Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2011 o 00:00, Babcia939 napisał:

Oco chodzi z tym Battlefield free for play?



Jest to troche zmodernizowana wersja Bfa 2 z tym ze w wersji przegladarkowej i teoretycznie za darmo;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z Battlefield 3 na Xbox 360.

Otóż jak ruszę prawą gałką w lewo (nawet leciutko) to celownik i postać ruszają się cały czas (kręcą się w kółko). Dopiero gdy lekko ruszę gałką w prawo to się zatrzymuje (w prawą stronę się tak nie robi).

Próbowałem zmieniać czułość gałki ale też to nic nie dało.

Na 5 różnych padach jest to samo.

Miał ktoś z tym problem ? i jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam BF na PC, ale mam pad od x-a podłączony do PC, w niektórych grach tak się dzieje żeby to naprawić wystarczy ustawić większy Deadzone, poszukaj w opcjach gdyby nie było to ktoś inny ci musi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w opcjach już chyba wszystko ustawiałem i dalej nic :/ wiem że na PC tak się da zrobić i wszystko działa dobrze, tylko na Xbox 360 tak samo się chyba nie da zrobić, trzeba może jakoś inaczej :/ ehhh. Idę coś dalej kombinować, jeżeli ktoś będzie znał rozwiązanie tego problemu to proszę o informację.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w BF2 jak zaintaluje nowy dodatek to będę się mógł na nim zalogować czy wszystko poszło się paść ?
Bo w BF3 utworzyłem zupełnie nowe konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 22:23, Babcia939 napisał:

Mam konto w BF2 jak zaintaluje nowy dodatek to będę się mógł na nim zalogować czy wszystko
poszło się paść ?
Bo w BF3 utworzyłem zupełnie nowe konto


o ile pamiętam to wchodzisz na to samo konto, po prostu przez skrót do dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 22:23, Babcia939 napisał:

Mam konto w BF2 jak zaintaluje nowy dodatek to będę się mógł na nim zalogować czy wszystko
poszło się paść ?

Jak zainstalujesz dodatek w BF2, to będziesz się mógł na tym dodatku zalogować używając tego samego konta na którym grałeś w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego gdy latam little birdem to podczas strzelania wystepuja takie dziwne przerwy.Raz mialem tak ze chyba z dobra minute nie moglem strzelac nie wiem dlaczego,a raz z 10 sekund.Od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zmierzam kupić gre na origin za pomocą karty płatniczej 2 kopie druga dla kolegi. Czy da się kupić ten drugi cd key jako prezent lub jakoś przekazać na drugie konto?Boje się, że jak kupie 2 kopie to mi 2 przypisze cd keye do mojego konta i nie bd mogl mu dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 14:32, szaryczlowiek napisał:

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego gdy latam little birdem to podczas strzelania wystepuja
takie dziwne przerwy.Raz mialem tak ze chyba z dobra minute nie moglem strzelac nie wiem
dlaczego,a raz z 10 sekund.Od czego to zalezy?


Zapewne chodzi ci o to, ze podstawowe miniguny w littlebirdzie sie przeladowuja. Tyle, ze przeladowanie trwa zawsze tyle samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 12:59, nekr napisał:

Zapewne chodzi ci o to, ze podstawowe miniguny w littlebirdzie sie przeladowuja. Tyle,
ze przeladowanie trwa zawsze tyle samo...


A wlasnie w moim przypadku bywa roznie,wyglada to troche tak jakby albo sie totalnie zaciely albo braklo mi amunicji bo naprawde czasami to "przeladowywanie" trwa bardzo dlugo..moze sie do tego przegrzewaja jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu (jakoś krótki przed zmianą ea store na origin) kupowałem coś dla kumpla i okazało się, że opcje "gift" to była tylko wirtualnie w serwisie - co wyjaśnił mi support.
Jak to wygląda w Origin - nie wiem, nie miałem okazji nic kupować jako gift.

Jeśli to dobry kumpel - to najprościej będzie ten problem rozwiązać tak, że on Ci da swoje namiary na konto na Origin, zakupisz mu co trzeba, zapłacisz swoją kartą - i po problemie. Ja wtedy tak właśnie zrobiłem.

Edit:
Wg pomocy na origin, tu masz opis jak kupić coś jako prezent.
http://store.origin.com/store?Action=DisplayGiftingInformationPage&Env=BASE&Locale=pl_PL&SiteID=eaemea&ThemeID=850300#q1

Jeśli mimo wszystko w serwisie nie doszukasz się stosownych opcji - to znaczy że prezenty nadal są opcją czysto wirtualną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiedziałem gdzie to napisać, a nowego tematu nie chciałem zakładać. Byłby ktoś chętny do zagrania w BF 3 (PC) w Co-opa? Nie mam z kim grać i cały czas czekam, a z obcokrajowcami nie chcę grać bo czuję, żę zabawa mogłaby być średnia. TAk więc jeśli ktoś by był chętny niech napisze tu w komentarzu i zaprosi mnie na battlelogu.
Mój nick: MrKucowaty
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować