Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Po dołączeniu do serwera po minucie mnie z niego wyrzucało więc zaktualizowałem punkbustera, dodałem do niego battlefielda i teraz po dołączeniu do serwera po jakiś 30 sekundach wyszło mi i wyskoczył komunikat:

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player ''PL****SH'' (for 0 minutes) ... No Packet

Co robić? Jak na razie to mam same problemy z zagraniem w battlefielda... jedynie na początku bez najmniejszych problemów grałem a teraz... Moim zdaniem cały ten Origin to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie kupiłem dziś BFa 3 i zastanawia mnie jedno, czy na serwery trzeba wchodzić przez przeglądarkę ? i o co chodzi z Battelogiem ? potrzebny jest do gry ? zainstaluje dopiero jutro, bo siedze u dziewczyny i dziś nie mam opcji wszystkiego sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 23:32, filip1-1 napisał:

Witam, mam pytanie kupiłem dziś BFa 3 i zastanawia mnie jedno, czy na serwery trzeba
wchodzić przez przeglądarkę ? i o co chodzi z Battelogiem ? potrzebny jest do gry ? zainstaluje
dopiero jutro, bo siedze u dziewczyny i dziś nie mam opcji wszystkiego sprawdzić


Najpierw odpalasz Origin i się logujesz następnie klikając uruchom Bf3 , włącza ci się przeglądarka ( Battlelog ) tam wyszukujesz serwer i dopiero możesz dołączyć do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 00:14, Bralo napisał:

> Witam, mam pytanie kupiłem dziś BFa 3 i zastanawia mnie jedno, czy na serwery trzeba

> wchodzić przez przeglądarkę ? i o co chodzi z Battelogiem ? potrzebny jest do gry
? zainstaluje
> dopiero jutro, bo siedze u dziewczyny i dziś nie mam opcji wszystkiego sprawdzić


Najpierw odpalasz Origin i się logujesz następnie klikając uruchom Bf3 , włącza ci się
przeglądarka ( Battlelog ) tam wyszukujesz serwer i dopiero możesz dołączyć do gry.

a jakjest z singlem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, odpalisz battleloga wszystko zrozumiesz, w skrócie jest to wirtualne menu, masz tam dostęp do szczegółowych statystyk, znajomych, profilu, oficjalnego forum, coś jak battlefieldowy facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 00:43, DarkWolf_PL napisał:

Tak samo, odpalisz battleloga wszystko zrozumiesz, w skrócie jest to wirtualne menu,
masz tam dostęp do szczegółowych statystyk, znajomych, profilu, oficjalnego forum, coś
jak battlefieldowy facebook.

Battlelog mi się podoba ale to powinien być dodatek żeby można było sobie wejść i zobaczyć statystyki itp. Bo czasami uruchomić BF3 to jest mordęga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jaki serwer bym nie wszedł to nie mogę dołączyć do drużyny , zginę i muszę od respa zapierdzielać.
Dlaczego nie mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po testach dochodzę do wniosku że ta gra nie wspiera GF seri 9xxx i myślę że warto było by to umieścić w przyklejonym poście. Grę testowałem na 2x9600GT SLI, 9800GT oraz nowym 440GT. Mimo że te karty serii 9 są w testach i innych grach wydajniejsze to nie da się na nich komfortowo grać momentami nawet na niskich detalach podczas gdy na 440GT gra dział bez problemu na wysokich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem dziś chciałem sprawdzić gre i niestety zonk, po instalacji i przed uruchomieniem wyszkoczył taki błąd (zdjęcie) co to jest ? jak to naprawić ?

20111127131736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że są to wymagania minimalne, mowa tylko o uruchomieniu gry na niej o łynności można zapomnieć, choć mój znajomy gra na 9600 GT i przy 6GB ram działa mu płynnie na low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 12:14, Bralo napisał:

Na jaki serwer bym nie wszedł to nie mogę dołączyć do drużyny , zginę i muszę od respa
zapierdzielać.
Dlaczego nie mogę dołączyć?


Musisz ręcznie dołączyć na ekranie startowym/po zginięciu. A jeżeli nie możesz wtedy dołączyć to może są one prywatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 12:14, Bralo napisał:

Na jaki serwer bym nie wszedł to nie mogę dołączyć do drużyny , zginę i muszę od respa
zapierdzielać.
Dlaczego nie mogę dołączyć?

Możliwe że masz pecha i jest to wyłączone przez serw (jak w trybie DM), pamiętaj że do drużyn z kłódką nie wejdziesz, a być może sęk w samym wybieraniu drużyn, instrukcja:wybieramy zakładka drużyny, klikamy na interesujący nas squad, na dole listy drużyn pojawią się przycisk join/dołącz klikamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 13:30, DarkWolf_PL napisał:

Pamiętaj że są to wymagania minimalne, mowa tylko o uruchomieniu gry na niej o łynności
można zapomnieć, choć mój znajomy gra na 9600 GT i przy 6GB ram działa mu płynnie na
low.

jak pisałem testowałem gre na 2x9600GT w SLI które jest jakieś 50% mocniejsze od nowego GT 440 na którym to gra chodzi na wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 13:36, DarkWolf_PL napisał:

> Na jaki serwer bym nie wszedł to nie mogę dołączyć do drużyny , zginę i muszę od
respa
> zapierdzielać.
> Dlaczego nie mogę dołączyć?
Możliwe że masz pecha i jest to wyłączone przez serw (jak w trybie DM), pamiętaj że do
drużyn z kłódką nie wejdziesz, a być może sęk w samym wybieraniu drużyn, instrukcja:wybieramy
zakładka drużyny, klikamy na interesujący nas squad, na dole listy drużyn pojawią się
przycisk join/dołącz klikamy.


Z kłódką to wiem że nie wejdę , ale np: jest squad 2/4 i nie ma kłódki , to w ogóle mam wyłączoną opcję join/dołącz :D . Ale może to wina serwera . Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 15:11, Bralo napisał:

Ściągał ktoś nowe sterowniki AMD Catalyst 11.11 . I sprawdzał czy FPS w BF3 podskoczyły.
?

mi zepsuly rozgrywke wiec je nie instalowalem ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 17:55, diabolo20 napisał:

mi zepsuly rozgrywke wiec je nie instalowalem ponownie



Dlaczego nie grasz od paru dni ?. Samemu ciężko mi coś ugrać heh :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować