Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2011 o 23:39, Hartus napisał:

No właśnie tu sie pojawia problem. Z tego co czytam to na niższych rozdzielczościach
nie ma problemów z tą kartą. Problem w tym, że ja gram w 19201080. W Singlu nie jest
źle. Na High/Ultra z paroma ograniczeniami mam od 35 do 50 FPS. Jednak multi to tragedia.
Tam muszę ustawiać okolicę medium. O AA nie ma mowy. Aż z ciekawości odpalę sobie grę
w niższej rozdzielczości i zobaczę jak będzie działać. :) No żesz akurat trzy tygodnie
temu zmieniłem monitor z 20 na 23 cale i taki tego efekt. :P Mam nadzieję, że w innych
grach nie będzie źle.


Przy ustawieniu wszystkiego na maks, czyli gdzie się da to ultra+ plus ew. wymuszenie czegoś w sterownikach to przy wybuchach i błyskach w multi rzeczywiście jest nieciekawie - może drobne OC by pomogło ;) , ale przy ustawieniach po prostu high, nie ma najmniejszych zwolnień, a w wyglądzie różnica niewielka poprawdzie, głównie w filtrach i blurach, które w sumie oprócz wyglądania to mi przeszkadzają w grze tylko bo już kompletnie idąc nie idzie zobaczyć camperów w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem w 1600x900 i rzeczywiście jest ogromna różnica. Na High nie ma żadnych problemów. Niestety ta rozdzielczość nie jest natywna w moim monitorze i obraz był rozmazany przez co też nie da się grać. No nic, muszę się zadowolić niższymi ustawieniami. Gdybym o tym wiedział to nie zmieniałbym monitora. :P

Manix69 - Multi też? Z AA? Duża jest różnica pomiędzy 460, a 470?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 23:04, Hartus napisał:

Można na jednym koncie wygenerować dwa kody? Jeśli tak to poproszę bo nie mam zamiaru
zakładać tam konta dla jednego nieśmiertelnika. :P



Niestety - takiej opcji nie ma. Inna sprawa, że Alienware często coś rozdaje, więc konto można mieć(swego czasu STO + 2 miesiące abo).

Dodatkowo: po zalogowaniu na GunClub EA ( http://gunclub.ea.com/us) otrzymamy w BF3 pistolet M1911 w trzech wersjach: bez dodatków, z tłumikiem, z latarką. Prócz tego GunClub zaczął serwowanie wyzwań do BF3 (40 killów z noża w tej chwili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 21:00, Crew_900 napisał:

A po co mi karta dźwiękowa skoro te w płytach głównych im dorównują ?

Nie dorównują, te w wbudowane są zazwyczaj z niskiej półki :)

Dnia 29.10.2011 o 21:00, Crew_900 napisał:

Oraz po co kupować je do dwóch głośników ?

To zależy kto co ma i trzeba się zastanowić czy warto, ponieważ pierdzące głośniki zawsze będą pierdzące :)

Dnia 29.10.2011 o 21:00, Crew_900 napisał:

Oraz w sterownikach tych kart brak wyrównywania głośności.

Jeżeli karta muzyczna ma funkcję SVM, to ta funkcja automatycznie wyrównuje poziom głośności odtwarzanych utworów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiej zintegrowanej i zastanawiam się jaka może być różnica, jako że niesłyszę żadnych szumów, itd. Używam głośników i słuchawek 5.1 i jakość jest całkiem przyzwoita... Zwłaszcza jeśli pomyślimy, że taka "dobra" karta dźwiękowa kosztuje 300-400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrym zestawie głośników po przesadce na dobrą kartę muzyczną możesz mieć słyszalnie głębsze basy i czystszy dźwięk. Zwłaszcza dużo lepszą jakość dźwięku w grach, które mają w opcjach do włączenia EAX i bardzo wysoką jakość dźwięku, ale do byle jakich głośników nie inwestowałbym w kartę muzyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, ale na mojej aktualnej płycie głównej, żadnego pierdzenia z głośników nie ma. kiedyś miałem inną płytę i miałem te pierdzenie, ehh strasznie było.

A ty jaką masz kartę dźwiękową ? i czy jest opcja wyrównywania głośności ? Wiesz taka jaka jest w windows 7 w ulepszeniach. Wiesz o co chodzi, że jak to włączysz to słychać dźwięki klikania w windows oraz inne takie ktore bez tego są bardzo ciche. Również w grach efekty są bardzo ciche bez tej opcji włączonej. Bo ja aktualnie nie mam zainstalowanych żadnych sterów do dźwięku, są domyślne windowsa i bardzo dobrze chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 11:36, Gesiek12 napisał:

Witam!
Mam problem z BF3 w czasie grania nie ważne czy w sing czy w multi dostaje po 10-15 min
gra mi staje w miejscu i
gre mi zrzuca na pasek a jak chcę przywołać do full screen to nie daje rady tylko muszę
wywalić gre z procesów.

Mam klopot z tym. Poprosił bym was o pomoc. Z góry dziękuje


zainstaluj najnowsze sterowniki do grafy, w moim przypadku nvidia - zainstalowałem najnowsze 285.62 zoptymalizowane sterowniki pod battlefielda i problem znikinął
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem kampanię, zajęła mi ok. 6h, czyli standardowo. Niestety wcale nie jest lepsza od tej z CoDów, to raczej to samo, tyle że bardziej "realistycznie" podane. Wydarzenia są bardziej prawdopodobne, jak na mój gust. Gameplay całkiem podobny do gier z konkurencyjnej serii. Grafika nieporównywalnie lepsza, tu nie ma co dyskutować.

No, teraz przyszedł czas na danie główne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam geforce 8800 i gra mi działa płynnie, choć na najniższych detalach.
Jest tylko jeden problem.
Z jakiegoś powodu odpala mi się w oknie O_o
W ustawieniach jest pełen ekran, a ja ciągle widzę ramkę okna i pasek narzędzi windowsa.
Można się przyzwyczaić, ale wolałbym aby nie było tego tam...ktoś wie o co chodzi?
Sterowniki do karty mam najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 23:20, Hartus napisał:

Kurdę, rok temu zakupiłem Gigabyte GTX 460 1GB i teraz prezentuje się tak słabo. Tu moje
pytanie, czy to tylko BF3 jest taki wymagający czy trzeba powoli myśleć o zmianie kary
jeżeli chce się dalej grać w nowe gry na najwyższych detalach w Full HD?


Ta skala jest jakaś spaprana. Ja osobiście gram w 1680x1050 na ustawienia ultra. Nie mam 50 klatek ale jest płynnie i nie zwalnia. Moja konfiguracja to Phenom x4 955 BE nie kręcony, 8GB RAM 1600Mhz i radek 6850 1 GB. Jest to komp ze średniej półki a Battelefield 3 działa płynnie w ultra singlu i multi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 23:58, Lord_Polish napisał:

A myślicie, że da radę pograć na High w HD na 6870?


Jak masz niezłego procka i dużo ramu to pograsz na ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 09:17, Crew_900 napisał:

A ty jaką masz kartę dźwiękową ?

Mam kartę Sound Blaster X-Fi Elite Pro

Dnia 30.10.2011 o 09:17, Crew_900 napisał:

i czy jest opcja wyrównywania głośności ? Wiesz taka
jaka jest w windows 7 w ulepszeniach. Wiesz o co chodzi, że jak to włączysz to słychać
dźwięki klikania w windows oraz inne takie ktore bez tego są bardzo ciche. Również w
grach efekty są bardzo ciche bez tej opcji włączonej.

Nie mam opcji "wyrównanie głośności" w panelu sterowania/sprzęt i dźwięk/dźwięk/(właściwości na głośniki)/rozszerzenia. bajery i fajne efekty specjalne mam w każdym modzie w panelu od karty muzycznej Entertaiment mode/Audio Creation Mode/Game Mode. Osobiście nie lubię dźwięku kliknięć i innych systemowych dźwięków, ale jak jakiś z nich włączę, obojętnie jaki schemat dźwiękowy windowsa , to słyszę go bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kiedy wydadzą patcha naprawiającego wywalanie z gry? Bo jeszcze pogram tak z godzinę i nerwicy totalnej dostane :/ albo problem z wejściem na server, albo wywalanie po 15minutach gry. Kto w ogóle wymyślił żeby tak szanujący się tytuł został zrobiony we fleshu uruchamianego przez stronę.. powiesić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować