Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Wyjaśni mi ktoś jaki jest sens czitowania ? Co w tym takiego fajnego że ludzie sięgają po te zabawki ? Ja nie mogęęęę...Grywam na jednym z moich ul. serwerów i non top jest na nim ten sam cziter. Cham jakich mało, siedzi tylko w czołgu i nic nie można mu zrobić...koleś zna twój każdy ruch...parodia jakaś. Jeszcze bezczelnie na czacie napisał że mogę go raportować ile mi się zechce. Nie dość że psuje rozgrywkę, to jeszcze cieszy gębę na czacie że kogoś zabił, jak jakiś neokid który dorwał się do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z wyszukiwanie po mojej stronie czy też zwyczajnie gier z serii rush (nie wspominając o deathmatchu) zwyczajnie tyle, co kot napłakał?

I przyznać muszę (znów), że to metro to swego rodzaju kpina, 1h gry na tej mapie i już zebrane 38 baretek wsparcia zapasami ammo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 19:02, EmperorKaligula napisał:

> //

Jest to nie zgodne z zasadami EA i w każdej chwili mogą Ci ten klucz zbanować. I pewnie usuną Ci go z Origin niedługo...
To po pierwsze. Po drugie gry EA są tańsze w Rosji, aby były tam łatwiej dostępne. Ceny gier EA w Polsce są na racjonalnym poziomie, ale widzę, że bardzo chciałbyś, aby EA wprowadziło politykę cenową Blizzarda?
Zresztą czemu nie ściągniesz gry z Torrentów? A no tak nie da się grać w multi. Pewnie wszystkie inne gry singleplayer sobie piracisz. Po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 12:45, byverter napisał:

Jest to nie zgodne z zasadami EA i w każdej chwili mogą Ci ten klucz zbanować. I pewnie
usuną Ci go z Origin niedługo...


Za to z zasadami EA zgodne jest zapisywanie sobie informacji, co miliony użytkowników Origina mają na komputerach.

Dałbyś może jakiś wyciąg z EULA Origina? Bo dla mnie, skoro taki klucz aktywuje się bez problemów na Originie przy polskim IP, to znaczy że o żadnym banie nie może być mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 12:45, byverter napisał:

Jest to nie zgodne z zasadami EA i w każdej chwili mogą Ci ten klucz zbanować. I pewnie
usuną Ci go z Origin niedługo...


czekam na konkret jakie zasady zlamalem. Gram juz miesac, regularnie, paru znajomych podobnie. I co ? I nic. Na chlopski rozum co zrobilem nie tak ? Nie masz prawa kupic gry za granica (przez posrednika) i grac u nas ? Kpisz sobie ? Nie widze zadnych regionow, ba moge grac na serverach calego swiata. Origin nie ma nic do moich kluczy, steam nie ma nic do moich kluczy, uplay czy gfwl tez nic nie ma... Tylko Ty masz problem :)

Dnia 20.01.2012 o 12:45, byverter napisał:

To po pierwsze. Po drugie gry EA są tańsze w Rosji, aby były tam łatwiej dostępne. Ceny
gier EA w Polsce są na racjonalnym poziomie, ale widzę, że bardzo chciałbyś, aby EA wprowadziło
politykę cenową Blizzarda?


Steam to tez zlo, co nie ? :) w polsce wydawca wola DUZO wiecej niz oni na promocjach... kupuje tam gdzie taniej jak kazdy normalny. EA i racjonalny poziom ? Chyba najwyzsze ceny premierowe na rynku. Potem w miare szybkie promocje, ale na poczatku dramat. Nie wiem o co Ci chodzi z blizzardem, kupilem kilka tygodni po premierze starcrafta 2 sam klucz za ~150 pln gdy tacy jak Ty placili za boxy prawie 200 plnow... gram do dzis i bawie sie swietnie :)

btw: w dupie mam EA Polska, ktore nawet nie kwapi sie zrobic napisow do gier wydawanych u nas ;) Moga sobie ceny ustalac na jakim poziomie chca, miedzynarodowy origin ma niezle promocje.

Dnia 20.01.2012 o 12:45, byverter napisał:

Zresztą czemu nie ściągniesz gry z Torrentów? A no tak nie da się grać w multi. Pewnie wszystkie inne gry
singleplayer sobie piracisz. Po co przepłacać?


co to za bzdurne porownanie ? Jakies dowody ? Czy poprostu zawsze szklaujesz ludzi, ktorzy wola uzyc mozgu i poszukac nizszej ceny ? Tak gry sciagam, ale bezposrednio od wydawcy. Ja juz sobie dalem spokoj z era pudelek i plyt. Jeden przelew i mam gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy różnie to bywa sam kupiłem, też ruską wersje, ale z tym dostałem zdjęcie pudełka i kluczu, więc raczej nie powinienem się martwić. Gram już 2 miesiące i żadnych problemów nie zauważyłem poza tym że na niektóre niemieckie serwery jest perma ban ip na Polskę co za ludzie :P. No i często wywala chrupie mieli fakt gram na high/ultra przy rozdziale 1920x1080 ze staruteńkim prockiem wiec trudno się dziwić ale w miarę płynnie chodzi. A właśnie się zastanawiam nad kupnem dodatku bo kusi mnie większa rozwałka w stosunku do bc2 się zawiodłem. Mapy są kozackie, ale kurcze tyle pancernych klocków jest ze głowa mała. Ogólnie rozwałka t90 jest śmiechowa ;]


Apropo tego sprzedawczyka, do którego link z allegro był (timegold) przejrzyj sobie jego negatywy... Coś dziwnie usuwane szybko a sprawa taka, że z tym cwaniaczkiem juz miałem do czynienia sprzedaje lewe klucze, o czym wie i za każde "oszczerstwo" grozi pozwami sadowymi za zniesławienie. Cwaniaczek myśli, że zastraszy naiwne dzieciaki, co mu się udaje... Generalnie przed świętami groził wysłaniem pozwu i jak do tej pory tego nie dostałem w końcu jak go zagiąłem przestał odpowiadać na pytania. Więc taka rada na przyszłość. Od tej szczególnie tej mendy nie kupujcie :P

Sorki za offtop, ale dobrze jest chyba poinformować innych o takich sprzedawczykach, co za każde złe słowo na niego grozi sądami i nazywa oszustem, choć właśnie on nim jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 13:27, EmperorKaligula napisał:

btw: w dupie mam EA Polska, ktore nawet nie kwapi sie zrobic napisow do gier wydawanych
u nas ;) Moga sobie ceny ustalac na jakim poziomie chca, miedzynarodowy origin ma niezle
promocje.


True i podpisuje się pod tym.

Dnia 20.01.2012 o 13:27, EmperorKaligula napisał:


co to za bzdurne porownanie ? Jakies dowody ? Czy poprostu zawsze szklaujesz ludzi, ktorzy
wola uzyc mozgu i poszukac nizszej ceny ? Tak gry sciagam, ale bezposrednio od wydawcy.
Ja juz sobie dalem spokoj z era pudelek i plyt. Jeden przelew i mam gre.


Czy ja wiem, pudełeczka są bardzo ładne. A wydanie premierowe StarCrafta 2 było bardzo ładnie wydziergane, I dodali instrukcję bardzo ładną. Może to własnie pudełko kosztuje 50 zł u Blizzarda ? :) Też żałuje, że kupiłem w czasie premiery, ale cóż nie mogłem się powstrzymać, żeby zagrać po latach. Ale ogólnie masz rację w powyższym tekstem. Kij w oko tym co zazdroszczą pomysłów i olewają chore ceny wydawców wyssane z palca z beznadziejnym supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie jasny trafi z tą grą. Wymagania zalecane: Procesor Quad Core, ja mam Six Core. Pamięć 4 GB, tyle też mam. Grafika kompatybilna z DX11 z 1gb, to też spełniam, mam Gtx 460 1gb. I cały czas się dziwię, jak do cholery ta gra ma prawo się ścinać?! Rozumiem, że nie odpalę tej gry na kompletnym High, ale ona działa tak samo i na Low i na High. Kiedyś jeszcze dało się grać, ale teraz wróciłem do BF3 po jakimś czasie i co kilka sekund mam ścięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 21:25, Hartus napisał:

Szlag mnie jasny trafi z tą grą. Wymagania zalecane: Procesor Quad Core, ja mam Six Core.
Pamięć 4 GB, tyle też mam. Grafika kompatybilna z DX11 z 1gb, to też spełniam, mam Gtx
460 1gb. I cały czas się dziwię, jak do cholery ta gra ma prawo się ścinać?! Rozumiem,
że nie odpalę tej gry na kompletnym High, ale ona działa tak samo i na Low i na High.
Kiedyś jeszcze dało się grać, ale teraz wróciłem do BF3 po jakimś czasie i co kilka sekund
mam ścięcie.

Powyłączaj niepotrzebne programy typu GG,AV. Przeskanuj kompa, bo możesz mieć robaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nic się nie stało i zwyczajnie rzecz biorąc komp ci nie wyrabia i gra się ścina :) BF3 to zjadacz zasobów, zobacz na grafikę. I problem też stanowi DX11, który nie jest wydajny jak jego starszy brat DX10. Spróbuj jeszcze trochę pogrzebać w ustawieniach, żeby zmniejszyć obciążenie. Zmniejsz cienie. Metoda prób i błędów. Inaczej nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdy ustawie wszystko na najniższe, powyłączam wszelkie efekty to gra działa tak samo. Wygląda to tak jakby co chwilę musiała coś wczytać. Gdy podzespoły i coolery są zakurzone to może to mieć wpływ na niższą wydajność? Komputera nie czyściłem praktycznie od chwili zakupu (1.5 roku) więc sporo kurzu już się tam nagromadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 02:15, Hartus napisał:

Nawet gdy ustawie wszystko na najniższe, powyłączam wszelkie efekty to gra działa tak
samo. Wygląda to tak jakby co chwilę musiała coś wczytać. Gdy podzespoły i coolery są
zakurzone to może to mieć wpływ na niższą wydajność? Komputera nie czyściłem praktycznie
od chwili zakupu (1.5 roku) więc sporo kurzu już się tam nagromadziło.


Teoretycznie kurz nie powinien obniżać wydajności. Ale w praktyce jest tak, że nowe procki intela a takowy jest twój bo to i5 to druga generacja yeah ? Przegrzewają się jak gromadzi się koło nich kurz. Tak samo dotyczy się kart graficznych i wszelkiego rodzaju sprzętu na, którym siedzi w symbiozie radiator do odprowadzania ciepła. Wiadomo kurz się przykleja do wszystkiego a w szczególności lubi ciepłe rzeczy :) Wystarczy, że nagromadzi się tego trochę i temperatura może się podnieść o parę stopni C. Może doprowadzać do przegrzania bez dobrej wentylacji. Sprawdź sobie, czy karta się nie przegrzewa mimo kurza czy innego syfu w obudowie. Zmęcz kompa jakimś progsem godzinę i sprawdź czy były jakieś błędy. Inaczej to nic nie da i nie rozwiążesz problemu ścinek w BF3. Może po prostu jest kompa za słaby i tyle. Może EA wprowadziło jakiegoś nowego patcha co zwalił płynność gry ? To może mieć dużo przyczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 02:39, vegost napisał:

Ale w praktyce jest tak, że nowe procki intela a takowy jest twój bo to i5 to druga generacja yeah ?

On nie ma intela, ma procesor AMD Phenom II X6 1055t http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=1979

Dnia 22.01.2012 o 02:39, vegost napisał:

Przegrzewają się jak gromadzi się koło nich kurz.

Także obstawiam na winę zadużej ilości kurzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 11:27, Damianuss1 napisał:

Znacie jakiś dobre sposoby na zniszczenie pojazdu wroga narzędziem do naprawy? Potrzebuję
odblokować karabinek, ale to dość trudna sprawa.

To tak:
idziesz na pusty serwer Wake Island Conquest (start od 1 gracza MUSI być), jeśli respisz się u Amerykanów to zapamiętaj, gdzie jest Amtrac, następnie zmień team na RU, podpływasz na wysepkę gdzie jest Amtrac i spawasz go do zniszczenia.
Ewentualnie szukaj rozstawionych sprzętów jak T-UGS czy Spawn Beacon, ich zniszczenie także liczy się jak zniszczenie pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2012 o 11:56, Lisun napisał:

> Znacie jakiś dobre sposoby na zniszczenie pojazdu wroga narzędziem do naprawy? Potrzebuję

> odblokować karabinek, ale to dość trudna sprawa.
To tak:
idziesz na pusty serwer Wake Island Conquest (start od 1 gracza MUSI być), jeśli respisz
się u Amerykanów to zapamiętaj, gdzie jest Amtrac, następnie zmień team na RU, podpływasz
na wysepkę gdzie jest Amtrac i spawasz go do zniszczenia.
Ewentualnie szukaj rozstawionych sprzętów jak T-UGS czy Spawn Beacon, ich zniszczenie
także liczy się jak zniszczenie pojazdu.

Gdy pojazd jest pusty automatycznie go naprawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować