Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 23:23, Hartus napisał:

Póki co używam TYPE 88 LMG z Physical Warfare
Packa, ale może warto przerzucić się na coś innego?

Polecam M27 IAR - zwłaszcza w konfiguracji Holo + Uchwyt + Tłumik.

Dnia 11.02.2012 o 13:10, DarkWolf_PL napisał:

Raczej nie, ta misja jest dość upierdliwa, ale jak ci już pisano musisz mieć ciągle namierzonego
przeciwnika, sęk w tym że koleś uwielbia kontrować flarami szczególnie na najwyższym,
jest to czasochłonna i niezwykle frustrująca rzecz.

Wiesz co jest w tym wszystkim dobre? ze jak celuje na tego typka to centralnie nalot na niego leci a ten dalej żyje -.- WTF? mam o nowa robic tą misje?

Siemka wszystkim

W battlefielda 3 gram od 3-4 dni.

Gram Technikiem i niszcze pojazdy przeciwników czy poprzez niszczenie tych pojazdów moge zwiekszac swój postep w odblokiwaniu perków do pojazdów.

Mam na mysli nie korzystanie z pojazdów. czyli poprostu niszczenie pojazdów z buta.

Dnia 11.02.2012 o 14:17, mistrz917 napisał:

Siemka wszystkim

W battlefielda 3 gram od 3-4 dni.

Gram Technikiem i niszcze pojazdy przeciwników czy poprzez niszczenie tych pojazdów moge
zwiekszac swój postep w odblokiwaniu perków do pojazdów.

Mam na mysli nie korzystanie z pojazdów. czyli poprostu niszczenie pojazdów z buta.

yyy nie.

Mam pytanie

Wczoraj odblokowalem jakis przedmiot w zwiadowcy, który nazywa sie SOFLAM.

Z kilka razy uzylem tego i namierzylem czolg i nic sie niestalo.

Mam pytanie jak namierzam pojazd wroga do namierzam go dla graczy czy dla sztucznej inteligencji jak bylo z ostrzalem mozdzierzowym w Bad Company 2.

Prosze o odpowiedz.

Namierzasz dla graczy,to urzadzenie nie strzela do nikogo tylko zaznacza to co poiawi sie w jego polui widzenia.Jest to szczegolnie przydatne dla lotnictwa to namierzy zwyczajnie pokaze im cele na radarze:)

Dnia 11.02.2012 o 15:25, mistrz917 napisał:

Mam pytanie

Wczoraj odblokowalem jakis przedmiot w zwiadowcy, który nazywa sie SOFLAM.

Z kilka razy uzylem tego i namierzylem czolg i nic sie niestalo.

Mam pytanie jak namierzam pojazd wroga do namierzam go dla graczy czy dla sztucznej inteligencji
jak bylo z ostrzalem mozdzierzowym w Bad Company 2.

Prosze o odpowiedz.

Niezwykle przydatne urządzenie, może nie tak dla samego snipera jak dla teamu. Namierza pojazdy naziemne oraz latające, dzięki czemu można zestrzelić np. odrzutowiec z javelina (nie działają na niego flary)

Cześć

Mam pytanie jakie opcje, trzeba wyłączyć, ustawić żeby mi FPS-y skoczyły w górę? Dałem ustawienie na NISKIE i dalej coś mało... znacie się na tym, którą opcje trzeba odznaczyć, albo ustawić zeby gra chodziła płynnie? bo moj komp spokojnie powinien to minimum wyciagnac. Sterowniki mam aktualne więc nie wiem w czym problem. Dla pewonsci napisze:
Procek:Intel Pentium E5800 3.2GHz
Ram: 6GB
GPU: Radeon HD 5400 Series 1GB

Dnia 11.02.2012 o 21:37, Hartus napisał:

Wyłącz Dziennik Zdarzeń Systemu Windows w usługach jeśli masz Viste/7. Mi bardzo pomogło.

Mógłbyś trochę więcej? bo nie rozumiem trochę. Tak mam Win 7 64, ale jak dasz rady napisz coś więcej o tym.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=3392

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=3394

A tak z innej beczki. Polecam Conquest z 4000 ticketami. Niezły hardkor. Pograłem na takim serwie z 1.5h zanim się znudziłem i wbiłem prawie 45 tysięcy punktów. Ktoś tam zdobył ich około 98 tysięcy. Naprawdę świetna zabawa. Mnóstwo fragów, pełno nagród, service stary dla broni lecą aż miło.
Cała runda trwała 3 godziny i 17 minut. Sporo, ale jedna taka "rundka" dziennie powinna zaspokoić największych maniaków. :)

Dnia 12.02.2012 o 01:21, Hartus napisał:

A tak z innej beczki. Polecam Conquest z 4000 ticketami. Niezły hardkor. Pograłem na
takim serwie z 1.5h zanim się znudziłem i wbiłem prawie 45 tysięcy punktów. Ktoś tam
zdobył ich około 98 tysięcy. Naprawdę świetna zabawa. Mnóstwo fragów, pełno nagród, service
stary dla broni lecą aż miło.
Cała runda trwała 3 godziny i 17 minut. Sporo, ale jedna taka "rundka" dziennie powinna
zaspokoić największych maniaków. :)

Oj stary! z nieba mi spadłeś... szukam takich serwerow zeby sie dorobic czegos do M16A3 bo jade na ACOG tym za 10 killi... jaką masz nazwe na battlelogu? jak możesz to napisz ;) a i jeszcze jak szukam tego serwa z 4k ticketami to dac na hardkor? bo widzialem taka opcje.

Sory za post pod postem, ale nie udało mi sie tamtego edytować.

Wracajac do serwów jak wchodze na standard 600 ticket metro wychodze wkur*ony ze statmi 2-15, ale widze ze pare takich 3 godzinnych rundek mowisz, ze powinny mnie ustawic? bo nie mam co na siebie zalozyc chodze jak wyrzutek w tym standardowym ekwipunku i mi sie głupio robi jak patrze co maja inni. Ale te serwery z taka iloscia ticketow to sa jakies ''''zhakowane?''''. One są wyświetlane jako te wszyskie

Ja też zacząłem grać na tych xxxx tickets serwerach dopiero dzisiaj, bo wcześniej ich nie odkryłem. Nie są to żadne zhackowane serwery, wpisz w wyszukiwarkę "tickets" i wybierz ilośc jaka Ci odpowiada, jak długo chcesz aby trwała runda.
Co do ekwipunku to ja wymaksowałem inżyniera i szturmowca i od wczoraj gram supportem czyli w sumie też rozpoczynam z podstawowym ekwipunkiem na tej klasie. Ale właśnie na tych serwach bardzo szybko idzie mi odblokowywanie nowych zabawek. Musisz się rozstawiać z ciężkim karabinem w kluczowych miejscach na mapie, w pobliżu flag, które trzeba zdobywać i czekać aż wróg wpadnie Ci na celownik. Też często ginę, ale również raz na kilka razy zdarzy się, że np wpadnie mi pod lufę 4 delikwentów. W rezultacie na koniec rundy mam około dziesięć zabić więcej niż zgonów. Początki są ciężkie, ale gdy już zabijesz jedną bronią z 50 osób to masz już odblokowane fajne dodatki do niej dzięki czemu później jest już z górki.

PS Ja gram tylko na metro bo teren jest stosunkowo mały i ciasny. Taki Caspian Border jest już moim zdaniem zbyt duży i otwarty.
Tu masz typowy raport po metro pod koniec długiej rundy: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/20747416/1/363724072/

Witam
Ostatnio porządkowałem system i zmieniłem nazwę folderu gdzie przechowywałem między innymi battlefieda 3 dziś jak uruchomiłem konto na którym mam tą grę program pokazuje mi że ją nie mam na dysku mimo że tam dalej istnieje i nawet tyle samo waży. Czy jest sposób żeby ją ten durny origin znowu wykrył?

Dnia 12.02.2012 o 10:15, diabolo20 napisał:

Witam
Ostatnio porządkowałem system i zmieniłem nazwę folderu gdzie przechowywałem między
innymi battlefieda 3 dziś jak uruchomiłem konto na którym mam tą grę program pokazuje
mi że ją nie mam na dysku mimo że tam dalej istnieje i nawet tyle samo waży. Czy jest
sposób żeby ją ten durny origin znowu wykrył?

Próbowałeś zmienić nazwę tego folderu na taką jaka była wcześniej?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować