Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2012 o 09:03, Lisun napisał:

R4g3 som MOOOAAAAARRRRR!

Nie kumam waszych nerdowskich tekstów, sorry. :)

Dnia 14.01.2012 o 09:03, Lisun napisał:

A tak naprawdę - wystarczy, że sprzedasz konto na Originie. Pudełko jest bezwartościowe.

Wcisnę to jakiemuś dziecku na pewno, jakoś gry EA na PS3 mi chodzą zawsze bez problemu, tylko z pc zawsze coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Właśnie zakupiłem BF3, poinstalowałem te wszystkie originy, pobrałem update itp. Ale chcąc odpalić multika crashuje mi grę.. Mam win 7 32 bit, wpisywałem komendę w wiersz poleceń itp. A grę crashuje dalej. W singla pograłem i działa płynnie. Multi włączyłem raz, ubiłem typa i od tej pory crashuje mi się na wczytywaniu mapy, co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 11:20, CrazyGambler napisał:

Żeby ten update działał musisz mieć service pack 2 do visty, a to że ci nie działa to
nie wina PC tylko Visty która jest do niczego.

Może jedzie na piracie visty i update nie działa XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2012 o 12:11, DarkWolf_PL napisał:

> nie wina PC tylko Visty która jest do niczego.
Może jedzie na piracie visty i update nie działa XD

Dać Ci dałnie zdjęcie płyty z systemem? SP2 mam, zanim zaczniesz kogoś oskarżać to się zastanów nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 16:33, Zbicku napisał:

Która klamka według was jest najlepsza? Próbuje wszystkich, ale wydają mi się takie nijakie.


Klamka? Jaka klamka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzuciłbym teraz mój legendarny suchar o klamce, ale nie chcę was zgarszać :D

Wg. mnie .44 magnum, bo zazwyczaj w akcji sięgam po pistolet gdy muszę kogoś dobić jednym strzałem. Magnum idealnie się sprawdza bo ma spory dmg. A z lunetką to w ogóle dżem i orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 15:10, Ifym napisał:


> > nie wina PC tylko Visty która jest do niczego.
> Może jedzie na piracie visty i update nie działa XD
Dać Ci dałnie zdjęcie płyty z systemem? SP2 mam, zanim zaczniesz kogoś oskarżać to się
zastanów nad tym.

To stary wszyscy ci mówią daj update visty i miej to z głowy, ale wolisz nawrzucać niż się zastosować do rad, twój wybór. Winny jest twój system nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2012 o 17:42, DarkWolf_PL napisał:

To stary wszyscy ci mówią daj update visty i miej to z głowy, ale wolisz nawrzucać
niż się zastosować do rad, twój wybór. Winny jest twój system nie gra.

A ja Ci tłumaczę, że akurat ten jeden update, cholera wie czemu, nie chce sie u mnie zainstalować, ściągam ze strony microshitu i nic. Zresztą, już znalazłem łebka który to kupi, ja jutro biorę wersję na PS3, szkoda nerwów na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 16:33, Zbicku napisał:

Która klamka według was jest najlepsza? Próbuje wszystkich, ale wydają mi się takie nijakie.

Ja osobiście trzymam aktualnie w kaburze 93R ale bez rewelacji. Wiele osób ma G18, bo prawie jak drugi automat w ekwipunku. Ogólnie to pistolet zazwyczaj jest do dobicia i każdy z dostępnych gunów dobrze się do tego nadaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 08:09, Ifym napisał:

Sprzedaje to [m] w cholere, ostatnia gra jaką kupiłem na pc, przekopałem internet i ten
błąd to jakaś porażka, tylko na pc takie rzeczy. Na konsoli już dawno bym grał bez nerwów.

Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewne nie masz jakiegoś innego update''a by tego owego zainstalować. Ja aby wrzucić jedną łatkę mając Vistę musiałem zainstalować trzy inne. Granie na Viście to jak jeżdżenie sankami po autostradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem z dwa miesiące, dzisiaj instaluję wszystko na nowo (łącznie z darmowym dodatkiem :D) i widzę, że coś pozmieniali. Noktowizyjny celownik nie działa jak wcześniej, dodali jakieś dodatkowe info po bitwie itd. Coś jeszcze mi umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 22:14, Damianuss1 napisał:

Nie grałem z dwa miesiące, dzisiaj instaluję wszystko na nowo (łącznie z darmowym dodatkiem
:D) i widzę, że coś pozmieniali. Noktowizyjny celownik nie działa jak wcześniej, dodali
jakieś dodatkowe info po bitwie itd. Coś jeszcze mi umknęło?

Latarka mniej wali po oczach, niektóre bronie mają teraz mniejsze obrażenia, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie wtrącenie odnośnie mojego problemu z paskami, czy to black triangles - jak kto to woli.

Jak żyję, nie miałem doczynienia jeszcze z tak zabugowanym engine''m (bo domyślam się, iż w nim tkwi problem, wywołujący konflikt ze sterami/kartą/whatever, a występujący zarazem tylko w tej serii). Dziś dla odmiany, sesja ok. 2,5h gry, paski zamiast mnie w grze męczyć, bugowały mi ile wlezie ekrany ładowania i podsumowania, gdyby nie battlelog to nie wiem, czy byłby w stanie wyklikać co trzeba w normalnym menu. Nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie, ale już sam nie wiem, co przyniesie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IRNV zmienili, tzn zmniejszyli mu zasieg tak jakby...
Pozdrawiam wszytkich strzelców wyborowych ;)...

Tez mam problem z artefaktami, takimi dosc niefajnymi, od słońca. czesto pojawiaja sie czarne linie wychodzace z jednego punktu...
komp:

CPU: i7-2600K
Mobo: Sabertooth P67
RAM: 4x8 GB 1600mHz
HDD''s: 2x HD502HJ , 2 x HD204UI
GPU: ZOTAC GTX560TI + drivery 290.53

Buda dobrze chłodzona, grafa nie przegrzewa sie, zreszta artefakty wyskakuja nawet jak chodzi na 100% RPM witrak, (cały czas) a wtedy temperatury sa duzo ponizej tych maksymalnych z FURMARK''a powiedzmy.

Jesli to ważne, mam w systemie NEC SpectraView któy odpowiada za kalibracje monitora, ale to raczej nie on jest problemem (chociaz pamietam ze kiedys była drobna kolizja, tzn z pewna wersja driverów nvidii SpectraView nie widziało monitora, tzn. nie mogło załadowac mu profili aRGB)

Co najgorsze, artefakty te wystepują i przy ustawieniach ULTRA jak i LOW... :/
wyglada to mniejwiecej tak:
http://www.youtube.com/watch?v=mpgMcO0g3RQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować