Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 00:26, Redjevel napisał:

Nie wiem co się stało z tym obrazkiem... ale wsadzę go jeszcze raz bo warto :D

Widać Battlefield 3 to naprawdę...
*Zakłada okulary*
... GORRRRRRĄCY TYTUŁ.

Haha, łapiecie? Gorący! Chłopaki, łapiecie? Bo płonie! TAKI GORĄCY! PARZY!

... Nie? Nic z tego? Na pewno? Ech. Goddemyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, choć nie chcę zapeszać udało mi się rozwiązać problem wieszania się gry podczas grania w multi, wg moich obserwacji, sam mam kartę Asus EAH 5850 więc sprawa wygląda tak.
Zrobiłem jedną bardzo prostą rzecz a mianowicie posługując się programem MSI Afrerburner podkręciłem obroty wiatraczka na karcie ..........

I Tyle, teraz sobie gram i nie ma żadnego problemu - należy jednak uważać na jedno, nie ważne jak nie ważne co wystarczy, że dam wszystkie ustawienia graficzne na Ultra i od razu zawias, jeśli manualnie będę sobie ustawiał przeskakując z kilkoma ustawieniami na ultra, to gra bez problemu przymie te ustawienia i będzie sobie radośnie śmigać, to tyle odemnie jeśli ktoś miał podobne problemy co ja, a do tego ma podobną kartę graficzną niech pisze śmiało czy takowe działanie dało jakiś efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie z Radkiem 6570, również muszę ręcznie ustawiać prędkość ale profilami. Przełączam się z Oszczędnego na High Performance. Inaczej gra chodzi w kilku FPSach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 23:55, eske napisał:

Przez 16 kolejnych poziomów grałeś samym mechanikiem? To się nie dziwię, że takie staty
:D

Samym me.. właściwie teraz to się nazywa technik :p. Tak, w BC2 lubiłem grać szturmowcem. W BF3 postanowiłem wyklepać sobie mechanika, fajnie się nim gra. Przy okazji meczyk sprzed 5min dosłownie. Bardzo fanie pokazuje statystyki ten battlelog, można sobie wszystko ładnie podejrzeć. Rundka była ostra.

20111031011722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 07:46, Lucas01 napisał:

Wie ktoś jak po odinstalowaniu ponownie zainstalować grę z płyty. Bo genialny origin
chce mi ściągać z netu

Też tak miałem. Musisz anulować instalacje w momencie gdy pobiera pliki zamiast zgrywać je z płyty i rozpocząć instalację ponownie. Za którymś razem powinno zaskoczyć. U mnie chyba za trzecim razem zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 00:26, Redjevel napisał:

Nie wiem co się stało z tym obrazkiem... ale wsadzę go jeszcze raz bo warto :D


Widzę, że większość olała ten post. Ja za to mam nadzieję, że płytę zostawiłeś lub zdążyłeś ugasić opakowanie :)

Świetnie, bo póki co moim zdaniem nie ma słabych map. Wszystkie są na swój sposób charakterystyczne i ciekawe. Canals i Firestorm świetnie oddają klimat BF2. Rush na Kharg Island to istny D-Day :) No i etap skoku z góry w Damavand Peak, coś wspaniałego. Brakuje mi tylko efektów typu burzy piaskowej z Atacama Desert w BC2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 00:25, Redjevel napisał:

Nie wiem czy przegrałem się już takimi grami ale Bf3 kompletnie mi już się znudził, nie
ma nic ciekawego do roboty... samo bieganie i strzelanie, współpracy prawie nie ma, na
dodatek origin i ten battlelog jest do kitu.
No to sobie już pograłem sądzę..


Bo zawsze w BFie raczej chodziło o granie z własną drużyna.. chociaż i losowo też czasami się dobrze trafi. Ja teraz mniej gram bo reszta znajomych na konsoli dostanie swoje gry dopiero dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 20:09, Kermit napisał:

Jakieś porady co do sterownia myśliwcem ? :)
Helikopter opanowany prawie do perfekcji, ale samolociki mnie dobijają ... szczególnie
manewr zawracania.
Btw gram na PC. Klawa, myszka wiadomo :)


Ja się zastanawiam jak zrobić tzw. hardbreaka, czyli to co przedstawili nawet w kampanii, że gość leci przed nami i nagle wygina się tak do góry i hamuje, przez co nagle znajduje się za nami. Nie był to chyba jedynie skrypt, bo na forum Battleloga widziałem, że ktoś o tym pisał...

No i cholera mogliby dodać te suwaki od głośności, bo mnie to dobija. Słabo słyszę głosy żołnierzy, trochę psuje mi to zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. W wymaganiach BF3 napisane jest, że odpali na GeForce-ach z serii 9. Jednak chciałbym się dowiedzieć jak to jest w praktyce i jaki trzeba mieć sprzęt by przzwoicie sobie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować