Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

>Bardziej mnie denerwuje spamowanie wyrzutniami rpg itp.

RPG i tak słabe w porównaniu do tego co było w BC2. (chociaż tam to było M2CG, chyba czy jakoś tak, i spam tym na innych). Przynajmniej takie moje odczucie, na normal serwerach żeby zabić kogoś z wyrzutni muszę naprawdę blisko niego trafić (lub wgl w niego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Będzie ktoś może dziś w nocy grał w Battlefield 3 na PS3? Jak wiadomo ze znajomymi gra się lepiej niż samemu ;).
A tak przy okazji to wie ktoś może jak się sprawdza karabin snajperski SW-98? SWD i MK11 MOD 0 zaczynają mnie nieco wkurzać. Od kiedy to trzeba strzelić trzy razy w szyję, żeby wróg padł?! O ile się nie mylę to ta broń była również w Bad Company 2, a jak to wygląda w Battlefield 3? Ile razy przeciwnik musi dostać, żeby go zabić - nie licząc głowy :) - i czy ma mocny odrzut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabija po strzale w głowę i po dwóch strzałach gdziekolwiek. Na początku żeby po strzale przeładować musisz odsunąć od oka lunetę i kliknąć jeszcze raz, po jakimś czasie odblokujesz lepszy magazynek i nie będziesz musiał oddalać oka od lunety po każdym strzale. Tak czy siak bywa denerwująca, kiedy trafisz i nie masz już okazji dobić przeciwnika drugim strzałem. Odrzut jest raczej słaby, po strzale wraca celownik w to samo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny problem... W trakcie pobierania przepustki wyskakuje mi powiadomienie "nie można pobrać Przepustka sieciowa". Rozumiem, że mam się zgłosić do EA, czy jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2011 o 18:29, RakuPL napisał:

A co EA ci przez Origin auto ukradło? :)

nic spcjalnego, ale ja nie lubie jak mi się ktoś wkrada w moją prywatność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:56, ja33no napisał:

Zabija po strzale w głowę i po dwóch strzałach gdziekolwiek. Na początku żeby po strzale
przeładować musisz odsunąć od oka lunetę i kliknąć jeszcze raz, po jakimś czasie odblokujesz
lepszy magazynek i nie będziesz musiał oddalać oka od lunety po każdym strzale. Tak czy
siak bywa denerwująca, kiedy trafisz i nie masz już okazji dobić przeciwnika drugim strzałem.
Odrzut jest raczej słaby, po strzale wraca celownik w to samo miejsce.


Nieźle, a z tym magazynkiem to ta snajperka będzie niepokonana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO, ta snajperka nie jest taka mocna na jaką się wydaję, odblokowałem ją już dawno, a wciaż gram M39 EMR, dodatkowo zamontowanie, zamku dwutaktowego ("magazynek" o którym mówicie) wiąże się z utratą drugiego bardzo ważnego dodatku jakim jest dwójnóg... Jedyny plus tej snajpy to chyba zabójczo dobry zasięg...(dzisiaj ustrzeliłem typa hs''em z 600m <chwali się> ^^)

PS: Zauważyłem teraz, że pytałeś o SW-98, ja pisałem z myślą o ostatniej M98B, ale jak widać po moich relacjach, to niczym się nie rożni od swojej poprzedniczki, poza szybszym dodaniem "następnej kuli do komory" i wspomnianym już większym zasięgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozwiązaniu problemów z myszką (zmniejszona ilość chyba polling rate w Hz) i przeniesieniu się ze strzelania do czerwonych trójkącików do trybu HC. Muszę powiedzieć, że gra jest boska. Grafika w kampanii wywołuje opad szczęki w MP też jest bardzo dobrze.

Model lotu samolotów jest bardzo fajny. Można używać prawdziwych manewrów. Jak np. szybko zwolnić pod dużym kontem natarcia, by znaleźć się za przeciwnikiem (manewr kobry?) albo przy małej prędkości lądowania samolot idzie czasami trochę bokiem. Latam w końcu na myszce tylko do jednego z przycisków mam przypisane makro ruchu myszki do tyłu dzięki czemu mogę łatwiej manewrować samolotem.

Szkoda tylko, że nie ma więcej dużych map jak Caspian Border czy chyba najlepsza Kharg Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 08:41, byverter napisał:

Model lotu samolotów jest bardzo fajny. Można używać prawdziwych manewrów. Jak np. szybko
zwolnić pod dużym kontem natarcia,

*Kątem.. Piszę jak analfabeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem, po pobraniu gry z Origin i próbie jej uruchomienia wyskakuje mi komunikat:
Aby zakończyć instalację i aktywować grę, musisz mieć uprawnienia administratora
Zaloguj się jako Administrator i uruchom aplikację ponownie

Problem w tym że jestem zalogowany jako administrator, a gdy próbuje "Uruchomić jako administrator" korzystając z menu kontekstowego, nie ma żadnej reakcji, po prostu się nie włącza ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:56, ja33no napisał:

Zabija po strzale w głowę i po dwóch strzałach gdziekolwiek. Na początku żeby po strzale
przeładować musisz odsunąć od oka lunetę i kliknąć jeszcze raz, po jakimś czasie odblokujesz
lepszy magazynek i nie będziesz musiał oddalać oka od lunety po każdym strzale. Tak czy
siak bywa denerwująca, kiedy trafisz i nie masz już okazji dobić przeciwnika drugim strzałem.
Odrzut jest raczej słaby, po strzale wraca celownik w to samo miejsce.


Na daleki dystans zawsze liczy się pierwszy strzał który musi być ostatnim. Problem z przeładowaniem pojawia się gdy przeciwnik podchodzi. Wtedy strzelam ze snajperki, jak nie trafie w głowę.. wyciągam pistolet (najlepiej z latarka) i dobijam ziomka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 10:09, Mafioso_PL napisał:

Panowie mam problem, po pobraniu gry z Origin i próbie jej uruchomienia wyskakuje mi
komunikat:
Aby zakończyć instalację i aktywować grę, musisz mieć uprawnienia administratora
Zaloguj się jako Administrator i uruchom aplikację ponownie

Problem w tym że jestem zalogowany jako administrator, a gdy próbuje "Uruchomić jako
administrator" korzystając z menu kontekstowego, nie ma żadnej reakcji, po prostu się
nie włącza ... :/



Okej, ten problem już rozwiązany, ale pojawił się inny.
Gra aktywowana, jednak wraz się nie uruchamia, bez żadnego komunikatu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 10:52, Mafioso_PL napisał:

Okej, ten problem już rozwiązany, ale pojawił się inny.
Gra aktywowana, jednak wraz się nie uruchamia, bez żadnego komunikatu :/

Wejdź na battleloga po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:51, RakuPL napisał:

Nie rozumiem co Wam przeszkadza w Origin. Odpalasz go, siedzi sobie potem w trayu w tle.
Że niby trojan, wirus, spyware? Heh... Ta wiem, zaraz znajdą się marudy, które zaczną
przypominać wpisy EULA (czy jak to tam zwał).


Jedni na prywatność narzekają, inni na to że słabiej im BF chodzi.. jak tak marudzą to niech sobie lepszy komputer kupią ;). Ale wiesz jak to jest.. na coś trzeba ponarzekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę, ale ciągle pisze "Initializing", uruchamia się na chwilę okno o nazwie "Origin - uruchamianie gry" i to by było na tyle, mogę tak czekać do śmierci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 11:53, Mafioso_PL napisał:

Wchodzę, ale ciągle pisze "Initializing", uruchamia się na chwilę okno o nazwie "Origin
- uruchamianie gry" i to by było na tyle, mogę tak czekać do śmierci ;)

A przeglądarka jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 12:59, robasz napisał:

Pograłem troszkę w multi, ale mam do was pytanko - czy samoloty to jednorazówki? Czy
uda się nimi lądować jak helikopterami? Raz udało mi się przyziemić na lotniskowcu, ale

Da się. Musisz zwolnić przed lądowaniem. Samolot robi się trochę niestabilnych, ma większy kąt natarcia. Lądujesz i hamujesz. Niestety samolot nie naprawia się sam na lotnisku jak w BF2 (a w trybie HC nie ma odnawiania zdrowia/pancerza co akurat dobrze)

Według mnie zachowanie samolotu przy małej prędkości jest bardzo fajnie zrobione (prawdziwy myśliwiec powinien być do opanowania nawet przy 150-200 km/h) przy dużym kącie natarcia.Jak ktoś był na jakimś air show to widział takie wolne przeloty. Choć prędkość z dopalaczami powinna być większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować