Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Od wczoraj mam nowa kartę graficzna więc w końcu mogę sobie pograć bez problemów z bfka. Jako ze, co nie, co mam juz odblokowane supportem to zacząłem bawić się w terrorystę nadziewając c4 samochody. Radocha gdy wjeżdżasz takim w tył czołgu przeciwnika i go detonujesz bezcenna.;] A jeszcze wieksza jak kogoś przejedziesz gdy ten próbuje ciebie zastrzelić z rpg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 23:01, lukasir napisał:

Jestem u amerykańców zabije mnie ktoś,jestem u ruskich... Tak właśnie miałem kilka razy,dzisiaj
też WTF ????

Złapałeś się na sensowny autobalans, niestety na większości serwerów wpierw serw cię zabije (pech) naliczając ci śmierć i automatycznie przenosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Battlefield''a 3 przez godzinę i nic się nie zacięło.Myślałem ze już wszystko będzie ok ale jednak nici.Nie wiem czemu tak mam :( Ustawiłem sobie na średnie ale mam włączoną synchronizacje pionową.To może być od tego? Podam kolejny raz parametry mojego komputera. Windows 7 32-bitowy, karta ATI Radeon HD 5700 series,4 GB ramu(1 GB zabiera system czyli 3) Procesor 3 Ghz 4-rdzeniowy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 12:46, lukasir napisał:

Grałem w Battlefield''a 3 przez godzinę i nic się nie zacięło.Myślałem ze już wszystko
będzie ok ale jednak nici.Nie wiem czemu tak mam :( Ustawiłem sobie na średnie ale mam
włączoną synchronizacje pionową.To może być od tego? Podam kolejny raz parametry mojego
komputera. Windows 7 32-bitowy, karta ATI Radeon HD 5700 series,4 GB ramu(1 GB zabiera
system czyli 3) Procesor 3 Ghz 4-rdzeniowy ;/

Spróbuj wyłączyć ostatnia opcje w ustawieniach graficznych (dokładnie nie pamiętam nazwy coś z rozproszeniem światła ), dam głowę że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 12:04, Papcio-ChmieL napisał:

mam pytanko nie wiem czy banale czy nie ale otóż nie wiem o co chodzi i co oznacza ta
zdobycza/ zdobywcza broni którą odblokowuje sie w każdej klasie.

Z góry dzięki

Każda klasy ma broń dostępną tylko jak grasz ruskiem bądź hamburgerem. Np. M16 i AK74. Aby grać hamburgerem z AK musisz odblokować ten unlock pod sam koniec levelowania medyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2011 o 12:09, byverter napisał:

Aby grać hamburgerem z AK musisz odblokować ten unlock pod sam koniec levelowania medyka.


szturmowcem? ;D w BF3 nie ma już klasy medyka ;D (wiem czepiam się ale będzie mu łatwiej znaleźć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 14:09, Zand79 napisał:


> Aby grać hamburgerem z AK musisz odblokować ten unlock pod sam koniec levelowania
medyka.

Szturmowiec nie jest oznaczony jako medyk teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 16:03, Sipso2008 napisał:

Nie. Nawet po engliszu jest Assault.

Faktycznie zmyliła mnie ikonka apteczki przy klasie mój błąd. O której jest premiera Back to Karkand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy przy kupowaniu DLC w sklepie Origin, będą wysyłane jakieś kody, czy automatycznie się odblokuje w dniu premiery ?
Niby kupiłem, a w battlelogu ciągle mi pisze "Kup Back to karkarad, już 4 Twoich znajomych go zakupiło" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że trochę głupio to może wyglądać, ale czy jakaś dobra duszyczka nie mogłaby mi pożyczyć konta na dosłownie parę h żeby ściągnąć grę i sprawdzić ile mam fps na multi? Bo dołozyłem jakoś ramu, a nie chciałbym kupować w ciemno i mieć znowu 15 fps jak w becie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w DLC są ukryte radia z orginalnymi soundtrackami map z poprzednich osłon.
Na Wake Island jest na

Spoiler

czubku lewego półwyspu (patrząc z US lotniskowca) w bunkrze

. Na Gulf of Oman jest
Spoiler

na dachu hotelu przy basenie (gdzie zdobywa się trofeum).

Na Strike at Karkand jest
Spoiler

przy ostatniej fladze rosjan (chyba C na Podbój i Najazd).

Także na Wake Island w budynku na Lotnisku gdzie jest flaga znajduje się
Spoiler

dokument, w którym pisze że ukryto na wyspie 6 dinozaurów. Pisze także że nagrodą znalezienia wszystkich będzie tort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:47, The_Tau napisał:

Jeszcze w DLC są ukryte radia z orginalnymi soundtrackami map z poprzednich osłon.
Na Wake Island jest na

Spoiler

czubku lewego półwyspu (patrząc z US lotniskowca) w bunkrze

.
Na Gulf of Oman jest
Spoiler

na dachu hotelu przy basenie (gdzie zdobywa się trofeum).

Na
Strike at Karkand jest
Spoiler

przy ostatniej fladze rosjan (chyba C na Podbój i Najazd).

Także na Wake Island w budynku na Lotnisku gdzie jest flaga znajduje się
Spoiler

dokument,
w którym pisze że ukryto na wyspie 6 dinozaurów. Pisze także że nagrodą znalezienia wszystkich
będzie tort.


Zajebiste jest to DLC, ale ja już chcę zagrać :( Mam nadzieję, że będzie więcej tego typu zestawów map, broni i pojazdów. Nawet z przyjemnością wydam na to 50 PLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować