Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 02:22, DarkWolf_PL napisał:

> Też tak macie podczas gry, gdy wbiegniecie na swojego sojusznika(np. biegniecie
koło
> siebie)to przesuwa was tak dziwnie? Też podobnie jest jak wjedzie na was czołg(sojuszniczy).Proszę

> o odp. :)
Raczej nie, chyba ze o przepychaniu się to i owszem, ale nie widzę nic w tym dziwnego.

Tak zawsze, jest i było i w BF i w COD i w praktycznie każdej grze multi FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 02:22, DarkWolf_PL napisał:

Raczej nie, chyba ze o przepychaniu się to i owszem, ale nie widzę nic w tym dziwnego.

Właśnie o to mi chodziło :) Czasami też tak mam że nie mogę się zrespić koło kogoś z drużyny,ale wydaje mi się że to dlatego że stoi w niezbyt dostępnym miejscu np. w koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZY TA GRA NAPRAWDE NIE MA ZADNEGO SYSTEMU BALANSOWANIA DRUZYN ?!?!?!?!?!?!??!?!?!

ANI RAZU - dosłownie, ANI RAZU nie miałem RÓWNEJ, DAJĄCEJ SATYSFAKCJI GRY. Za KAŻDYM razem gdy dołączam do serwera tablica wyników wygląda mniej więcej tak, że pierwszy gracz U MNIE w drużynie ma 500 pkt a u nich 5000. Na moje zapytanie o balans teamów ludzie odpowiadają ''stfu noob cod player 13/11'' albo ''it is already balanced''. No strasznie ''balanced'' jak nie można się zrespić, conquest kończy się 0-300 w ticketach a w rushu tracimy baze 2 minuty po tym jak ją odzyskam. Jeszcze pare takich wypadów i wypieprzam tą grę w pizdu, bo tak mi to na nerwy działa że zaraz nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 12:34, Pernia napisał:

CZY TA GRA NAPRAWDE NIE MA ZADNEGO SYSTEMU BALANSOWANIA DRUZYN ?!?!?!?!?!?!??!?!?!


Widocznie masz pecha w dołączaniu. W filtrze wyboru serwerów możesz zaznaczyć "team balans" wtedy gdy jedna drużyna przegrywa i ma mniej ludzi przenosi kogoś z wygrywającej. Tylko żeby potem nie było płaczu, że byłeś w wygrywającej i przeniosło do słabszej.
Zacznie się nowa runda to znów zaczyna się od "zera". Można spokojnie wziąć odwet za poprzednia mapę.
Po co się tak irytować, to tylko gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 13:02, DarkWolf_PL napisał:

Pewnie że zna, polecam ci Killers Company, wymagają jedynie wbicia na TS, z tym że jak
widzę mają strefę rekruta.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391514152045/


Widze, że ci w kaszę nie dmuchają xD. Chodziło mi raczej o taki mniej profesjinalny, play4fun, ale to już sam poszukam, albo namówię kumpli do kupna gry. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 12:34, Pernia napisał:

CZY TA GRA NAPRAWDE NIE MA ZADNEGO SYSTEMU BALANSOWANIA DRUZYN ?!?!?!?!?!?!??!?!?!


Ma.

Póki co mam rozegrane jakieś 36h i powiedziałbym, że większość meczy jest zbalansowanych. Zazwyczaj działa jeszcze jakiś system, który przerzuca graczy co jakiś czas, nie wiem tylko w oparciu o jakie kryterium.

Nastomiast z moich obserwacji:
- jeśli wbijasz na serwer i widzisz, że gra jest zbyt jednostronna, zmień serwa
- czasem jak przeważa któryś z teamów, ludzie zaczynają przechodzić do drugiego team''u, na to wiele nie poradzisz, chyba, że serwer nie pozwala, bądź tych ludzi przerzuca do pierwotnego teamu

Miałem dziś parę zbalansowanych gier i jeden noob-rape. Mapa w przeciągu 3-4 minut zajęta przez przeciwnika, mój team nic nie mógł. Cóz, w takiej sytuacji nic tylko serwa zmienić, bo ten był tak skonstruowany, iż pozwalał nawet na dysproporcje rzędy 7 graczy przy 32 na team.

Pograj trochę i wyhacz parę sensownych serwów. Zazwyczaj nie są one postawione tylko na jeden wieczór. Jak tak zrobiłem i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z pełną bazą statystyk o swoich wyczynach w BF3, niech zajrzy na stronkę www.bf3stats.com Wystarczy wpisać w wyszukiwarce interesujący nas nick. Strona ma bardzo wiele do zaoferowania, jak np. setki wzorów gamercardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 22:41, Hartus napisał:

Gdyby wstawić takiego gamecarda np na gramsajta to nie będzie się automatycznie uaktualniał,
nie?

Owszem będzie, choć czas automatycznego zaktualizowania jest dość długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokowywać nowe bronie dla danej klasy (z naciskiem na snipera) mam zdobywać punkty grając tylko snajperkami, czy wystarczy, że będę grał jakąkolwiek bronią z ekwipunku snajpera (niekoniecznie snajperkami), a bronie będą się same odblokowywały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 18:25, Hommicide napisał:

Żeby odblokowywać nowe bronie dla danej klasy (z naciskiem na snipera) mam zdobywać punkty
grając tylko snajperkami, czy wystarczy, że będę grał jakąkolwiek bronią z ekwipunku
snajpera (niekoniecznie snajperkami), a bronie będą się same odblokowywały?


Obojętnie jaka broń... Nie rozwiniesz jednak samej snajperki tzn. nie zdobędziesz do niej nowych dodatków tylko nowe bronie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 18:26, WeziWoo napisał:

Obojętnie jaka broń... Nie rozwiniesz jednak samej snajperki tzn. nie zdobędziesz do
niej nowych dodatków tylko nowe bronie. :)


Dzięki, właśnie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
Jak duże są mapy (skala porównywalna bardziej do BF2 czy do BC2)?
Czy komunikacja w grze, jeśli chodzi prośbę o amunicje/wyleczenie jest lepsza niż w BC2?
Znalazło się miejsce dla odrzutowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 21:46, noobie napisał:

Czy komunikacja w grze, jeśli chodzi prośbę o amunicje/wyleczenie jest lepsza niż w BC2?

Większość ludzi raczej rzuca skrzynki pod nogi cały czas, bo jest za to duuuużo punktów.

Dnia 28.02.2012 o 21:46, noobie napisał:

Znalazło się miejsce dla odrzutowców?

Tak, świetnie się niszczy czołgi wlatując w nie.

BTW
Jaka jest najbardziej noobska broń, ofc nie licząc RPG. Taka, żeby lduzie wyzywali cały czas jak kogoś z niej zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze zniszczeniami? Czy budynki w miastach, typu wieżowce, kamienice, rozpadają się na kawałki? I co z wielkością map ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:05, noobie napisał:

A co ze zniszczeniami? Czy budynki w miastach, typu wieżowce, kamienice, rozpadają się
na kawałki? I co z wielkością map ;)?

W kamienicach rozpadają się tylko ściany, mniejsze budynki rozpadają się całkowicie , mapy wielkością porównywalne do tych z BF2.

@Markush
M320 jest bardziej lamerka od RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:05, noobie napisał:

A co ze zniszczeniami?

Takie duże budynki się nie rozpadają niestety... co najwyżej nie będzie jednej ściany, ale stać będzie. Całe rozpadają się właściwie tylko jakieś klocki do których jak się wjedzie to nie ma nic prócz 4 ścian. Moze na jednej mapie runie kamienica, ale jest też możliwość, ze tak juz było od początku.
Nie jest niestety tak, ze można wszystko rozwalić co się spotka.

Dnia 28.02.2012 o 22:05, noobie napisał:

I co z wielkością map ;)?

Nie grałem w BF2, a w w BC2 grałemt ylko na tej mapie z bety, więc ciężko mi porównać, ale jak dla mnie część jest spora. Chociaż ostatnio pogrywałem w Black Opsa, więc wszystko jest dla mnie ogromne. Tutaj niech się wypowie jakiś pro weteran BFa, bo ja sie nie znam.

EDIT
Nie wierzę, że miałem pół godziny otwarte okienko pisania posta i nie odświeżałem...
@DarkWolf
Ale bardziej mi chodziło o karabiny, takie "tratatatatata", a nie granatniki typu "plum, kaboom, douublekill, you have been kicked (NO M320)".
Ostatnio np. zostałem zwyzywany za F2000, aż takie lamerskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:05, noobie napisał:

A co ze zniszczeniami? Czy budynki w miastach, typu wieżowce, kamienice, rozpadają się
na kawałki? I co z wielkością map ;)?


W sieci masz pełno filmików z multi. Luknij sobie to będziesz widział jak to wyglada. Niektóre mapy są ogromne inne mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować