Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Witam otóż podłączyłem sobie nowy TV do PS3 i i przy każdym właczaniu BF muszę ustawiać od nowa dopasowanie ekranu bo mam niewymiarowo. Ktoś wie co można z tym zrobić ? bo to jednak trochę trwa i jest uciążliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 12:14, szaryczlowiek napisał:

Troche offtop ale trudno.Da rade usunac gre z listy gier Orgina(wymazac ze swojego konta)
aby sprzedac komus i ta osoba mogla sobie zalozyc konto,dodac gre i grac?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem pierwszy raz na mapce Metro. Cóż, muszę przyznać, iż miał ktoś inwencję, zrobić korytarz po którym biega 64 kolesi. Strzela się na oślep, rzuca granatami podobnie, fragi lecą, do nabijania puntków w sam raz, ale bez przesady taki meatgrinder? :D

W Bf2 przynajmniej mapy były odrębnie robione do wersji 16,32 i 64 osobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Bazar, Szturm, drugi etap. Na konsoli w tych alejkach jest istna rzeźnia, a mamy tylko 24 graczy. Co dopiero na 64... I tylko baretki wsparcia medycznego lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na mojej zmianie, bywa zbugowane. Wiele osób dostało je dopiero za drugim razem. Powtórz misję.
Drugie miejsce, to po prostu graj, w końcu wpadnie. Jeżeli znajdziesz dobry team bez problemu wlecisz do pierwszej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz po prostu przejść. Nikt z druzyny, którą masz osłaniać nie może umrzeć (czyli po prostu nie możesz zaliczyć porażki). Spróbuj drugi raz przejść tę misję na innym poziomie trudności, to ponoć pomaga.

BTW. Wbiłem 45 poziom. W 64h. Gwiazdki na szturmie, techniku i wsparciu. Gra jest świetna, wciągnęła mnie bardziej niż BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 20:54, Sipso2008 napisał:

BTW. Wbiłem 45 poziom. W 64h. Gwiazdki na szturmie, techniku i wsparciu. Gra jest świetna,
wciągnęła mnie bardziej niż BC2.


No ja trochę gorzej bo w 63h wbiłem 36lvl. Gwiazdka w szturmowcu i 2x technik. Giera jak dla mnie jest zaje****a :]. I jeszcze dużooo godzin przed nią spędze . Dla porównania w BC2 przez pół roku przegrałem 80h.
A tu od 10 listopada mam 63h :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam 43 level przy 51h przegranych.
Nieźle, zawżywszy na to, że i tak ostanio nie gram często (MW3, LoL i FIFA 12 potrafią zassać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro macie już takie wysokie levele to zapytam czy na początku też zbieraliście mocne baty jak ja teraz? ;D
Chyba dużo zależy kiedy się zaczyna w to grać, jak krótko po premierze to jest lepiej bo wszyscy mają mniej więcej równe szanse, a teraz to już większość graczy jest porządnie ograna, czyli lepszy skill + lepsza znajomość map + lepszy sprzęt i takim rekrutom jak ja ciężko coś ugrać, tym bardziej, że wcześniej grałem jedynie krótko w Battelfielda 2. Cóż muszę znosić te porażki cierpliwie i liczyć, że będzie lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 21:58, Lisun napisał:

Ja za to mam 43 level przy 51h przegranych.
Nieźle, zawżywszy na to, że i tak ostanio nie gram często (MW3, LoL i FIFA 12 potrafią
zassać).


Z fifą się zgadzam :] hehe. Dobra gra to wciąga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku strasznie obrywałem, ale po jakichś 20 godzinach gry zazwyczaj mam K/D powyżej 1. Ale wszystko zależy od graczy na jakich trafiasz, jaki akurat masz dzień itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja nie zbierałem. Na konsoli dużo grałem w FPSy, i głównie w Bad Company 2 więc nie miałem problemów (za wyjątkiem odrzutowców i helikopterów - flary). Oczywiście odblkowanie L85 dodało +100 do skilla, ale zazwyczaj po każdym meczu miałem staty na plusie i gdzieś w co trzecim w pierwszej trójce lądowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 16:50, Sipso2008 napisał:

Wielki Bazar, Szturm, drugi etap. Na konsoli w tych alejkach jest istna rzeźnia, a mamy
tylko 24 graczy. Co dopiero na 64... I tylko baretki wsparcia medycznego lecą.


Heh, my tu narzekamy na tłok, a przed chwilką, na omanie, miałem kolizję lotniczą. W mój smigłowiec uderzył samolot przeciwnika. O dziwo bez ofiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2012 o 23:57, vonArnold napisał:

Heh, my tu narzekamy na tłok, a przed chwilką, na omanie, miałem kolizję lotniczą. W
mój smigłowiec uderzył samolot przeciwnika. O dziwo bez ofiar :D


Przed chwilą byłem świadkiem podobnej sytuacji, nawet jak to przeczytałem to w pierwszej chwili pomyślałem, że właśnie o tym piszesz, ale czas się nie zgadza, poza tym u mnie miało to miejsce na lotniskowcu. Jakiś gracz wystartował helikopterem, po czym zniżył się na pas startowy wprost pod startujący myśliwiec. Ofiary chyba były plus komentarz w stylu "Idiot in heli" ;]

Ogólnie grałem przed chwilą tryb Rush i gra się trochę lepiej niż w Podboju, bo przynajmniej wiadomo gdzie spodziewać się wroga, bardziej to przypomina prawdziwą wojnę, czyli linia frontu i z jednej strony broniący, a z drugiej atakujący, a nie jak w Podboju, gdzie w zasadzie można dostać z każdego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skądinąd taka sytuacja z wczoraj, nie wiem czy to bug, czy skutek perka "flak" (armour)? Mianowicie, wlazłem na mine, 100 pkt obrażeń, u mnie 0 hp, a mimo to nadal zyje z jednym defektem - bez regeneracji hp. Podejrzewam, ze coś się ryplo w skryptach, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować