Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 15:57, Hartus napisał:

Czyli zmienić PL na EN jak będę chciał przywrócić, tak? Dzięki za pomoc. :)


Żeby zmienić na angielski musisz mieć wpisany en_US (lub G:\EA\Battlefield 3\GDFBinary_en_US.dll w kluczu GDFBinary). Sam to zrobiłem po przejściu kampanii, bo jednak wolę angielskie okrzyki i podpisy w multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem pozytywnie nastawiony do strzelanin online, ale powiem tylko tyle. Gram na PS3 i gra po prostu cudowna. Boję się tego co musi być na PC skoro na konsolach daje radę bardzo przyjemnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gra haczy i się zacina, dźwięk wariuje, w multi broń znika i singla wywala do pulpitu. Zmieniałem sterowniki od grafiki na starsze, tylko pogorszyło, myślałem że to wina zintegrowanej karty dźwiękowej, ale pożyczyłem od kolegi SoundBlastera i nic. Nie zależnie czy niskie czy wysokie ustawienia gra działa tak samo. Moja konfiguracja:
Intel c2d 2,1ghz
3gb RAM
2x 9600GT w SLI
wynik w 3d Mark 03 to ponad 39tys. (na innym komputerze który ma 37tys. gra chodziła bez problemu na wysokich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 18:25, Some_kind_of_Devil napisał:

2 rdzenie.
Na moim kompie z 2 rdzeniowym prockiem nie działa gra w ogóle, a u brata z prockiem 4
rdzeniowym i resztą bebechów podobną do mojego gra smiga aż miło ;]

ale mimo wszystko w minimalnych jest podany 2 rdzeniowy.

Aha!!! Zapomniałem dodać że takie cuda dzieją się w singlu, bo w multi poza znikającą bronią to gra działa na średnich bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 18:25, Some_kind_of_Devil napisał:

2 rdzenie.
Na moim kompie z 2 rdzeniowym prockiem nie działa gra w ogóle, a u brata z prockiem 4
rdzeniowym i resztą bebechów podobną do mojego gra smiga aż miło ;]

2 rdzeniowy i3 540@4,25 (reszta w podpisie). 1920x1080,wszystko na ultra,jedynie opóźniony antyaliasing 2x. Minimum 45fps mierzone Frapsem na 64os. podboju (mapa Granica Kaspijska). Więc nie pieprzyć o 2 rdzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:49, Manix69 napisał:

Jak zaczynałem grać w multi miałem minimapę teraz nie mam. Wiecie może dlaczego?


Może przypadkiem włączyłeś tryb hardcore? Tam mapy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się wam, że 145 poziomów to przesada? :) Mi by chyba wystarczyło 50 i odblokowywanie dodatków i broni dla każdej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 22:22, Hartus napisał:

Nie wydaje się wam, że 145 poziomów to przesada? :) Mi by chyba wystarczyło 50 i odblokowywanie
dodatków i broni dla każdej klasy.

Cytując: "Dice było zaskoczone liczbą osób, które awansowały na ostatni poziom i odblokowały wszystkie przedmioty w BC2, przez co w BF3 wszystkiego ma być więcej. Tyczy się to zarówno unlocków, poziomów doświadczenia czy nawet liczby graczy na serwerze (...)". Niby się tu przyłożyli, sam nie wiem czy nawet do tego 50lv dotrwam...
PS. Przy okazji proszę o podawanie swoich nickow, aby można było sie zapraszać na battleloga. Battlelog to niby battlefieldowy facebook, a co to za facebook bez znajomych ^^ (tumany ode mnie dopiero przesiadają sie na 7 albo czekają na 6 grudnia -.-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 22:26, T3de napisał:

PS. Przy okazji proszę o podawanie swoich nickow, aby można było sie zapraszać na battleloga.
Battlelog to niby battlefieldowy facebook, a co to za facebook bez znajomych ^^ (tumany
ode mnie dopiero przesiadają sie na 7 albo czekają na 6 grudnia -.-).



http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Coen/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 21:59, Sipso2008 napisał:

> Jak zaczynałem grać w multi miałem minimapę teraz nie mam. Wiecie może dlaczego?
Może przypadkiem włączyłeś tryb hardcore? Tam mapy nie ma.

Domyślnie niestety jest mapa w HC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 07:37, byverter napisał:

> > Jak zaczynałem grać w multi miałem minimapę teraz nie mam. Wiecie może dlaczego?

> Może przypadkiem włączyłeś tryb hardcore? Tam mapy nie ma.
Domyślnie niestety jest mapa w HC.


Oj to sorry, opierałem się na doświadczeniach z BC2. To dupa. Oznaczanie wrogów pewnie normalnie też działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2011 o 22:26, T3de napisał:

PS. Przy okazji proszę o podawanie swoich nickow, aby można było sie zapraszać na battleloga.
Battlelog to niby battlefieldowy facebook, a co to za facebook bez znajomych ^^ (tumany
ode mnie dopiero przesiadają sie na 7 albo czekają na 6 grudnia -.-).


http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Polo410/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 07:47, Sipso2008 napisał:

Oj to sorry, opierałem się na doświadczeniach z BC2. To dupa. Oznaczanie wrogów pewnie
normalnie też działa?

Tylko na minimapie, ale konfiguracja serwera jest bardzo obszerna i można praktycznie wszystko wyłączyć/zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować