Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Co zrobić jeśli przy logowaniu , nie mogłem się zalogować , wyskakiwało , że błędne hasło i nagle wyskoczył napis:
Zbyt dużo nieudanych logowań, zostałeś zablokowany:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.

Dzisiaj postanowiłem zmienić nick w BF3 - czyli nick żołenirza któym gram. Użyłem do tego specjalnej opcji w origin. Niestety po zmianie nicka nie mogę wejść do żadnej gry multiplayer (cały czas wyskakuje komunikat "game disconnected: could not join the server") - niezależnie na jaki server próbowałbym wejść.

Dodatkowo nie mogę wejść do gry single player: Wyskakuje komunikat, że mnie rozłączyło i że
"something goes wrong" czy jakoś tak.

Tak samo nie mogę wejśc do gry w trybie kooperacji.

Czy ktoś miał podobny problem i może udało mu się go rozwiązać?

Dodam, że wylogowywałem się z origina i battlleloga kilkukrotnie i nic to nie dało :/

PS: Dziś przed zmiana nicka za pierwszym razem od razu wszedłem do gry, następnie zmieniłem i już dupa :/ Co mnie podkusiło :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem plotkę że maja ponoć dać mapki z NY w DLC ? Ale czy to prawda to nie wiem, i w którym DLC miałoby to być tego także nie wiem :D Jestem ciekaw czy jestem jedyny co słyszał tą plotkę czy może ktoś jeszcze ? Gdyby to była prawdziwa plotka i rzeczywiście w jakimś tam DLC miałaby być mapka w NY to byłbym w niebo wzięty :P Już sobie wyobrażam te wieżowce na których to leżałbym sobie z 2nogiem xD Niestety na marzeniach na razie poprzestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 21:31, Bralo napisał:

Jak się wam podoba Back to Karkand , bo zamierzam kupić?

Dla mnie fajny, oman zupełnie zmieniony (ale na dobre) ale te sharq czy coś takiego to dla mnie porażka - w bf2 mała mapa, bez pojazdów i za to ją lubiłem. A tu czołgi, heli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BF2 prawie wszystkie serwery były Only Infranty a także mapy tylko z Karkandem tak samo jest teraz w BF3 :)Jestem uradowany nowym karkandem tylko brakuje mi oryginalnego stylu z dwójki nareszcie można powchodzić do prawie każdych budynków i istne szczegóły których mi brakuje teraz,walka o hotel juz nie ta sama i skasowali schrony na moście miedzy pociągami a budka strażnika tam zawsze coś sie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 12:18, CrazyGambler napisał:

Ma ktoś tak że celownik przesuwa się skokowo, strasznie to denerwuję bo nie idzie przycelować
dokładnie na większe odległości.

Proste, zmniejsz czułość myszki w grze (o ile gra na to pozwala) i zwiększ DPI w myszce o ile masz taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy co będzie zawierać następny dodatek. Nie obraził bym się na najlepsze mapy z bfbc2 albo dodatek z II wojny światowej (ale to tylko moje marzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:29, MiSiU3112 napisał:

Jestem ciekawy co będzie zawierać następny dodatek. Nie obraził bym się na najlepsze
mapy z bfbc2 albo dodatek z II wojny światowej (ale to tylko moje marzenia).

I na marzeniach pewnie pozostanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcałbym się dowiedzieć czy do mojej płyty głównej moge kupić 4gb kingstona?
zależy mi na odpaleniu bf3 na średnich (czy na tym moim teraźniejszym kompie do sie go na nich odpalić ?)
przypominam że mój komp wygląda tak z dokupionym RAM''em
Procesor AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 6000+ (2CPUs), ~3.00GHz
Karta graficzna ASUS EAH4850 series 1274MB (rozdzielczość 1680 x 1050 )(32 bit) (60Hz)
WINDOWS 7 64bit
Płyta Główna Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA770-DS3 rewizja 1.0
pamięć 500gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 17:59, Lukisix napisał:

ale pójść pójdzie tak?

Pójść , pójdzie :] sam posiadam core 2 duo 2.00ghz /4 gb ram / hd 5670 512mb / win 7 32bit i gram w bf3 na 1280x1024 all. nieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:47, Lukisix napisał:

ale ja mam lepsze rzeczy więc moze ? i mam rozdzielczośćekranu 1680x1050

Też mam rozdzielczość 1680x1050. Ale twój procek jest słaby , aby na średnich grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dinozaury na Wake Island mają jakieś znaczenie czy to tylko ozdoba?

Co do mapek, świetne. Aż nie chce się grać na starych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 19:47, Lukisix napisał:

ale ja mam lepsze rzeczy więc moze ? i mam rozdzielczośćekranu 1680x1050

do battlefielda 3 konieczne są czterojajowce więc czasu dwujajowców mineły już 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować