Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2012 o 17:47, Feallan napisał:

DICE nie chciało, żeby gracze znowu płakali, że wszyscy używają "noobtube", i wyszło
coś takiego. Chociaż czasami się przydaje, znacznie lepiej wziąć apteczkę, albo podwieszanego
shotguna.



Swojego czasu nawet w BF2 granatnik byl az za dobry a po kilku patchach juz byl praktycznie bezuzyteczny.Troche bez sensu ze granatnik jest za apteczke bo i tak czy siak mocy jednak broni daje(chocby zeby kogos dobic) ale i tak lepiej jest wziasc apteczke,a standardowe bronie wlasciwie sa porownywalne do tych co ma inzynier na kazde odleglosci a on dodatkowo dzwiga rpg ktore juz sie bardzo przydaje.Reasumujac jak dla mnie przydalo by sie wiecej klas bo sprzetu jest od cholery a wiekszosc bez uzyteczna i nie uzywana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 18:49, Sericulum napisał:

W BF2 wystarczył 1 head, żeby koleś leżał. 2-3 ciosy w korpus. Ja akurat w BF3 nie używam
granatników, bo nigdy nie lubiłem tego rodzaju broni.


Może kwestia patcha. Sporo grałem akurat w BF2 i dobrze pamiętam tę bezużyteczność snajp, co też mnie zniechęciło do tej klasy. W szczególności ta podstawowa snajpa samopowtarzalna u arabów zadawała mały damage, przy headshotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą teorie co do osób o niebywałym nicku "Unknow" Sądzę że są to osoby które najzwyczajniej w świecie grywają sobie na piratach :D Wśród tych osób je pare cziterków którzy umilają mi gre na moim serwie :/ Aż żal patrzeć...

20120113002854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was taki problem, że co kilka minut płynnej gry framerate spada do 3-5 klatek, a po chwili znowu jest płynnie? Dzieje się to regularnie, nie ma znaczenia co akurat jest wyświetlane na ekranie. Aktualizacja sterowników do grafiki nie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 13:33, ray757 napisał:

Ma ktoś z was taki problem, że co kilka minut płynnej gry framerate spada do 3-5 klatek,
a po chwili znowu jest płynnie? Dzieje się to regularnie, nie ma znaczenia co akurat
jest wyświetlane na ekranie. Aktualizacja sterowników do grafiki nie pomogła

Ja na lapku tak mam ale jest t spowodowane przegrzewaniem się grafiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie dzisiaj na polskim serwerze i nagle bęc, w połowie gry wywaliło mnie z tą samą ilością pkt. do innej mapy z chyba innymi graczami.Wyszedłem z gry i nie zaliczyło mi tych pkt ;/ A i jeszcze jedno.Czemu jak wchodzę w Orgin to pisze mi-Orgin beta. WTF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 18:29, vonArnold napisał:

W Bf1 kosili wszystkich na 1 strzał, a w Bf2 zwykle przeciwnik schodził dopiero
na 2 headshoty...


W BF2 strzał w głowę z każdej broni poza pistoletami i pistoletami maszynowymi skutkował śmiercią delikwenta. Dwa strzały z karabinu snajperskiego trzeba było oddać w korpus, żeby zabić (nie licząc SWD, bo tu to chyba nawet i 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji o mieście Karkand, a dziś w szkole powiesiłem na tym kolegę, i trochę by było głupio jak to nie istnieje, więc pytam jak to z tym jest, wymyślone na potrzeby gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 17:16, zerohunter napisał:

Takie pytanie mam, bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji o mieście Karkand, a dziś w
szkole powiesiłem na tym kolegę, i trochę by było głupio jak to nie istnieje, więc pytam
jak to z tym jest, wymyślone na potrzeby gry?


http://mapy.google.pl/ + Karkand :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że to już ostatnia gra na pc jaką kupiłem, od teraz wole wydać więcej i grać tylko na PS3. Kto to widział żeby wydać 100zł na coś co nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:27, CrazyGambler napisał:

Podobno update visty (KB971512) naprawia sprawę

Wyskakuje mi info że ''ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego systemu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące Origina. Mam swoje konto używane na tym komputerze, na nim BF3. Od kolegi pożyczyłem Fife 12, żeby pograć na jego koncie gdy go nie będzie. Czy będzie się kłóciło to z jakimiś zasadami, prawami, licencją czy co tam jeszcze EA dała jak będę się właściwie logował na zmianę, raz na to żeby pograć w BF''a 3 a raz na to drugie żeby w Fife 12 pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki dziwny problem. Gdy wejdę na jakiś serwer to po ok. 30 sekundach wyłącza mi się gra, a na battlelog''u mam taki komunikat (patrz screen). Proszę pomóżcie :(

20120113225650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 22:56, Ashmir napisał:

Witam. Mam taki dziwny problem. Gdy wejdę na jakiś serwer to po ok. 30 sekundach wyłącza
mi się gra, a na battlelog''u mam taki komunikat (patrz screen). Proszę pomóżcie :(

Musisz zrobić update punkbustera. Link do programu parę stron wcześniej.
UPDATE
Wysiliłem się i masz http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 23:13, DarkWolf_PL napisał:

> Witam. Mam taki dziwny problem. Gdy wejdę na jakiś serwer to po ok. 30 sekundach
wyłącza
> mi się gra, a na battlelog''u mam taki komunikat (patrz screen). Proszę pomóżcie
:(
Musisz zrobić update punkbustera. Link do programu parę stron wcześniej.
UPDATE
Wysiliłem się i masz http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php


Nic to nie dało ;/ Coś tam niby się ściągał jakiś update, ale nadal mnie kick''uje z gry,

20120113232927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje to [m] w cholere, ostatnia gra jaką kupiłem na pc, przekopałem internet i ten błąd to jakaś porażka, tylko na pc takie rzeczy. Na konsoli już dawno bym grał bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować