Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Mam problem:
Po patchu nie mogę połączyć się z żadnym serwerem BF3. Wygląda to tak - klikam dołącz, wszystko jest OK do momentu "Loading Level", kiedy trwa on z 3 minuty. Potem wyrzuca mnie do gry, słyszę urywany dźwięk ładowania mapy, widzę rozmazany napis "SAVING", po czym dostaję kop do Windowsa z komunikatem - "game disconnected. something went wrong".
Przed patchem wszystko było OK, a teraz jestem zbity z tropu, bo nie wiem, co te błędy powoduje.
Komp:
Core 2 Duo 8400
2 GB RAM
Radeon HD5770.
Próbowałem już wszystkiego - zmiany przeglądarki, nowych sterowników, reinstalla. Nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 09:12, MasterChiefGT napisał:

Niestety następny banialuk stworzony w pośpiechu
Uważam że jednak Battlelog i orgin są zbędne i na silę wprowadzone ...
Skoro nawet głupiego wyglądu zapisać nie chce o dziwo dodatki do pojazdów broni zapisuje
^^''''

Może następny BF nie będzie korzystał z tych cudactw


Battlelog powstał w odwecie za Elite, twór stworzony przez Activision dla graczy Call of Duty. Natomiast Origin to już w ogóle porażka. Ja rozumiem, że cyfrowa dystrybucja wiedzie prym, ale żeby wersja pudełkowa gry uruchamiała się przez to cholerstwo? Do tego jeszcze to narzucanie naszego wirtualnego "Ja" przez program...
Co do zapisywania dodatków do broni i pojazdów - myślę, że to jest akurat doświadczeniem wyniesionym z BF2142, bo to tam gracze ubolewali nad ciągłym dobieraniem dodatków ilekroć zmieniło się serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem na ustawienia średnie i jest ok,nie wywala mnie z gry i nie wyskakuje komunikat.Ale jeśli dam na ustawienia własne wszystko dam tak jak na średnich tylko zmienię sobie 1 rzecz na wysoką,wywala mnie.Jak myślicie będę mógł sobie normalnie na wysokich zagrać po jakim s odpowiednim patchu czy cały czas będę musiał grać na średnich?Ustawienia na średnich i tak są super,ale wydaje mi się że mógłbym grać na wysokich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:13, lukasir napisał:

Dałem na ustawienia średnie i jest ok,nie wywala mnie z gry i nie wyskakuje komunikat.Ale
jeśli dam na ustawienia własne wszystko dam tak jak na średnich tylko zmienię sobie 1
rzecz na wysoką,wywala mnie.Jak myślicie będę mógł sobie normalnie na wysokich zagrać
po jakim s odpowiednim patchu czy cały czas będę musiał grać na średnich?Ustawienia na
średnich i tak są super,ale wydaje mi się że mógłbym grać na wysokich. :)

Zapewne karta nie wyrabia już, choć nie jest wykluczone że coś się w przyszłości może zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 22:17, DarkWolf_PL napisał:

Zapewne karta nie wyrabia już, choć nie jest wykluczone że coś się w przyszłości może
zmienić.

Jak to karta nie wyrabia? lukasir nie wspominał nic o problemach z fps, tylko, że gra mu automatycznie wykrywa ustawienia graficzne wysokie i podczas grania gra mu się nagle zacina i czasami wywala do pulpitu, jak temperatury podzespołów ma dobre, to to będzie wina optymalizacji gry z jego platformą sprzętową i może sterownikami (w co wątpię), a nie wina karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry nie kupiłem, grałem tylko w betę która mi się nie spodobała (nie miałem twojego problemu w becie i nie wczytywała mi się jakoś długo), ale uważam, że za takie niespodzianki można podziękować firmie EA która jest bardziej nastawiona na zyski, niż na dobro graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:20, doflamingo napisał:

Gry nie kupiłem, grałem tylko w betę która mi się nie spodobała (nie miałem twojego problemu
w becie i nie wczytywała mi się jakoś długo), ale uważam, że za takie niespodzianki można
podziękować firmie EA która jest bardziej nastawiona na zyski, niż na dobro graczy :)


A która firma będzie się narażać na straty tylko po to aby gracz byl zadowolony? :)
(pytanie retoryczne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 11:48, Gar napisał:

A która firma będzie się narażać na straty tylko po to aby gracz byl zadowolony? :) (pytanie retoryczne) :)

Nic nie wspominałem o narażaniu się na straty, tylko, że typowo na zyski, zyski, zyski idą co ostatnimi czasy aż trudno przeoczyć (kiedyś było lepiej), na pewno jakiś % graczy przez to stracili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W paczu od razu dali mapy. Tylko czekać, aż się komuś nie spodoba i po rozprawie dostaniemy darmowe DLC :D.

A która firma będzie się narażać na straty tylko po to aby gracz byl zadowolony? :)

Activision? Może i masa DLC jest, ale nie dają online passów. Nie wpuszczają map do gry w patchu, nie obiecują złotych gór, nie oszukują graczy, nie pompują bezsensownej kampanii reklamowej, jak wydają pacza to naprawiają to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:31, Fimbulvinter napisał:

w patchu, nie obiecują złotych gór, nie oszukują graczy, nie pompują bezsensownej kampanii
reklamowej, jak wydają pacza to naprawiają to co trzeba.

Tak ja nadal mam 10 FPS w menu multi Black Ops :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 18:09, Sericulum napisał:

No tak, dlatego wypuszczają co roku tą samą grę, żeby nie narazić graczy na jakieś problemy.



:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, który gada o tym samym silniku. Jak coś jest dobre to nie trzeba praktycznie tego zmieniać. Przykłady? Baldur''s Gate do Baldur''s Gate 2, Settlers 3 do Settlers 4, Icewind Dale do Icewind Dale 2 (chociaż tu zmiany są bardziej widoczne), Diablo do masy innych h''n''s, Fallout do Fallout 2, Gothic do Gothic 2, Prince of Persia Piaski Czasu do PoP Dusza Wojownik i Dwa Trony. Wszystkie te gry są geniuszami a silniki w 95% te same.

Ja bym się bardzo cieszył jakby Battlefiled 3 był taki jak BF 1942 (jedyny w jakiego grałem).

Ogólnie to następnego patcha ujrzymy bardzo szybko. Bugi i idiotyzmy, które wyłapałem: latarka taktyczna powinna nazywać się "podręczny jupiter taktyczny", nadal nie można z podsumowania meczu wyjść z serwera, miny widać na mapie (sic!), osłabili Stingera i Igle (teraz praktycznie bez skoordynowanego ataku 4 Stingerów myśliwca upierniczyć nie da rady), beznadziejny (a raczej jego brak) system balansu drużyn (przed chwilą grałem mecz 12 vs.6 i nie mogłem przejść do przeciwnej drużyny, potem zrobiło się 6 vs 1), szturm na hardcore jest nadal nie grywalny, i najlepszy bug - na chwilę obecną jestem pozbawiony możliwości grania pojazdami, dlaczego? Ano dla tego, że jak próbuję ruszyć lufą/działkiem/karabinem to czułość jakby zwiększyła mi się kilkunastokrotnie i wraca ciągle na swoje miejsce (wygląda to tak: ruszam lufą lewo idzie szybko w tą stronę i nagle wraca na pozycję "startową").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanie związane z multi.Wy też tak macie że jak chcecie wejść na serwer,pisze już joning server(coś takiego) musicie szybko kliknąć na ikonę Battlefield''a 3 na pasku bo inaczej będzie pisało że zostałeś odłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2011 o 20:52, Fimbulvinter napisał:

Ogólnie to następnego patcha ujrzymy bardzo szybko. Bugi i idiotyzmy, które wyłapałem:
latarka taktyczna powinna nazywać się "podręczny jupiter taktyczny",

heheh

Dnia 01.12.2011 o 20:52, Fimbulvinter napisał:

nadal nie można z podsumowania meczu wyjść z serwera,


można - ESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:39, Fimbulvinter napisał:

Wróc. Acti się na straty nie naraża, ale o graczy dbają.

Ja troszkę inaczej rozumiem pojęcia "dbania" :)
I nie, nie jestem fanem Bf`a :)

Nie ważne bo troszkę nie na temat to jest :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować