Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2012 o 19:53, Sericulum napisał:

Wystarczy zassać nowszy sterownik.

Tak jak myślałem. Czy mogl by mi ktoś pomoc znaleść sterownik? Zawsze mam problem z szukaniem odpowiednich. System: Windows 7 Home Premium, 64 bity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze teraz napisać. Nie wiecie czemu, jak wchodze na bf3 w multi na jakims serwie to pisze tak stian... PING: - pomijając to, na dodatek gdy wybralem klase postaci to ani sie nie rusze, bo zaraz cofnie 2m w tył... chce strzelic to mi bron znika, lagi jak **uj. Czy to wina internetu, czy może tych brakow sterownikow? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 17:37, vonArnold napisał:

Jaki sens ma "skill" mi skacze strasznie, w ostatnim czasie jako wartości graniczne zanotowałem
-126 i 324?

Skill to nic innego jak efektywny jesteś w trakcie meczu, K/D ratio i ilość killi per minute ma największy wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 18:43, DarkWolf_PL napisał:

> Jaki sens ma "skill" mi skacze strasznie, w ostatnim czasie jako wartości graniczne
zanotowałem
> -126 i 324?
Skill to nic innego jak efektywny jesteś w trakcie meczu, K/D ratio i ilość killi per
minute ma największy wpływ.


Jak rozumiem, skill jest w znaczniej mierze oparty na poprzednim meczu? Bo inaczej nie jest w stanie wytłumaczyć aż tak dużych skoków, które zanotowałem po każdym meczu z kolei. A skadinąd jaką wartość ma średni skill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 23:04, vonArnold napisał:

Jak rozumiem, skill jest w znaczniej mierze oparty na poprzednim meczu? Bo inaczej nie
jest w stanie wytłumaczyć aż tak dużych skoków, które zanotowałem po każdym meczu z kolei.
A skadinąd jaką wartość ma średni skill?

Nie wiem, tak ok 250-280, poprzedni mecz może zmienić skill nawet o 40 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 01:00, sliski_wojtas napisał:

Ma takie pytanie od którego levelu pojawiają się dostępna " zadania" do wykonania ? bronie,
pojazdy ? :D

zadania pojawiły się razem z DLC i raczej nie ma znaczenia twój level. Ważne żebyś miał dostęp do broni i sprzętu którą możesz wykonać zadanie.
np. musisz mieć odblokowany moździerz żeby ubić nim (chyba) 10 ludków. Ja dosyć późno grałem żołnierzem wsparcia i zrobiłem zadanie na dość wysokim levelu. Ty mogłeś grać od początku więc zrobisz je na niskim itd. Proste
chyba że chodziło ci o coś innego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Wiem Jak Zmienić Nazwe w BF3 To Jest Zapewne Pestka Ale Napisze Za Kod Aktywacyjny Online Na PS3
A To Jes t Zapewne Taka Strona:Ok Nara Jak Cos To Pisz na EMAIL:leomessi57@go2.pl


ALE MESSI TO CIOTA I LOVE REAL HALA MADRIT:) FCB2:1RM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to właśnie jest z tymi zadaniami? Po wygranej/przegranej rundzie widzę te paski i dane bronie w tle. Gdzie jest jakieś info co trzeba zrobić aby ładować sobie te paseczki? Ja np gram tylko mechanikiem i pomimo dobrej gry tj naprawa pojazdów, niszczenie ich itd pasek stoi w miejscu.

@EDIT
Przy okazji gram już trochę na dodatku i muszę powiedzieć, że mapki są świetne. Gdyby nie to, że dostałem je za free to z pewnością zdecydowałbym się na zakup tego dodatku z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 10:08, Damianuss1 napisał:

Gdzie jest jakieś info co trzeba zrobić aby ładować sobie te paseczki?


Battlelog --->Stats---->Assignments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 09:45, arekwys7 napisał:

Ja Wiem Jak Zmienić Nazwe w BF3 To Jest Zapewne Pestka Ale Napisze Za Kod Aktywacyjny
Online Na PS3
A To Jes t Zapewne Taka Strona:Ok Nara Jak Cos To Pisz na EMAIL:leomessi57@go2.pl


ALE MESSI TO CIOTA I LOVE REAL HALA MADRIT:) FCB2:1RM

Jakbyś ogarniał ogarniał przynajmniej w minimalny sposób przeczytał byś nasze FAQ punkt 8, szukaj frajerów gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 09:45, arekwys7 napisał:

Ja Wiem Jak Zmienić Nazwe w BF3 To Jest Zapewne Pestka

Najpierw pisesz, że wiesz jak zmienić, a potem zakładasz, że zapewne będzie to pestka?
Podsumowując tą wypowiedź odniosłem wrażenie, że nie masz zielonego pojęcia jak zmienić nick w BF3.

Poniżej przedstawiam wyciąg z googla z pomocą kopiuj/wklej :P

Po 1 potrzebujemy telefonu z Androidem lub iOS. (ponizszy opis jest dla Androida, dla iOS wyglada tak samo tylko sami musicie sobie sciagnac Scrabble Free z Apple Store)
Dla Androida sciagamy Scrabble Free (trzeba sciagnac stad ew. poszukac na wlasna reke jesli mi nie ufacie, z Marketu nie da rady - blokada regionalna)
Instalujemy, po czym logujemy sie nasze konto w ktorym chcemy zmienic nicka, po czym wchodzimy w opcje (niebieski trybik ponizej "PASS N'' PLAY), nastepnie EDIT ACCOUNT.
Tutaj wpisujecie nicka jakiego chcecie w BF''ie 3, potwierdzacie haslo i gotowe.
Zmiany mozna zobaczyc logujac sie w Origin.


A tutaj masz problem jednego z użytkowników BF3, który po zmianie nicka nie mógł grać w grę:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=2963

Dnia 19.01.2012 o 09:45, arekwys7 napisał:

Ale Napisze Za Kod Aktywacyjny Online Na PS3

Jak kupisz orginał, to będziesz miał własny klucz umożliwiający granie online.
Grę możesz zamówić w sklepie gram.pl za 129,90 zł http://www.gram.pl/sk8_8AnlJOC1_Battlefield_3_PL.html

Dnia 19.01.2012 o 09:45, arekwys7 napisał:

A To Jes t Zapewne Taka Strona:Ok Nara Jak Cos To Pisz na EMAIL:leomessi57@go2.pl

Wolę odpisywać na forum.

Dnia 19.01.2012 o 09:45, arekwys7 napisał:

ALE MESSI TO CIOTA I LOVE REAL HALA MADRIT:) FCB2:1RM

O co tobie chidzi w tej wypowiedzi? Nie widzę tutaj powiązania z battelfieldem 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 13:33, Stian3D napisał:

Sory, ze tak dlugo. na PC mam tego bf3

bo mnie zastanawiało po co instalka sterownikow do laptopa jak masz PC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problem z Battlefieldem 3. Pomijając już fakt mojego sprzętu (w stopce) i tego, że wyciągam max 25 klatek, przez co gra staje się niegrywalna, to jeszcze po zakończeniu każdego meczu miga mi w nieskończoność "wczytywanie" i nic dalej nie chce ruszyć... Widzę, że proces odpalony, gra informuje, że jest odpalona, internet wysyła i odbiera dane, ale i tak nowy poziom nie chce się załadować. Ma tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować