Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2011 o 15:23, Gacol08 napisał:

Jest ktoś kto gra na karcie od ATI i nie ma problemów zawieszaniem gry ? Jeśli tak to
niech poda sterowniki jakie używa.


11.9, karta Asus 4850 512mb. Brak jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:54, Hartus napisał:

Jak u Was z wydajnością? Możecie mi doradzić jakie ustawienia powinienem wybrać na taki
sprzęt? Co włączyć, a czego nie? Kombinuje pomiędzy High i Ultra ale nie mogę ustawić
tych opcji tak aby mieć stale np 60 FPS-ów (Single Player). Generalnie mam koło 45, a
co chwilę spada do 30, a nawet 20 paru. Może jest jakaś zbędna opcja tak jak ubersampling
w Wiedźminie 2, który jest bardzo wymagający dla karty? Moja specyfikacja:

Processor: Phenom II X6 1055t
Karta: Gigabyte Gtx 460 1GB
Ram: 4 GB DDR3 1333 MHz
Płyta: Gigabyte 870A-UD3
Rozdzielczość 1920x1080

Może wyłącz antyaliasing i v-sync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem edycję limitowaną BF3 na gram.pl i nie dostałem dodatkowej zawartości. Wiem, że DLC Powrót do Karkand będzie dostępny zimą, lecz chodzi mi o te bronie, nieśmiertelniki i specact. Co mam zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 00:57, Malcollm napisał:

Ja się już poddalem, jak nie taki błąd to inny jak nie wywali gra do pulpitu to złapie
błąd direct x jak nie to to tamto, mas posiedzialem na serwerze około 15 minut i mogłem
być z tego powodu bardzo zadowolony, nic to pozostanie wrócić do wersji ps3 która moim
skromnym zdaniem jest brzydsza od bc2


No to mam identyczne problemy co Ty. Tylko że ja najwyżej przejdę na BF 2 PC bo innego wyjścia nie mam:P
Ale nie powiem skromnie dzisiaj byłem pod wrażeniem bo grałem z dobre 30 min bez przerwy, ale znowu zaczęło sie siepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do samej gry (nie oceniam multi, bo poza betą na razie nie grałem)
1.dźwięk
- miodzio - nie umiem określić tego inaczej.
2.grafika
- mam wszystkie ustawienia na maksymalnych i powiem, że spodziewałem się więcej. Gra jest ładna, ale nie zaliczyłem "opadu szczęki", który był zapowiadany. Są momenty, gdzie faktycznie jest pięknie (lotniskowiec, misja z czołgiem (na niej na razie skończyłem), ogólnie efekty świetlne, niektóre pomieszczenia), ale często jest...hmm... po prostu dobrze. Osobiście spodziewałem się więcej w tej kwestii.
3.rozgrywka
- strzela się przyjemnie, wszystko ładnie działa, fabuła wygląda na normalną (nie kiczowatą - po prostu standard) ale... nasza dzielna kompania (3-4 żołdaków) kosi całe tabuny wrogów. Mało mnie to kręci, wolałbym, żeby walka była wymagająca, a nie po prostu polegała na wykoszeniu kilkunastu głupich żołnierzy. Bardzo pod tym względem podobał mi się F.E.A.R. i Crysis na wyższych poziomach trudności.
-może jestem zbyt casualowy, ale... w tej grze panuje straszny chaos. Nie chodzi mi tu o mnogość dźwięków czy wybuchów/efektów graficznych. Po prostu czasem nie wiadomo co, gdzie i jak. Ginie się nagle i często nie wiadomo czemu. Wrogowie czasem strzelają jakby byli ślepi, by za chwile położyć mnie na glebę w pół sekundy.

Może wynika to z braku przyzwyczajenia do samej gry i oferowanego przez nią gameplayu, ale nie występuje u mnie syndrom "kolejnej misji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 16:34, Chayike napisał:

Zamówiłem edycję limitowaną BF3 na gram.pl i nie dostałem dodatkowej zawartości. Wiem,
że DLC Powrót do Karkand będzie dostępny zimą, lecz chodzi mi o te bronie, nieśmiertelniki
i specact. Co mam zrobić? :(


Wchodzisz na swoje konto na gram.pl -> zamówienia -> zrealizowane -> przy BF-ie 3 powinno być coś w stylu "pobierz klucz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 16:44, szaryczlowiek napisał:

Powiedzcie mi ludzie jak prezentuje sie destrukcja w muliplayer w pelnej wersji?Lepiej
niz mialo to miejsce w becie?No i oczywiscie czy jest roznica miedzy Bad Company 2?A
jak z wydajnoscia?


Na moje oko z destrukcją jest lepiej, czy lepsze od BC2 dla mnie tak. Gra wygląda na dobrze zoptymalizowaną (jest lepiej niż w becie) mimo dwuletniego kompa gra chodzi płynnie na średnio-wysokich więc polecam.

Aha "Back to Karkand" będzie w grudniu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Otóż mam taki problem i na wstepie powiem ze tak samo działo sie w becie Battlefield 3. Kiedy biorę pełny ekran i rozdzielczość Full HD 60Hz to ekran przycina się, ale rozdzielczosc pozostaje. Poprostu z boku ucina mi z jakies 2cm, na ktore nie moge najechac myszka itp. tak zaczelo sie dziac gry zainstalowalem nowsze sterowniki do karty graficznej, ktore oczywiscie byly przeznaczone do Battlefielda. Mam karte graficzna Radeon HiS HD4890 i monitor BenQ V2220H, podłączony do karty graficznej przez wejscie HDMI i do karty graficznej poprzez przejściówke HDMI-DVI.
Pozdrawiam i proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 16:44, szaryczlowiek napisał:

Powiedzcie mi ludzie jak prezentuje sie destrukcja w muliplayer w pelnej wersji?Lepiej
niz mialo to miejsce w becie?No i oczywiscie czy jest roznica miedzy Bad Company 2?A
jak z wydajnoscia?

Destrukcja nie wiem czy lepsza niż w becie, ale jest mniejsza niż w BC2, a z drugiej strony jest raczej bardziej prawdopodobna, mniej imba, że tak powiem ;]. Natomiast z wydajnościąto mogę powiedzieć, że zdecydowanie najlepiej gra chodzi na przeglądarce Chrome, choć nie ukrywam, jestem jej antyfanem, ale jestem jednocześnie do niej zmuszony ze względu na słaby procesor (E2160 @2,7GHz). Mimo mojego procka w rozdzielczości 1280x1024 gram w wysokich dzięki kupionemu dzisiaj GTX 560TI. Zdecydowanie najważniejsza jest w tej grze grafika, czego jestem idealnym dowodem, choć zdaję sobie sprawę, że jestem z ginącego gatunku miłośników monitorów 4:3 bez absurdalnie wysokich rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11.8 też nie likwidują tego błędu możliwe, że to błąd jakiś od nich generalnie multi mogę grać, ale jak się mapka zmienia to mnie wywala to samo jest z co-opem a jeśli chodzi o singla to czasami się nie uruchamia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 18:32, Valdor_Shinata napisał:

Witam,

Czy to mozliwe, zeby nie bylo zadnych serverow z "back to karkand" dlc?

Na battlelogu zaznaczam w filtrze tylko te mapy. ale "sorry, found no servers"

Robie cos zle?



dld back to karkand zostanie wydany w pozniejszym terminie. posiadacze edycji limitowanej nie beda musieli za to dlc placic. dlatego nie ma zadnych serwerow, bo nie ma jeszcze dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować