Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2012 o 16:21, DarkWolf_PL napisał:

Welcome in my world ... the world of Battlefield..

the world of Battlefield 3
W dwójce tego nie uświadczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sniper/mortar/camperfield 3.
Najlepsza mapa to bez wątpienia metro, oprócz niej da się grać tylko na Damavandzie. Co za beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 22:24, Pernia napisał:

sniper/mortar/camperfield 3.
Najlepsza mapa to bez wątpienia metro, oprócz niej da się grać tylko na Damavandzie.
Co za beznadzieja...


A czego oczekiwałeś? To nie jest Call of Duty, tutaj mapy mają swoje rozmiary, więc i snajper ma co robić. Przywyknij do tego albo wywal grę na śmietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2012 o 23:01, Baknak napisał:

A czego oczekiwałeś? To nie jest Call of Duty, tutaj mapy mają swoje rozmiary, więc i
snajper ma co robić. Przywyknij do tego albo wywal grę na śmietnik...

Bad Company 2 to też nie Call of Duty, a jakoś tamta gra wciągnęła mnie strasznie. A jak widze ekran ładowania ''Caspian Border'' to mam ochotę wyrzucić komputer wraz z monitorem za okno, bo po prostu nie ogarniam jak taki debilizm można stworzyć. Mapa milion kilometrów kwadratowych, 64 osoby, biegniesz z zegarkiem w ręku 3 czy 4 minuty do jakiegoś punktu po to, żeby zginąc od snajpera który siedzi na drzewie i od 15 minut czai się na ofiary. Raz na pięć-sześć minut dojdzie do strzelaniny. Faktycznie, niesamowicie emocjonująca gra. Boże, co za gówno, moja kasa :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już nie chodzi nawet o liczbę camperów, ale o liczbę cziterów. Stronki z premium hackami kwitną w najlepsze, a DICE co robi? Dłubie w nosie i grzebie w gaciach. Miał być patch w lutym dający nowe Commo Rose 2.0. Wielki Community Manager Żento zapowiadał wielkie zmiany, aby w końcu powiedzieć że gówno a nie nowy patch w lutym. DICE ma nas za kretynów i tyle, wydali Bugfielda, napchali się kasy i mają nas w nosie i robią tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=zk9INOq4Wyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 00:20, Pernia napisał:

Bad Company 2 to też nie Call of Duty, a jakoś tamta gra wciągnęła mnie strasznie. A
jak widze ekran ładowania ''Caspian Border'' to mam ochotę wyrzucić komputer wraz z monitorem
za okno, bo po prostu nie ogarniam jak taki debilizm można stworzyć. Mapa milion kilometrów
kwadratowych, 64 osoby, biegniesz z zegarkiem w ręku 3 czy 4 minuty do jakiegoś punktu
po to, żeby zginąc od snajpera który siedzi na drzewie i od 15 minut czai się na ofiary.
Raz na pięć-sześć minut dojdzie do strzelaniny. Faktycznie, niesamowicie emocjonująca
gra. Boże, co za gówno, moja kasa :|


Battlefield: Bad Company 2 to zupełnie inna bajka. Swego rodzaju odskocznia od głównego nurtu całej tej serii. Małe mapki, szybka i lekka rozgrywka, brak samolotów... coś, co przez lata było dla tych gier obce. Trójka jest po prostu powrotem do korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 00:20, Pernia napisał:

Raz na pięć-sześć minut dojdzie do strzelaniny.


Słowo klucz na dziś: pojazdy.

Ale poważnie, jeśli spodziewałeś się rewelacji na miarę małych map, gdzie pojawiasz się praktycznie obok przeciwnika to zdecydowanie pomyliłeś tytuły. Tutaj, ''bieganie'' to jedna z dostępnych opcji, bynajmniej nie jedyna możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 13:14, doflamingo napisał:

Na respawny już gracze narzekali, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60036&pid=2318
Naprawili je czy jak? :D

gdzie tam. Ostatnio w conqueście na Seine zrespiłem się na D dosłownie w bezpośredniej odległości bokiem do kolesia nawalającego w tym czasie serię z RKM. Żeby chociaż przodem, ale bokiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 13:14, doflamingo napisał:

Naprawili je czy jak? :D


Pojęcia nie mam, ale pewnie nie. Tryb TDM pasuje do tej gry jak rzyć do wiatraka, masochistom to pewnie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 09:22, Shinigami napisał:

> Raz na pięć-sześć minut dojdzie do strzelaniny.

Słowo klucz na dziś: pojazdy.

walka abrams-t90 na 2,5km też nie należy do specjalnie pasjonujacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się bardziej o pojazdy z których możesz skorzystać by szybciej dotrzeć do centrum akcji.

Ale generalnie nie wszystkim takie działania będą odpowiadać, odpuść sobie ten tytuł - po co się męczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak widze ekran ładowania ''Caspian Border'' to mam ochotę wyrzucić komputer wraz z monitorem

Dnia 22.02.2012 o 00:20, Pernia napisał:

za okno.


Napisz na prv gdzie mieszkasz to przyjdę po sprzęcik bo szkoda wyrzucać :]. Mój już nie wyrabia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w nowym patchu

TEAM DEATHMATCH

-Fixed a bug where players would spawn close to the enemy team at the start of the round.
-Tehran Highway playable area has been doubled and is now the same as the Squad Deathmatch set up. Spawn points have been tweaked, and an extra spawn zone has been added north of the footbridge.
-Kharg Island has a new spawn zone layout, along with a bigger playable area and new cover objects. Spawn points have also been tweaked.
-Strike at Karkand spawns zones have been tweaked to improve player flow. Spawn points have been tweaked to improve safety upon spawning.
-Sharqi Peninsula spawn zones have been adjusted to optimize player movement. Spawn points have been tweaked so players spawn more safely.
-Seine Crossing spawn zone set up has been improved. There is a new spawn zone by the alleyway to the northwest with additional spawn points.
-Caspain Border spawn zones have been tweaked slightly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć, jakie są najlepsze sterowniki karty graficznej do BF3? Obecnie mam v285.38. (karta graf. GeForce GTX 550 TI). Czy na innych sterownikach istnieje możliwość, że gra działałaby płynniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne wgrałem nowe stery pod mojego radka wyczyściłem radiator i wiatrak na procu (swoją drogą w cholerę kurzu się przez 4 miesiące zebrało). I patrzę bf chodzi jak wcześniej bez ścin, co chwilę to ja rozumiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ostatnio wymieniłem karte graf na radeona 6870 flex i zaczeły się problemy z płynnością gry zarówno multi jak i pojedyńczej grze a mianowicie po kilkunastu minutach gry przy ust wysokim oraz rozdzierczości 1680 gra zjeżdża z klatkami na sekunde z 40 na 15 14 na parę sekund mimo że temperatura osiąga maksymalnie 71 stopni. Pare dni było dobrze wszystko chodziło jak należy łącznie z trybem kampanii. Co może być przyczyną takie dziwnego zachowania. Dodam że pomniejszenie detali nic nie daje.
Konfiguracja:
quad 9400 3Ghz
ram 4 gb 800 mhz ddr 2
grafika 6870 flex poprzednio 4870
system vista 64 bitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować