Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Masakra. Też właśnie się o to pytam.

Zamieszczam notatkę od Razor''a nt. tej witaminki. Nie korzystałem... jeszcze...:
Razor1911 doesn''t accept and support the online DRM "Origin" from EA.

This release is dedicated to our fans worldwide who bought this game on
legal way and don''t want to install the trojan from Electronic Arts to play
online.

Dodam że z tym Origin to śmiechu warte... Prawdopodobnie jedyny wirus którego mam na kompie. :)


BTW. Wyczytałem też że Origin i tak MUSI być zainstalowany. Ale już nie musi być odpalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co Wam przeszkadza w Origin. Odpalasz go, siedzi sobie potem w trayu w tle. Że niby trojan, wirus, spyware? Heh... Ta wiem, zaraz znajdą się marudy, które zaczną przypominać wpisy EULA (czy jak to tam zwał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dla niektórych te małe procenty obliczeniowe procka które Origin zajmuje mogłyby poprawić nieco wydajność w samej grze... Poza tym... No po kiego to grzyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz o co chodzi to się lepiej nie odzywaj.

Gościu zrobił test, Origin jak Ci siedzi w Trayu monitoruje Ci różne programy. Powiedz mi kolego co taki Origin ma współnego ze Skype że się nim interesuje? Jest to kolejne badziewie do wyciągana informacji o użytkowniku. A my, chcąc grać w BF''a musimy zaakceptować regulamin. :)

Witaminki nie użyje bo nie chciałbym bana dostać, a tu jesteś tak jakby pod ścianą albo dajesz telefon albo wpierdziel. Zawsze możesz spróbować uciec, ale konsekwencje mogą być gorsze...

Co do wydajności to też racja, ty też super kompa mega z kosmosu nie masz więc pewnie te kilka klatek więcej by się zawsze przydało. (Taa, pewnie napiszesz zaraz że masz cały czas 60FPS na full detalach i nigdy Ci nie spadnie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2011 o 17:58, Manix69 napisał:

Co do wydajności to też racja, ty też super kompa mega z kosmosu nie masz więc pewnie
te kilka klatek więcej by się zawsze przydało. (Taa, pewnie napiszesz zaraz że masz cały
czas 60FPS na full detalach i nigdy Ci nie spadnie!)


Właśnie, osoby które walczą o każdego małego FPSa byłby w niebo wzięte gdyby Origin poszedł w... las..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 małe pytania. Pierwsze gupie i no0bskie: jak się oznacza przeciwnika? Wystarczy ze go zobacżę na mapie i tyle czy jeszcze coś>.<? I jeszcze - jak z waszym ogólnym k/d? Chwalcie sie, pewnie jest czym^^ Moje: 0.766 ale rośnie, moze w weekend do 1.0 dociągne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:51, RakuPL napisał:

Nie rozumiem co Wam przeszkadza w Origin. Odpalasz go, siedzi sobie potem w trayu w tle.
Że niby trojan, wirus, spyware? Heh...


samochodu też na ulicy nie zamykasz, bo przeciez złodzieje to pic na wode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:58, Manix69 napisał:

Jak nie wiesz o co chodzi to się lepiej nie odzywaj.

Tylko czemu Ci od razu ciśnienie skacze? o_O

Dnia 02.11.2011 o 17:58, Manix69 napisał:

Gościu zrobił test, Origin jak Ci siedzi w Trayu monitoruje Ci różne programy. Powiedz
mi kolego co taki Origin ma współnego ze Skype że się nim interesuje? Jest to kolejne
badziewie do wyciągana informacji o użytkowniku. A my, chcąc grać w BF''a musimy zaakceptować
regulamin. :)

Gościu zrobił test bla bla bla... link or it didn''t happen ;)

Dnia 02.11.2011 o 17:58, Manix69 napisał:

Witaminki nie użyje bo nie chciałbym bana dostać, a tu jesteś tak jakby pod ścianą albo
dajesz telefon albo wpierdziel. Zawsze możesz spróbować uciec, ale konsekwencje mogą
być gorsze...

No cóż tak jak piszesz. Ban lub Origin - wybieram Origin :)

Dnia 02.11.2011 o 17:58, Manix69 napisał:

Co do wydajności to też racja, ty też super kompa mega z kosmosu nie masz więc pewnie
te kilka klatek więcej by się zawsze przydało. (Taa, pewnie napiszesz zaraz że masz cały
czas 60FPS na full detalach i nigdy Ci nie spadnie!)

Nie wiem nie mierzyłem niczym :) O właśnie jest jakiś benchmark wbudowany w BF3?


@Pernia

Dnia 02.11.2011 o 17:58, Manix69 napisał:

samochodu też na ulicy nie zamykasz, bo przeciez złodzieje to pic na wode?

A co EA ci przez Origin auto ukradło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celownik noktowizyjny plus M416 i rączka to strasznie przegięte połączenie, zawsze kiedy tego używam na TDM to jestem w czołówce. Często ludzi widać nawet przez ściany np. kontenerów czy innych osłon bo im modele wystają. Ogólnie co to za noktowizor przez który widać ludzi i pojazdy na żółto ;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś połączenie nokto i termowizora. Głupie, i niektórzy mają za łatwo (czarnoskóry assault campiący w jakimś pomieszczeniu ciemnym z m416 z noktowizorem i tłumikiem, no ja was bardzo proszę).

Kurde gdzie można się bezstresowo nauczyć latać tymi jetami. Normalnie na serwerze ciężko znaleźć nieużywanego jeta, a nawet jeśli to zaraz spadam i zaczyna się "U F*CKING NOOB", "RETARTED IDIOT" itp. No a potrzeba minimum 3 graczy i jakoś zawsze trafiam na ludzi do których nie trafia, że próbuję poćwiczyć i żeby nie ściągał mnie z tego cholernego stingera ew. innej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji na PS3 trzeba grę jakoś instalować? Pleja mam od niedawna i nie za bardzo wiem co i jak. Jeżeli trzeba instalować to jak to zrobić? Włączyłem grę i ściągał mi się tylko ~230MB patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:39, ja33no napisał:

Celownik noktowizyjny plus M416 i rączka to strasznie przegięte połączenie, zawsze kiedy
tego używam na TDM to jestem w czołówce. Często ludzi widać nawet przez ściany np. kontenerów
czy innych osłon bo im modele wystają. Ogólnie co to za noktowizor przez który widać
ludzi i pojazdy na żółto ;p?

termika nie noktowizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w B3 na PC ale mam PS3. Wsadzasz płytę i wszystko się automatycznie robi, czasami trzeba grę zainstalować czy ściągnąć jakąś łatkę ale to zrobi wszystko za Ciebie konsola, Ty tylko potwierdzasz jeśli coś wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:56, KamyK_84 napisał:

Jakieś połączenie nokto i termowizora. Głupie, i niektórzy mają za łatwo (czarnoskóry
assault campiący w jakimś pomieszczeniu ciemnym z m416 z noktowizorem i tłumikiem, no
ja was bardzo proszę).

Takie uroki współczesnego pola walki ;p. A to urządzenie to thermo night vision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:11, DarkWolf_PL napisał:

termika nie noktowizja.

Może źle coś przetłumaczyli na polski, ale pisze że jest to celownik noktowizyjny, przydaje się przy szczątkowym świetle, nic w opisie nie ma o termowizji czy innych sztuczkach predatora. Dlatego mnie to dziwi ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:15, ja33no napisał:

> termika nie noktowizja.
Może źle coś przetłumaczyli na polski, ale pisze że jest to celownik noktowizyjny, przydaje
się przy szczątkowym świetle, nic w opisie nie ma o termowizji czy innych sztuczkach
predatora. Dlatego mnie to dziwi ;p.

Chodzi o to, ze system tzw termowizji aktywnej wykorzystuje rozpraszanie szczatkowego zrodla swiatla do detekcji. Dlatego jest przydatny np w nocy, w lesie. Natomiast nie spelnia swojej roli w kompletnie zaciemnionej piwnicy 3 pietra pod ziemia. Wtedy zolnierz powinien miec swoje, miniaturkowe zrodlo swiatla.
Nie wiem czy o to Ci chodzilo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:56, KamyK_84 napisał:

Kurde gdzie można się bezstresowo nauczyć latać tymi jetami. Normalnie na serwerze ciężko
znaleźć nieużywanego jeta, a nawet jeśli to zaraz spadam i zaczyna się "U F*CKING NOOB",
"RETARTED IDIOT" itp. No a potrzeba minimum 3 graczy i jakoś zawsze trafiam na ludzi
do których nie trafia, że próbuję poćwiczyć i żeby nie ściągał mnie z tego cholernego
stingera ew. innej broni.


Mam dokładnie ten sam problem, tylko jeszcze helikoptery chciałem obczaić i też nie ma jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:56, KamyK_84 napisał:

Jakieś połączenie nokto i termowizora. Głupie, i niektórzy mają za łatwo (czarnoskóry
assault campiący w jakimś pomieszczeniu ciemnym z m416 z noktowizorem i tłumikiem, no
ja was bardzo proszę).


Hehe ja akurat używam na m416 tej ''''termowizji'''' bo to ułatwia sprawę w tych całych kurzawach po eksplozji. Bardziej mnie denerwuje spamowanie wyrzutniami rpg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować