Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2011 o 17:22, Miki_L napisał:

ponawiam pytanie... Jak zalogować się do battlelog?

Jeśli grasz na konsoli MS to nie logujesz się tam przez konto EA tylko przez passy od konta, które zakładałeś do Xboxa. Też się z tym męczyłem i teraz mi wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W becie bronie dla inżyniera byłe słabsze od takiego, np szturmowca. W już pełną wersję chciałem grać właśnie inżynierem i tu pytanie, czy następne bronie (do Scara nie doszedłem) są mocniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:48, doflamingo napisał:

Przetestowałem betę (dwie różne mapy) które kompletnie nie przypadły

Celownik noktowizyjny to zabawka współczesnego pola walki, nie daje on przewagi, bo każdy może sobie taki założyć. Grunt to odpowiednio z niego korzystać, a to, że nic się przed nim nie ukryje to raczej na tym polega jego praca. Ma też swoje wady, zasłania jakieś 70% reszty ekranu czarnym tłem przez co narażone osoby są tylko na wprost nas. To też doskonała zabawka dla oznaczania kamperów zaszytych gdzieś 400m w krzakach gdzie nasze pociski nawet tam nie dolecą, wystarczy oznaczyć takiego delikwenta i staje się on zdobyczą dla jakiegoś snajpera z naszego zespołu. Według mnie to dobrze, że takie technologiczne zabawki trafiają też do gier. Wystarczy spojrzeć jak zmienił się np hmwwv w stosunku do poprzednich części gdzie karabin maszynowy sterowany jest nie przez otwór wylotowy na dachu wozu, a przez komputer kiedy my siedzimy w środku wozu. Akurat w grze ma to mniejsze znaczenie, ale w realnym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:56, Fimbulvinter napisał:

W becie bronie dla inżyniera byłe słabsze od takiego, np szturmowca. W już pełną wersję
chciałem grać właśnie inżynierem i tu pytanie, czy następne bronie (do Scara nie doszedłem)
są mocniejsze?

Oczywiście, że są słabsze, bo to karabinki na średnie/bliskie odległości. Wystarczy spojrzeć na ich opis w menu gry. Technik to klasa na dwie kategorie, średni ogień i niszczenie pojazdów. Szturmowiec to typowy zabijaka, może walczyć na bliskie i długi dystans w zależności jak sobie sprzęt dobierzesz. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinienem dostać grę więc prześwidruję wszystkie opisy na wylot. Zawsze mam kłopot z zdecydowaniem się. Wiem na pewno, że chcę dużo w czołgach spędzić czasu (dlatego wybrałem B3 zamiast MW3) i sam nie wiem czy lepszy będzie szturmowiec, który w razie unieruchomienia pojazdu da sobie radę na dużą odległość, czy inżynier, który wehikuł naprawi. Wiem, za bardzo się wczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że niektórzy gracze nawet nie znają takiego dodatku do broni jak celownik noktowizyjny, Gra w nim wizualnie nie wygląda wcale lepiej (może kwestia gustu), a nowi gracze, albo ci, którzy jeszcze się nie zapoznali z tym dodatkiem będą mieli znacznie trudniej niż ci gracze, którzy ich używają. Mnie osobiście dodatkowo samo w sobie takie ułatwienie się nie podoba, ponieważ znacznie upraszcza wypatrywanie wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 18:24, Fimbulvinter napisał:

Jutro powinienem dostać grę więc prześwidruję wszystkie opisy na wylot. Zawsze mam kłopot
z zdecydowaniem się.

Polecam więc np stronkę, którą właśnie znalazłem. http://bf3blog.com/battlefield-3-weapons/ widać tam wyraźny podział na Assault Rifles i SMGs Carabines. Te pierwsze jak np http://bf3blog.com/battlefield-3-m16a4/ już widać, że to karabin uniwersalny na bliski i daleki dystans. Podejrzewam, że po zrobieniu z niego snajperskiej wersji z lunetą x6 i dwójnogiem można stać się strzelcem.

Co do czołgów. Niby technik byłby dobry, bo może naprawiać, ale walkę czołgową w BF3 trochę urealniono w stosunku do poprzednich części. Czołg dostając jeden strzał/dwa w bok lub tyłek gdzie ma najsłabszy pancerz zostaje unieruchomiony przez co nie odjedziesz już nim aby w spokoju się naprawić, a jak wyjdziesz to zwyczajnie dostaniesz kulkę. Jeśli tak zależy Ci na grze w czołgu to zwyczajnie trzeba na niego uważać, wjechanie w stado wroga to pewna śmierć. Co zauważyłem fajnego to to, że nie kończy się ani nie przegrzewa palnik do naprawy pojazdów, a do tego naprawa następuje dość szybko. To już zależy od Ciebie kim będziesz grać w tym czołgu, najlepszym teamem byłby technik i ktoś kto siedzi na karabinie maszynowym. Kiedy zostaniesz dziabnięty to wyskakujesz i naprawiasz, dostajesz punkty, bo kumpel siedzi w pojeździe i przy okazji wspiera Cię ogniem. Ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też czasami w kampanii zdarza się że nie chce wykonać jakiegoś zadania. Dochodzę do danego punktu i nic się nie dzieje. Na razie daje sobie spokój z kampanią i wracam do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 17:52, Damianuss1 napisał:

> ponawiam pytanie... Jak zalogować się do battlelog?
Jeśli grasz na konsoli MS to nie logujesz się tam przez konto EA tylko przez passy od
konta, które zakładałeś do Xboxa. Też się z tym męczyłem i teraz mi wszystko działa.


Czyli mam wpisać maila z konta EA i kod dostępu xbox Live, czy nazwę konta xbox Live i kod dostępu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 18:52, Mozgotrzep napisał:

Czyli mam wpisać maila z konta EA i kod dostępu xbox Live, czy nazwę konta xbox Live
i kod dostępu?

Mhmm, już mi się pomieszało. Jak zakładałem konto na XBL zdaje się to założyłem skrzynkę na hotmail. Konto EA mam na gmailu. Aby się zalogować używam emaila z hotmaila i hasła, które tam podałem... chyba dobrze mówię. W każdym razie mi wszystko działa, loguję się kiedy tylko chcę, a staty z meczu są aktualne już po kilku sekundach od zapisania statystyk z meczu w grze, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój gamertag (konto na konsoli) łączy się z kontem EA. Wpisz dane tego konta EA które połączyłeś z gamertagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:44, T3de napisał:

co jest kompletnie wbrew mojemu stylowi gry. Efekt? 25-6 co jest moim osobistym rekordem.
Mapa: Operation Metro, podbój 32os.

Pamiętaj, że tłumik zaniża zadawane obrażenia na długie odległości (do tego ten karabinek to SMG). W Operation Metro jeszcze się sprawdzi, ale na mapkach z otwartym terenem lepiej go ściągnąć i też założyć coś co nie zaniży zadawanych obrażeń, laser np. Byle nie latarkę, bo wtedy widać Cię z 200m...

@EDIT
Ehh, a najlepsi to już są w ogóle Ci, który zakładają tą latarkę do wyborowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym BFie dziwi mnie to,iż nóż nie zabija jednym "sieknięciem" (stojąc twarzą w twarz z oponentem). Zajście od tyłu rzeczywiście uruchamia skrypt z efektowną animacją i oczywiście zabija z miejsca. Ale atakując od frontu parę razy doznałem facepalma , że nie zabiłem a zadałem jakieś ździebko obrażeń. Kolejny nawyk z BC2 (czyli aim noża), którego trzeba się oduczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nadal nic.. wpisałem maila i hasło tak samo, jak Ty i ciągle ten sam komunikat. Czy konieczne jest do rejestracji gry xbox live gold, czy można to zrobić na bezpłatnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grałeś już w multi?

Po poytaniu o Golda sądzę, że nie.

Aby zalogować się na Battlelog MUSISZ ROZEGRAĆ JEDEN MECZ. Lub zagrać w Coopa... Do tego potrzeba golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:33, Mozgotrzep napisał:

niestety nadal nic.. wpisałem maila i hasło tak samo, jak Ty i ciągle ten sam komunikat.
Czy konieczne jest do rejestracji gry xbox live gold, czy można to zrobić na bezpłatnym?

Wydaje mi się, że trzeba mieć golda, battlelog zapisuje staty z multi. Jak ma je zapisywać kiedy się w niego nie gra. Może w tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:37, Sipso2008 napisał:

Czy grałeś już w multi?

Po poytaniu o Golda sądzę, że nie.

Aby zalogować się na Battlelog MUSISZ ROZEGRAĆ JEDEN MECZ. Lub zagrać w Coopa... Do tego
potrzeba golda.


ok, dzięki... sierota ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Mówiłem ci wcześniej. Tak twierdzi FAQ na stronie battleloga. PCtowcy wystarczy, że dodadzą kod do konta, a konsolowcy muszą zagrać w multi/coopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to byłem przyzwyczajony po CoD, że nóż to ma zasięg równie duży co dzida i zabija za pierwszym razem. Tutaj się okazało, że trzeba zajść kogoś od tyłu. Daje to dużo satysfakcji choć kilka razy podczas tej animacji ktoś posłał mi kulkę i padłem równie szybko co moja ofiara. :) Była też jedna sytuacja, że spotkałem się z wrogiem na schodach, ja zbiegałem on wchodził, i jednym ciosem noża mnie zabił od przodu/boku bez żadnej animacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie:
Otóż zastanawiam się czy już kupić Battlefielda 3, czy poczekać aż stanieje i wydane zostaną patche..., czytałem, że za ok. pół roku ma zostać wydane poprawione wydanie Battlefielda.
Po ok. jakim czasie gra ta może trafić do serii EA Classics?
Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować