Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2014 o 22:05, Kirabaxior napisał:

BF3 przeżywa drugą młodość :) serwery pełniutkie cały czas.


Po wypuszczeniu bety hardline troche pustawo sie zrobiło gdzieniegdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2014 o 23:17, Ecko09 napisał:

Po wypuszczeniu bety hardline troche pustawo sie zrobiło gdzieniegdzie.

Nie zauwazylem. Moze dlatego ze to dopiero zamknięta beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc bo nie wiem co się stało ale samoczynnie mi i mojemu bratu zresetowało statystyki w battlefieldzie. Graliśmy razem skończyliśmy parę meczy i ja wyłączyłem kompa, on jeszcze patrzył coś w battlelog''u i tu niespodzianka bo wszystkie statystyki i ja i on mamy zresetowane. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale 2-3 mecze przed końcem gdy brat zginął wyskoczyło mi że zginąłem przez admina, a gdy się odrodziliśmy byliśmy w przeciwnej drużynie. Proszę o pomoc bo naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi, co prawda nie grałem za długo ale szkoda mi wszystkich statystyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu to mi pokazuje, że na następnym lvl zwiadowcy odblokuję SKS skoro mam już to odblokowane?? Ta broń chyba w ogóle od początku była dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie mam przegranych jakieś 40 godzin w zwykłym BF3 i mi wystarcza. Jeśli ogarnąłeś go za darmo i będzie jakaś dobra przecena Premium to chyba warto kupić. Na pewno lepiej mieć nieco większy wahlarz map niż tylko to co w podstawie jest, a jak dostało się grę za darmo to wydanie kilku groszy jest lepsze niż wcześniej 50 za grę i 50 za Premium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2014 o 21:21, Malevyn napisał:

mam najnowszego firefoxa i battlelog prosi o pozwolenie uruchamiania wtyczek. jak to
zrobic ?


Nie pojawia Ci się u góry informacja by włączyć wtyczkę? Na chrome wyskakuje pasek z tą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przedtem sie pojawialo, teraz nie. jest tylko info tam gdzie pobiera sie wtyczki zeby zrobic to co napisalem.

poza tym wszedlem teraz w narzedia > dodatki > battlelog game launcher > zmienilem na zawsze aktywuj, zresetowalem przegladarke i dalej nie dziala.

cale szczescie ze titanfall tego szajsu nie uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem rano jakas nowa 4gb aktualizacje,wczoraj gralem normalnie wszystko bylo pieknie do dzisiaj.Na orginie wyskakuje blad o synchronizacji a przez wyszukiwarke serverow nie moge sie polaczac z zadnym WTF?!

Do tego orgin co chwila crashuje no masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh jakie pustki na serwerach :( Robią te BFy co roku, a potem zamiast jednej, dużej bazy graczy w jednej grze mieć to w każdej jest mała grupka ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 15:37, Kubson023 napisał:

Proszę o pomoc w sprawie bf3 premium na ps3 wpisuję kod i pokazuje mi info iż został
on już użyty lub stracił ważność. Co mam zrobić ??


A gdzie kupiłeś kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 22:49, Isildur napisał:

> Proszę o pomoc w sprawie bf3 premium na ps3 wpisuję kod i pokazuje mi info iż został

> on już użyty lub stracił ważność. Co mam zrobić ??

A gdzie kupiłeś kod?

media markt 100zł bf3 premium zaraz po odpaleniu gdy wchodzę w onlinne wpisuję kod na przepustkę który tam mam, i komunikat że kod został już wykorzystany lub stracił ważność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 23:18, Kubson023 napisał:

media markt 100zł bf3 premium zaraz po odpaleniu gdy wchodzę w onlinne wpisuję kod na
przepustkę który tam mam, i komunikat że kod został już wykorzystany lub stracił ważność
...


Skontaktuj się z supportem i przedstaw swój problem, na to wychodzi, że ten kod ktoś wykorzystał ewentualnie udaj się do sklepu i zareklamuj, że kod nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 23:21, Isildur napisał:

> media markt 100zł bf3 premium zaraz po odpaleniu gdy wchodzę w onlinne wpisuję kod
na
> przepustkę który tam mam, i komunikat że kod został już wykorzystany lub stracił
ważność
> ...

Skontaktuj się z supportem i przedstaw swój problem, na to wychodzi, że ten kod ktoś
wykorzystał ewentualnie udaj się do sklepu i zareklamuj, że kod nie działa.

jak ktoś mógł go wykorzystać? skoro gra była zapakowana xD?
ps. byłem w sklepie i chcieli mi na tą samą wymienić ale z tych nerwów wolałem hitmana :D
Ale zastanawiam się nad kupnem ponownie bf3 ale w necie wyczytałem, że sporo ludzi miało"ma kłopoty z tymi kodami? więc jest sens kupować czy nie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2014 o 23:23, Kubson023 napisał:

jak ktoś mógł go wykorzystać? skoro gra była zapakowana xD?

Myślisz że to wielki problem otworzyć pudełko, pstryknąć fotkę kodu i zafoliować ponownie?

Taki klucz ląduje później na Allegro/w keyshopie i ktoś zarabia. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować