problem. Odpala się przez przeglądarkę internetową przy każdym uruchomieniu gry. Tyczy się to też kampanii single player. Ale jest intuicyjny w obsłudze i na pewno sobie poradzisz bez problemu. W multi ma on wiele zalet jak dla mnie, bo bez odpalania gry możesz sobie np. przejrzeć różne statystki. Fajna rzecz, choć niewielki procent graczy narzeka na problemy techniczne, ale ja ich nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapilem promocję na 14 zł i teraz jak już to wydałbym 50 zł. I tak jak pisałem, multi nawet nie odpalę. Pomijając to co pisze Isildur, bo rozmawiałem z nim na ten temat w wątku o wymaganiach, to najzwyczajniej w świecie nie interesuje mnie ćwiczenie szybkiego zabijania w multi. Kiedyś jeszcze mnie to bawiło, ale od jakiegoś czasu ani trochę mnie do tego nie ciągnie. Wolę singlową kampanię, którą przygotowali twórcy i która obfituje w różnorodność i wydarzenia (nie twierdzę, że multiplayer jest pozbawiony akcji i nieprzewidywalności), a którą przede wszystkim będę mógł bawić się własnym tempem. Tymbardziej, że gdy przejrzałem listę misji w CoD: Modern Warfare 2, do czego dochodzą jakieś tam wyzwania dodatkowe, to problem się chyba rozwiązuje na korzyść CoD. Dwa razy więcej zabawy, a klimaty podobne - o współczesny konflikt i współczesna armię mi chodzi. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, ja tez swego czasu wmawiałem sobie że multi nigdy nie odpalę, ale wyszło jak wyszło ;) Kampania jest beznadziejna, to bardziej benchmark niż gra w singlu, fabuła też słaba, sztuczna inteligencja przeciwników woła o pomstę do nieba albo wystawiają makówki do odstrzału albo pchają się pod lufę karabinu jak barany na rzeź. Długość? Jakieś 5 godzin, ale w tym przypadku to należy akurat traktować jako zaletę :) Sam tą głupią kampanię przechodziłem przez 2 miesiące,, bo nie mogłem się zmotywować i zwykle po 1-2 checkpointach nie wytrzymywałem. Wracałem po kilku dniach i to samo. A CoD zwykle kończyłem po 2 dniach. 50zł to stanowczo za dużo chyba że nie masz co robić z pieniędzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi na pewno nie przez najbliższy czas. Dla mnie mogłoby ono na tę chwilę ograniczać się w grach do co-opa z dziewczyną / kumplem przeciwko botom. Od jakiegoś czasu w ogóle mnie to nie bawi, kiedyś może coś się zmieni, ale na razie na to się nie zapowiada. Nie mam czasu i chęci siedzieć przy grach, by ćwiczyć non stop to samo, aby dorównać graczom i móc nawiązać walkę (a gdy już to osiągnę, to nie bawi mnie to). Chcę się po prostu bawić w wolnym czasie, stąd na razie do multi mnie nie ciągnie. A gdy już weźmie, to ta gra pewnie będzie martwa. Ostatnio zaliczyłem CoD''a 2, Modern Warfare, World at War, teraz Black Opsa męczę, a multi w żadnej nie dotknąłem myszką. No nic, pora rozejrzeć się za promocją na MW2, dzieki raz jeszcze za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znudziło Ci się granie samemu w multi zapraszam do wspólnej gry :) nick na battlogu i orginie taki sam jak tutaj czyli muszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam BF3, BF4 i Ghosts, chcę Titana a dopiero teraz zabieram się za granie w pierwszą wymienioną grę. Stąd mam pytanie czy w ogóle jest sens w to pocinać? (grałem tylko w singla a kupiłem premierówkę). Rozegrałem kilka partii wczoraj i widziałem, ża dominują goście w prestiżu, setne levele co chwilę, zdychałem jak świnia z ratio 0.44, punktów ledwo tysiąc nabiłem na jednej mapce, w tabeli znajdowałem się mniej więcej w 2/3 wysokości, przyjemność prawie żadna. No chyba, że to standard dla gracza, który jest casualem a tam trzeba po prostu skilla. Co ja poradzę, że dopiero w grudniu kupiłem kompa, który mi to uciąga w ULTRA@60fps@1080p? Może macie jakieś mapy dla początkujących albo serwery do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości gier multi jest tak, że na początku jest dość ciężko :) Dlatego najlepiej jest zaczynać grę zaraz po premierze, kiedy wiele osób jeszcze nie ogarnia. BF3 jest w tej chwili bardzo rozbudowaną produkcją (zwłaszcza z dodatkami) - mnóstwo map i trybów gry, w dodatku wiele błędów już poprawiono. Nie wiem jaki styl gry preferujesz, wolisz kierować pojazdami, czy biegać piechotą... Na początek bym polecił mapę Metro - straszny chaos, ale w krótkim czasie można zdobyć naprawdę mnóstwo punktów. Tak samo jest z mapami z Close Quarters.
BF4 jest moim zdaniem lepszą grą niż BF3, ale to moje czysto subiektywne odczucie. Po prostu, znacznie przyjemniej mi się strzela :) Jednak nadal zawiera mnóstwo błędów, a i dodatki jak na razie rozczarowują. W Ghost nie grałem, ale Titanfall ma bardzo dobre recenzje i dopiero co miał premierę, więc pewnie na razie nie jest tak trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 14:05, Agntx napisał:

Witajcie. Mam BF3, BF4 i Ghosts, chcę Titana a dopiero teraz zabieram się za granie w
pierwszą wymienioną grę. Stąd mam pytanie czy w ogóle jest sens w to pocinać?


Jest. I nie ma się co zrażać, bo początki są zawsze trudne. Wraz z upływem czasu jednak Twoje umiejętności będą rosły, na dodatek będziesz miał dostęp do coraz lepszych broni. Sam na początku miałem ratio jakoś 0.43, teraz wynosi ono 0.77. Pewnie byłoby lepiej, ale nie gram za dużo i trudno mi teraz te staty poprawić tak, żebym proporcje zabitych do zgonów miał na plus. Na początek poćwicz sobie grę w trybie TD, najlepiej chyba na mapce Kanały Nouszahr. Jest tam kilka miejsc którymi w krytycznej sytuacji możesz się trochę poratować i pokampić, a co za tym idzie, poprawić nieco statystyki. Aczkolwiek nie polecam za bardzo przesadzać, bo czasami może się to źle skończyć. W DM najlepiej chyba jakbyś grał szturmowcem, bo będziesz mógł sobie podrzucać apteczki i szybko się leczyć. Bronie też ma on przyzwoite, polecam po odblokowaniu korzystać z AEK-971 lub F2000.
Jak już nabierzesz trochę wprawy to przejdź do Podboju. Tutaj najlepiej zacznij od mapy Szczyt Demawendu. Sprawą kluczową dla mniej obeznanych graczy jest tu dostanie się do czołgu. Jak sytuacja w meczu ułoży się odpowiednio i wjedziesz puszką do tunelu, a Twoja drużyna będzie kontrolowała sytuację w meczu, to naprawdę trudno będzie Cie zabić, bowiem zwykle ktoś z ekipy stoi za tankiem i z tyłu go na bieżąco spawa. Można w ten sposób nabić masę fragów w ogóle przy tym nie ginąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować