Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2011 o 14:26, Darkstar181 napisał:

Nie mówcie mi że flary do smigłowców i jetów trzeba odblokować !?

Tak, ale następuje to dość szybko, są to pierwsze w kolejności dodatki do odblokowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 13:38, diabolo20 napisał:

Witam
Też macie lekkie lagi w tej grze mimo że serwer battlelogu pokazuje brak pingu na serwerze?

Jeśli nie ma pingu to nie oznacza, że połączone jest dobre. Ping to wysłanie 32 bajtów danych i zmierzenie czasu w jakim dojdzie i wróci z serwera. Im mniejszy czas tym lepszy ping, brak pingu oznacza brak testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 14:26, Darkstar181 napisał:

Nie mówcie mi że flary do smigłowców i jetów trzeba odblokować !?


Jak w śmigłowcu idzie szybko tak mimo iż JET żeby być konkurencyjny potrzebuje tylko 700pkt (300 flary i kolejne 400 namierzanie automatyczne) to nie mogę ani jednego punktu nabić ;/ Ci co mają pociski naprowadzane mnie rozwalają od razu ;/

Ale zestrzelenie samolotu z ziemi wyrzutnią rakiet jest banalne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:41, Kafar napisał:


Ale zestrzelenie samolotu z ziemi wyrzutnią rakiet jest banalne ;D


ale i tak najwięcej satysfakcji daje trafienie pilota ze snajperki ;)
co prawda tutaj jeszcze reconem się nie bawiłem ale w BF2 kilka razy wyszła mi taka sztuka :D

PS
czy was też irytuje brak możliwości ustawienia klas albo sterowania poza grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi że nie mam origin na kompie ....


Jakieś pomysły? :/
Próbowałem reinstalacji, i uruchamiania ponownie PC, jestem świeżo po formacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:49, Mafioso_PL napisał:

Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi że nie mam origin na kompie ....


Jakieś pomysły? :/
Próbowałem reinstalacji, i uruchamiania ponownie PC, jestem świeżo po formacie.


Odpalasz grę przez origin i mówi Ci że nie masz zainstalowanego origin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:46, Zand79 napisał:

ale i tak najwięcej satysfakcji daje trafienie pilota ze snajperki ;)
co prawda tutaj jeszcze reconem się nie bawiłem ale w BF2 kilka razy wyszła mi taka sztuka
:D


W BF2 też mi się to udało, tu nawet nie próbowałem ;P

Dnia 03.11.2011 o 15:46, Zand79 napisał:

PS
czy was też irytuje brak możliwości ustawienia klas albo sterowania poza grą?


Mnie bardziej wkurza że nie mogę broni skonfigurować przez www bo często siedzę np. w pracy na battlelogu i przeglądam ulepszenia aż chciałbym sobie przygotować sprzęt na partię po pracy.. wracam i gram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to już mam tego dość. Poprosiłem EA o nowy kod sieciowy, dostałem. Wpisałem i znowu to samo: nie można pobrać. Nie wiem, o co chodzi, ale jeśli macie jakieś pomysły, błagam, pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z originem przy instalacji. Założyłem nowe konto na mój email. Wyskoczyło, że na tym emailu juz jest konto co jest niemożliwe. Załozyłem drugie konto na mój zapasowy email. Wyskoczyło, ze na tym emailu tez juz jest konto. Wysłałem prośbe o zmiane hasła na moj glówny email, przyszedł kod który wkleiłem w odpowiednią rubrykę - wyskoczyło, że kod jest nieprawidlowy do k*** ch*** co to kurna ma byc, jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 17:08, conan8 napisał:

mam problem z originem przy instalacji. Założyłem nowe konto na mój email. Wyskoczyło,
że na tym emailu juz jest konto co jest niemożliwe. Załozyłem drugie konto na mój zapasowy
email. Wyskoczyło, ze na tym emailu tez juz jest konto. Wysłałem prośbe o zmiane hasła
na moj glówny email, przyszedł kod który wkleiłem w odpowiednią rubrykę - wyskoczyło,
że kod jest nieprawidlowy do k*** ch*** co to kurna ma byc, jakieś rady?

Na stronie EA jest kontakt z supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 16:29, Mozgotrzep napisał:

szczerze to już mam tego dość. Poprosiłem EA o nowy kod sieciowy, dostałem. Wpisałem
i znowu to samo: nie można pobrać. Nie wiem, o co chodzi, ale jeśli macie jakieś pomysły,
błagam, pomóżcie...


A to nie o to chodzi ? http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654347723461388/

Wielki minus dla DICE że dało się poganiać EA aby tylko wypuścić nie dopracowaną grę przed Call of Duty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 17:45, Kafar napisał:

> szczerze to już mam tego dość. Poprosiłem EA o nowy kod sieciowy, dostałem. Wpisałem

> i znowu to samo: nie można pobrać. Nie wiem, o co chodzi, ale jeśli macie jakieś
pomysły,
> błagam, pomóżcie...

A to nie o to chodzi ? http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654347723461388/

no właśnie problem w tym, że nie mogę rozegrać nawet jednego meczu... Rozpoczyna się pobieranie przepustki, dochodzi do 43% i dupa, "nie można pobrać Przepustka sieciowa". Próbowałem tysiąc razy, wyczyściłem pamięć podręczną i nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic z tamtego Ci nie pomogło, pisz do EA lub czekaj na poprawkę bo jak tam napisali.. "pracują nad tym" :)

Przykro mi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 18:50, Kafar napisał:

Jeżeli nic z tamtego Ci nie pomogło, pisz do EA lub czekaj na poprawkę bo jak tam napisali..
"pracują nad tym" :)

Przykro mi ;/

spoko... zastanawiam się tylko, czy to na pewno wina EA, bo możliwe, że po prostu mam jakiś błąd związany z XBL. No ale poczekam, może coś naprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w BC2 czuło się tą radość kiedy z głównego działa czołgu zestrzeliło się lecący śmigłowiec. Co prawda moje dokonanie dzisiejsze to prawie prawie, bo udało mi się ustrzelić lecącego myśliwca :p, niestety obrażenia to tylko unieruchomienie, ale i tak się rozbił. Wierzcie lub nie, to niezapomniana chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować