Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 13:40, Kafar napisał:

Jak pierwszy to znajdziesz to daj znać;)

Gra online -> serwery -> "pokaż filtr"-> Ustawienia i masz trzy do wyboru - Normalne, Hardcore i Piechota (tylko piechota bez pojazdów). Zaznaczasz i wyszukujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 01:17, Damianuss1 napisał:

Samym me.. właściwie teraz to się nazywa technik :p. Tak, w BC2 lubiłem grać szturmowcem. W BF3 postanowiłem wyklepać sobie mechanika, fajnie się nim gra. Przy okazji meczyk sprzed 5min dosłownie. Bardzo fanie pokazuje statystyki ten battlelog, można sobie wszystko ładnie podejrzeć. Rundka była ostra.


Nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że grasz - tak jak ja zresztą - na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:10, eske napisał:

Nieźle, biorąc pod uwagę fakt, że grasz - tak jak ja zresztą - na konsoli :)

Będzie jeszcze lepiej ;p. Właśnie odkryłem, że pomimo tych wszystkich gnatów jak SCAR, G36 to startowe M4 jest zwyczajnie najcelniejsze, ma najmniejszy odrzut i jest szybkostrzelne, a do tego 30 naboi w magu + jeden do komory (swoją drogą fajnie, że twórcy o tym pomyśleli). Grasz na PS3 czy Xkloc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:16, Damianuss1 napisał:

Będzie jeszcze lepiej ;p. Właśnie odkryłem, że pomimo tych wszystkich gnatów jak SCAR, G36 to startowe M4 jest zwyczajnie najcelniejsze, ma najmniejszy odrzut i jest szybkostrzelne, a do tego 30 naboi w magu + jeden do komory (swoją drogą fajnie, że twórcy o tym pomyśleli). Grasz na PS3 czy Xbox?


Na PS3 :P
Moim zdaniem najlepiej jest używać broni z którą czuje się najlepiej w boju. To, że trzeba wielu punktów na odblokowanie jakiejś broni wcale nie znaczy, że jest dobra - choć za gry w Bad Company 2 tak właśnie uważałem. :)
Swoją drogą tak wygląda u mnie punktacja.

20111031172032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w mechaniku/inżynierze? :P Ja też nim gram przez większość czasu i jest świetny. Fajne karabiny i dodatki do nich, wyrzutnie rakiet i miny sprawiają, że gdy na horyzoncie pojawi się wrogi czołg to nie trzeba spierdzielać, a można go pokonać. Dla mnie najlepsza klasa. Drugą klasą, którą najwięcej gram jest recon, ale to tylko wtedy gdy mam ochotę się przyczaić i zdejmować kolejnych wrogów zamiast rzucać się w wir walki. :) Szturmowcem gram rzadko, ale nie dlatego, że jest nudny, a dlatego, że chcę najpierw odblokować jak najwięcej u mechanika. Nie lubię natomiast supporta. Taki ociężały z tymi swoimi karabinami, które zanim rozstawi to już trzy kulki w łeb dostanie. Zdecydowanie zostawię go na sam koniec.

PS Statów swoich póki co nie pokażę bo nie prezentują się okazale. To jest mój drugi kontakt z serią (wcześniej kilkanaście godzin w multi BC2) i muszę się przestawić z CoD-owego latania na pałę na bardziej taktyczną grę. Jak liczba moich zabić przekroczy liczbę zgonów to pokażę. :D

EDIT: Zgadzam się za to z Twoim powyższym postem. ;) Odblokowałem u mechanika SCAR-H jako trzeci dostępny karabin dla tej klasy, a i tak wolę standardowe AK-74M/AKS-74u i M4A1. Tym SCAR-em jakoś nie lubię grać. Pamiętam, że juz w BC2 nie lubiłem tej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 16:36, Damianuss1 napisał:

> Jak pierwszy to znajdziesz to daj znać;)
Gra online -> serwery -> "pokaż filtr"-> Ustawienia i masz trzy do wyboru -
Normalne, Hardcore i Piechota (tylko piechota bez pojazdów). Zaznaczasz i wyszukujesz.


Super, dzięki ;) masz u mnie piwo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za problem odpalić battleloga w operze i normalnie używać? Ja tak robie i wszystko działa, mimo komunikatów, że przeglądarka nie jest wspierana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:00, Some_kind_of_Devil napisał:

Czy da się jakoś przypisać do gry przeglądarkę inną niż ta domyślna? Używam opery i nie
mam najmniejszej ochoty zmieniać jej na co innego tylko dlatego, że battlelog nie raczy
jej wspierać.


1) Zainstaluj Chrome - http://www.google.com/chrome?hl=pl
2) Utwórz na pulpicie plik o nazwie BF3.cmd
3) Wpisz w nim w jednej linijce:
C:\Users\<TWOJANAZWAUZYTKOWNIKA>\AppData\Local\Google\Chrome\Application\Chrome.exe http://battlelog.battlefield.com/
- przy czym <TWOJANAZWAUZYTKOWNIKA> zamień na nazwę użytkownika z konta w Windowsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:22, Hartus napisał:

A co jest złego w mechaniku/inżynierze? :P Ja też nim gram przez większość czasu i jest świetny. Fajne karabiny i dodatki do nich, wyrzutnie rakiet i miny sprawiają, że gdy na horyzoncie pojawi się wrogi czołg to nie trzeba spierdzielać, a można go pokonać. Dla mnie najlepsza klasa. Drugą klasą, którą najwięcej gram jest recon, ale to tylko wtedy gdy mam ochotę się przyczaić i zdejmować kolejnych wrogów zamiast rzucać się w wir walki. :) Szturmowcem gram rzadko, ale nie dlatego, że jest nudny, a dlatego, że chcę najpierw odblokować jak najwięcej u mechanika. Nie lubię natomiast supporta. Taki ociężały z tymi swoimi karabinami, które zanim rozstawi to już trzy kulki w łeb dostanie. Zdecydowanie zostawię go na sam koniec.


Do inżyniera nic nie mam, to właśnie nim najczęściej gram :). Zwiadowcą gram tylko na tych bardziej otwartych mapach, bez sensu jest grać nim w gąszczu budynków :P. Szturmowiec i żołnierz wsparcia głównie służą mi do wbijania poziomu, idealnie nadają się do walki między budynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 18:41, ray757 napisał:

Co za problem odpalić battleloga w operze i normalnie używać? Ja tak robie i wszystko
działa, mimo komunikatów, że przeglądarka nie jest wspierana

U mnie nie działa, taki jest problem.

@inzkulozik
Dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 17:22, Hartus napisał:

Nie lubię natomiast supporta. Taki
ociężały z tymi swoimi karabinami, które zanim rozstawi to już trzy kulki w łeb dostanie.
Zdecydowanie zostawię go na sam koniec.

IMO nie jest taki zły. Jest nawet bardzo ważny - ma amunicję, a później C4 (jak nie ma mechaników to fajnie się nim rozwala czołgi), Claymore i Moździerz.
Ja lubię chodzić z IARem z Holograficznym, Uchwytem i Laserem. Nieźle podbija mobilność i pozwala na zmniejszenie odrzutu.
Ale fakt, mechanik koksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, myślałem, że C4 to właśnie mechanik posiada. Claymore też jest fajny. Jednak ten support nie jest taki zły jak mi się wydawało. Dam mu jeszcze szansę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:02, Lisun napisał:

IMO nie jest taki zły. Jest nawet bardzo ważny - ma amunicję, a później C4 (jak nie ma mechaników to fajnie się nim rozwala czołgi), Claymore i Moździerz. Ja lubię chodzić z IARem z Holograficznym, Uchwytem i Laserem. Nieźle podbija mobilność i pozwala na zmniejszenie odrzutu. Ale fakt, mechanik koksi.


To powiedz: IMO koksi, jak tak ci się podoba :)

Ale to prawda, bardzo lubię nim grać jak czołgów nie ma w pobliżu, ale jak się jakiś trafi to C4 w pogotowiu - wprawdzie trzeba go jeszcze z bliska podłożyć, ale jak drużyna dobra się trafi to odwrócą uwagę :). Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jak się sprawuje Moździerz w moich rękach, ale wiem jak się sprawuje w czyichś :/.
Szczególnie lubię nim chodzić z takim zestawem jak to ty ująłeś: z hlograficznym, uchwytem i laserem - do tego dobre oko, sprawne palce i nikt ci nie podskoczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:11, Hartus napisał:

O, myślałem, że C4 to właśnie mechanik posiada. Claymore też jest fajny. Jednak ten support Nie jest taki zły jak mi się wydawało. Dam mu jeszcze szansę. :)


Słowami to można tak opisać zwiadowcę, żeby połowa graczy na niego przeszła :). Jeżeli ci się nie podoba to musisz dać mu więcej czasu niż szans :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 19:19, ray757 napisał:

C4 najfajniej zrzuca się na głowy przeciwników z helikoptera :D


Nigdy tak o tym nie myślałem :D. Tylko do tego musi się trafić dobry pilot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować