Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2014 o 16:04, Kadaj napisał:

Co to za poryty pomysł, by zamiast gry uruchamiała mi się strona internetowa, na dodatek
wrzeszczaca o zainstalowanie jakiegoś syfu? o_O

Serio sam drm z Origina już nie wystarcza zeby zagrać w kampanię? :o


Również byłem tym zaskoczony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 16:32, Wszystkozajete napisał:

Widzę, że sporo osób tutaj ma pierwszy kontakt z nowymi odsłonami Battlefielda, stąd
pewnie to zdziwienie niektórymi rzeczami ;]

Chodzi o całe 2 odsłony? Nie pamiętam, by Bad Company 2 miało takie cuda. ;p

Póki co w pierwszej misji w metrze przeciwnik zauważył mnie jakieś 5 sekund po otrzymaniu kulki, choć "skradał się" w moim kierunku. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli do przechowywania plikow użyć choćby głupiego torrenta bez kitu...
Jakoś nie bawi mnie ściąganie 20GB z marnymi prędkościami skaczącymi od 1mb/s do 6 i przerywanego co minutę bez automatycznego wznawiania...

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 16:46, meryphillia napisał:

Nie mogli do przechowywania plikow użyć choćby głupiego torrenta bez kitu...
Jakoś nie bawi mnie ściąganie 20GB z marnymi prędkościami skaczącymi od 1mb/s do 6 i
przerywanego co minutę bez automatycznego wznawiania...

:/

Fakt, te przerywanie mnie zirytowało kiedyś jak zostawiłem na całą noc a przerwało się... Po 5 minutach od włączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynkowy gigant zdawałoby się, a tu coś takiego...
Wychodzę akurat z domu to bym zostawił w cholere i by się ściągnęło, a tak nie ma najmniejszego sensu skoro co chwila się rozłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 16:52, meryphillia napisał:

Rynkowy gigant zdawałoby się, a tu coś takiego...


Nie przesadzaj, nie dość że za darmo taka gra to jeszcze źle. Przecież nikt nie każe jej pobiearć, można albo to olać albo kupić. Problem z pobieraniem nie jest dlatego że EA to tak zrobiło, tylko daltego że tyle ludzi się rzuciło na tą ofertę. Przecież można poczekać z tydzień i wszystko się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 17:31, Kubson023 napisał:

gdy do 3 czerwca nie pobiorę
bf3 to ona już przepada? czy zostaje :)?

Jeśli dodałeś do konta Origin, to będziesz się mógł nią cieszyć tak długo, jak osoby które kupiły premierówkę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 17:37, Kadaj napisał:

Jeśli dodałeś do konta Origin, to będziesz się mógł nią cieszyć tak długo, jak osoby
które kupiły premierówkę. ;p


origin używam poraz pierwszy xD więc nie ogarniam zbytnio, w Moje gry gdzie jest opcja jest pokazane bf4 pobieranie, no ale te pobieranie to mnie przeraża. Dlatego pytałem ogl czy tą grę mogę wstrzymać i pobrać np po 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 19:44, lukas_k napisał:

Dużo osób gra jeszcze w multi? Bo nie wiem czy sens zawracać sobie głowę tym ściąganiem.


Miałem problem z dostaniem się serwery są pełne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tyle osób z forum wzięło się za granie, to można by wbić razem na jakiś serwer i pograć wspólnie ;]

Btw. To co jest udostępnione za darmo do pobrania to podstawka BF3 bez żadnych dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 20:49, Wszystkozajete napisał:

Skoro już tyle osób z forum wzięło się za granie, to można by wbić razem na jakiś serwer
i pograć wspólnie ;]


Brrr, po Combat Arms i Warrocku mam awersję do MMO FPS-ów.

Dnia 30.05.2014 o 20:49, Wszystkozajete napisał:

Btw. To co jest udostępnione za darmo do pobrania to podstawka BF3 bez żadnych dlc?


Yup, sama podstawka. Trzeba im przyznać, że to świetne rozwiązanie marketingowe, ale i tak z czystej złośliwości podepnę Battlefiedla pod listę na Steamie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2014 o 20:49, Wszystkozajete napisał:

Btw. To co jest udostępnione za darmo do pobrania to podstawka BF3 bez żadnych dlc?


Niby bez DLC ale jak wchodzę w zakładkę Premium to system twierdzi, że go posiadam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2014 o 20:55, McFlash napisał:

Brrr, po Combat Arms i Warrocku mam awersję do MMO FPS-ów.

Meh, nie dziwię się że masz awersję grając w naprawde gowniane, darmowe koreańskie FPSy :) BF3 jest rewelacyjny. O ile w Codzie jest rozpierdziel,tak tutaj trzeba się pilnować. Liczy się nawet najmniejszy zmysł taktyczny.

Dnia 30.05.2014 o 20:55, McFlash napisał:

Yup, sama podstawka. Trzeba im przyznać, że to świetne rozwiązanie marketingowe, ale
i tak z czystej złośliwości podepnę Battlefiedla pod listę na Steamie ;>

BFa nie ma na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

korzystajac z promocji sciagnalem BF 3. Wczoraj mialem problem z bledem (ktory jest na screenie). Zrobilem tak, jak kolesie od EA napisali (katalogi redist wyrzucic na pulpit i zainstalowac od nowa). Pomoglo do czasuu ponownego wlaczenia kompa. Dzis gralem- znowu ten blad. Poczytalem, wiec zainstalowalem sterowniki beta. Podzialalo na dwie gry. Dalej- znow to samo. Z tego co czytam EA samo nie wie o co chodzi i od roku nie potrafi sobie z tym poradzic. Ale moze ktos z Was mial ten blad i go zlikwidowal na dobre?

20140531001034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować