Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2012 o 10:28, Bralo napisał:

> Witam
> Ostatnio porządkowałem system i zmieniłem nazwę folderu gdzie przechowywałem między

> innymi battlefieda 3 dziś jak uruchomiłem konto na którym mam tą grę program pokazuje

> mi że ją nie mam na dysku mimo że tam dalej istnieje i nawet tyle samo waży. Czy
jest
> sposób żeby ją ten durny origin znowu wykrył?

Próbowałeś zmienić nazwę tego folderu na taką jaka była wcześniej?

tak i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 11:24, diabolo20 napisał:

> > Witam
> > Ostatnio porządkowałem system i zmieniłem nazwę folderu gdzie przechowywałem
między
>
> > innymi battlefieda 3 dziś jak uruchomiłem konto na którym mam tą grę program
pokazuje
>
> > mi że ją nie mam na dysku mimo że tam dalej istnieje i nawet tyle samo waży.
Czy
> jest
> > sposób żeby ją ten durny origin znowu wykrył?
>
> Próbowałeś zmienić nazwę tego folderu na taką jaka była wcześniej?
tak i dalej nic

a da się to podzielić na 2 części te pliki i nagrać na 2 płyty DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiam grać na Metro wiecej ludzi wpada pod celownik itp... Ale zanim sie dorobie cięzkiej lufy to troche minie a tak wogóle to jaką broń mi polecasz na początek? Ja narazie strzelam M16A3, ale tak jak mówisz leżec z ciężką lufą oraz przyzwoitym celownikiem, ale z jaką bronią? bo jak zacząłem grać na zespołowy DM po 4 drużyny gra się fajnie, ale mało ludzi jest i krótko trwa rudna na przykład są 4 drużyny a w każdej po 2-3 osoby to cięzko się odnaleźdzć na Wyspie Chark masz racje na początki nie ma co się pchać na duże mapy bo jak nie ma sięekwipunku to '''' z czym to ludzi'''' najlepiej by było jakbyś dołączył do jakiegoś serwera na battlelogu a ja bym dołączył ok? bo mam jeszcze jedno pytanie ale to nie do BF3. Masz może skypa? jak masz to napisz mi wiadomość albo tutaj no jak tam wolisz. A wracając do gry to jeszcze się zastanawiam na tym bo ja zaczynam grać i nie jestem pewien czy ogarnę 64 ludzi na 1 mapce bo róznie jest, trzeba umieć grać i strzelać a mi to nie wychodzi -.- no, ale spróbować można.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 12:59, charnjit013 napisał:

Witam. Jest w BF3 jakaś snajperka, która ściąga wroga jednym strzałem? I jaka jest najlepsza?
Chodzi mi o bolt-action.

Kolejny który chce body shotem ubić na raz, rozczaruje cię ... nie ma, największy DMG ma M98B, około 95% życia na hit, odbija się to na celności i dużym czasie reaload''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 14:05, DarkWolf_PL napisał:

> Witam. Jest w BF3 jakaś snajperka, która ściąga wroga jednym strzałem? I jaka jest
najlepsza?
> Chodzi mi o bolt-action.
Kolejny który chce body shotem ubić na raz, rozczaruje cię ... nie ma, największy DMG
ma M98B, około 95% życia na hit, odbija się to na celności i dużym czasie reaload''u.


:D Z pierwszej części pytania bardziej interesowała mnie wiedza, czy biegnąc sobie po otwartej przestrzeni padłbym po dostaniu jednej kulki. A co do 2 części: jest jakaś, która zabierałaby powyżej 50%, miała mały odrzut i krótki czas przeładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha niedawno ktoś pisał o serwerze z 4000 "kuponów", trochę poszperałem na battlelogu i znalazłem na 8000!
Sprawdźcie sami faktem jest że to tylko Gulf of Oman na 40 max, ale co tam: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/34b4d6cc-700f-4397-a270-63292275c200/8000-Ticket-Sunday-BiGWaR-1Player-START/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 01:54, twardy90 napisał:

Ha niedawno ktoś pisał o serwerze z 4000 "kuponów", trochę poszperałem na battlelogu
i znalazłem na 8000!
Sprawdźcie sami faktem jest że to tylko Gulf of Oman na 40 max, ale co tam: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/34b4d6cc-700f-4397-a270-63292275c200/8000-Ticket-Sunday-BiGWaR-1Player-START/

Jeszcze niedawno funkcjonowało metro 64 na 39k z dopuszczalną bezczynnością 8h, ale już go nie ma, chyba wszyscy użytkownicy wylądowali w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 2000 :P
Ja osobiście grałem kiedyś na serwerze 4000 metro 64p, jednak nie dotrwałem do końca, dlatego 700-1000 to dla mnie optymalna ilość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie nie wyobrażam gry na innym serwerze niż "xxxx tickets". W ciągu 1.5-2h nabijam dziesiątki tysięcy punktów. Dość powiedzieć, że supportem, którym zacząłem grać 3 dni temu, wbiłem już 61% postępu, zabiłem 424 osoby, zdobyłem tone nagórd w tym medal za 50x Odznaki Lekkich Karabinów Maszynowych. Już wiem jak ludzie tak szybko levele nabijają.
Wczoraj tak mi fragi wchodziły, że myślałem, że z botami gram. Aż mnie ktoś zgłosił, że niby hakuje. A odpowiedź jest bardzo prosta - PKP PECHENEG <3. Cudowna broń na metro. :D

Mafioso_PL@ Ja wczoraj grałem conquest na Metro. Ticketów było 1500+, a graczy przez 95% czasu... 2. I taki sparing 1 na 1. Zacząłem koło 3 w nocy, a położyłem się spać po 5. :) Ale warto było bo mój przeciwnik okazał się kompletnym idiotą. Poważnie, albo koleś sobie robił jaja, albo musiał mieć z 10 lat bo poziom jego inteligencji był tak żałośnie niski. Zresztą zobaczcie jego profil. Jak można mieć 6740 zgonów więcej niż zabić? O.o
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Poudo/stats/369275620/
A tutaj raport bitewny:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/21004649/1/363724072/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:27, Hartus napisał:

Ja już sobie nie wyobrażam gry na innym serwerze niż "xxxx tickets". W ciągu 1.5-2h nabijam
dziesiątki tysięcy punktów. Dość powiedzieć, że supportem, którym zacząłem grać 3 dni
temu, wbiłem już 61% postępu, zabiłem 424 osoby, zdobyłem tone nagórd w tym medal za
50x Odznaki Lekkich Karabinów Maszynowych. Już wiem jak ludzie tak szybko levele nabijają.
Wczoraj tak mi fragi wchodziły, że myślałem, że z botami gram. Aż mnie ktoś zgłosił,
że niby hakuje. A odpowiedź jest bardzo prosta - PKP PECHENEG <3. Cudowna broń na
metro. :D

Ja mam to samo kiedys mi takie staty wchodziły na metro 3500 ticket to juz była gra no, ale szukam dobrej broni i tam pare razy zabiłem gościa i on mial wlasnie to PKP PECHENG... ja chyba od dzis zbieram na tą broń bo mam niby tego AEK-971 jakoś tak czy M16A3, ale jestem bardziej za PKP. Długo trzeba grać żeby się jej dorobić? Nie wiem czy ty tez to masz, ale wkurzają Cie nooby z M320? bo mnie bardzo idioci nie potrafią grać na normalnie raz trafil przed respa jeden i w krzakach leżał i pol drużyny padło, ale to szczegół.

Dnia 13.02.2012 o 11:27, Hartus napisał:

niski. Zresztą zobaczcie jego profil. Jak można mieć 6740 zgonów więcej niż zabić? O.o

Tylko ze mnie też sie nie śmiej bo też mam staty jakie mam, ale to wina ze ba początek grania w BF3 zacząłem na 17 fpsow i nic nie mogłem ugrać. Teraz poustawiałem i mam 35 fps-y i można w końcu grać. kiedyś na Metro nie mogłem trafic w drzewo jakoś tak mi chodziła myszka ( przez te fpsy pewnie) a teraz sami mi podchodzą pod celownik na metro, ale szukam dobrej broni zeby mieć czym bic jaką mi polecasz na początek? żebym te staty odrobił bo słabo zacząłem z początku:
Kills 337
Deaths 678
Jak myślicie ciężko będzie to odrobić? dodam, ze powili uczę sie grać bo jeszcze chyba 2 tyg temu miałem 12 na 495. Jeszcze jedno pytanie jaki styl walki mi polecicie położyć się z dobrą snajperką w krzakach czy wziasc dobry karabin i latać po mapce i nabijać kille? na metrze wiadomo, że karabin, ale takie mapy jak Kaspijska granica czy coś ja tam nie gram prawie bo wole metro, ale jak sie czasem trafi to można coś pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie sobie ponabijać ptk to polecam wam ten serwer :D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/3494c7a7-e291-403e-9348-4be8a7b43bd5/p0mp-Full-Metal-Madness-35k-tickets-8h-idle-No-exploits/

Co do Updata to po zainstalowaniu wyskakuje mi takie cóś gdy wchodzę na jakikolwiek serwer:

No contact with EA Online. Please try again later

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 10:54, Liptox napisał:

No no 35k, ale 8 godzin na takim metrze to sobie mozna spokojnie odblokować wszystko conajmniej do 2 broni jak komuś staty wejdą to parę lv wskoczy ;p a grałeś tam? fajnie jest? czy 8godz to za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 10:54, Liptox napisał:

Do tego najlepiej nadaje się tryb Conquest w metro. Inna sprawa że tak w sumie nie w smak mi odblokować sobie prawie wszystko w jednym meczu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do rozgrywki. Jeżeli ja pogram dajmy 2 godziny na tym serwerze z 35k ticket''ow to jak wyjdę w połowie rozgrywki to moje punkty zdobyte w czasie gry się zapiszą? np brakuje mi do lv 15k punktów i dajmy, że wbije je w jakimś czasie to one się cały czas zapisują na bieżąco ? To nie działa w ten sposób, że wbije 10k punktów i jak wyjdę przed końcem to mi cofnie do tylu ile było przed wejściem na serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować